100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch Aeroeco 600x400
Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch Aeroeco 600x400
₺132,90 ₺106,32
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch Aeroeco 600x400

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Araçların ön camlarında bulunan silecekler sayesinde daha güvenli bir şekilde araç sürebilirsiniz. Ön camın kirli olması hem sürücünün hem de yoldaki diğer araçların ve yayaların güvenliğini tehlikeye atar. Bunu engellemek için silecek kullanımalı ve ön cam kirlendiğinde görüş açısı hemen temizlenmelidir. Siz de Bosch’un Audi A1 modelinin 2010-2017 aralığında araçları için tasarladığı silecekleri kullanabilir, seyahatlerinizi güvene alabilirsiniz.

Stokta
  • -20%
₺132,90
₺106,32 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch Aeroeco 600x400

Otomotiv sektörü en hızlı gelişen ve büyüyen sektörler arasında yer alır. Buna bağlı olarak araçların iç ve dış dizaynlarında kullanılması gereken önemli parçalarda da değişiklik görülür. Araçların daha güvenli ve doğru kullanılabilmesi için gereken olmazsa olmaz parçalar vardır. Bu parçalar arasında en önemlilerden biri sileceklerdir. Silecekler, aracın ön camına takılan ve sürücünün görüş açısını netleştirmeye yarayan aletlerdir. Sürücünün araç kullanırken görüş açısının temiz ve net olması gerekir. Yağmur, toz, çamur gibi durumlarda silecek yardımı ile ön cam silinir. Bu sayede sürücünün görüş açısı netleştirilerek kazaların önüne geçilir. Sektörün ve araçların gelişmesi ile birlikte silecek modellerinde de değişiklikler gözlemlenir. Eski tip, düz metal silecek modellerinin yerini daha kullanışlı muz silecekler almaya başlar. Muz silecek modelleri kavisli yapısı ve üretim materyalleri ie kaliteli bir kullanım sunar. Muz silecek modelleri kullanılan araca göre çeşitlilik gösterir. Bundan dolayı silecek modeli seçerken araç özellikleri dikkate alınmalıdır. Silecek alanında ilk akla gelen markalar arasında Bosch vardır. Bosch aeroeco ve aerotwin silecek çeşitleri ile dikkat çeker.

Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch Aeroeco 600x400 Çeşitleri

Yeni tip ön cam muz silecek modelleri, yüksek performansı ve uzun vadeli kullanım ömrü ile alıcılardan tam not alır. Aynı zamanda kolay ve pratik kullanımı ile birçok sürücünün ilk tercihidir. Bosch, silecek modelleri ile dikkat çeken markalardan biridir. Bosch, aeroeco ve aerotwin olmak üzere iki farklı silecek tipine sahiptir. Aeroeco ve aerotwin silecek modelleri arasında temel farklar vardır. Aeroeco silecek modelleri, çeşitli aparatları sayesinde araçların hemen hemen hepsine uyum sağlaması ile dikkat çeker. Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch aeroeco 600x400 bu seri içerisinde en çok tercih edilenlerden biridir. Bu model kaliteli üretim materyalleri, çeşitli aparatları ve pratik kullanımı ile kullanıcılardan tam not alır. 

  • Audi A1 muz silecek modelinin sürücü taraf ölçüsü 600 mm iken yolcu taraf ölçüsü 450 mm’idir. 

  • Model adında Audi A1 yazsa kutu içerisinde bulunan 6 farklı aparat sayesinde hemen hemen her model uyumludur.

  • Set içerisinde sağ ve sol olmak üzere iki parça halinde satışa sunulur.

  • Kaliteli üretim malzemeleri ile piyasadaki en dayanıklı silecek modelleri arasında yer alır.

Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch Aeroeco 600x400 Fiyatları

Silecek, bir araçta mutlaka bulunması gereken dış dizayn ürünlerinden biridir. Sadece arabanın temizliği için degil güvenliği sağlamak için de kullanılır. Silecek fiyatları, modelin özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında değişir. Silecek modelinin üretim malzemesi, malzemelerin kalitesi, marka gibi çeşitli bircom faktor silecek fiyatları üzerinde etkilidir. Eski tip düz metal silecekler, yeni tip muz sileceklere göre daha uygun fiyatlara sahiptir fakat muz silecekler fiyat/performans bakımından oldukça başarılıdır. Bosch Audi A1 muz silecek fiyatları yüksek performansı ve kalitesi hesaba katıldığında oldukça uygun bir aralıkta yer alır.

Audi A1 Muz Silecek (2010-2017) Bosch Aeroeco 600x400 Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araçların iç ve dış dizaynlarında kullanılması gereken ekstra ürünler vardır. Bu ürünler arasında en önemli olanlar birisi ise sileceklerdir. Silecek modelleri, üründen ürüne değişiklik gösterir. Bundan dolayı silecek almadan önce dikkat edilmesi gereken önemli birkaç nokta vardır. Rastgele bir muz silecek modeli aracınız için uygun özelliklere sahip olmayabilir. Bundan dolayı muz silecek satın alırken araç modelinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Bosch Aeroeco Audi A muz silecek modelinin içerisinde her araca uyum sağlayabilmesi için 6 aparat vardır. Bundan dolayı hemen hemen her araca uyumludur.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH088