100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek 06251
Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek 06251
₺49,90 ₺39,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek 06251

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hiçbir ek aparata gerek duymadan monte edilebilir, aracınızla tam uyumlu, üstün kaliteli ön cam sileceği.

Stokta
  • -20%
₺49,90
₺39,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek 06251

Trafikte yer alan büyük, küçük tüm motorlu araçlarda ihtiyaçlar doğrultusunda aksesuar ürünleri kullanılır. Araç aksesuarlarının tam performans ile çalışması oldukça önemlidir. Araç aksesuar ürünleri arasında yer alan silecekler, aracın camını güvenli sürüşe uygun hale getirir. Silecek çeşitleri otomobilin üretimini gerçekleştiren markaya, modeline ve üretim yılına uygun kriterlerde ve ölçülerde üretilir. Düz tip sileceklerde metal iskelet üzerine silme ucu yerleştirilmiştir. Günümüzde kullanımı yaygınlaşan muz sileceklerde ise silecekte herhangi bir metal parça kullanımı yoktur. Tel yapını üst kısmına kaplanan kauçuk malzeme ile üretilen ürünlerin dayanıklılığı artırılmıştır. Düz tip sileceklere göre neredeyse 3 kat daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunulur. Muz sileceklerde ölçüler aracın markasına, modeline ve model yılına göre değişkendir. Muz sileceklerin, silecek kollarına monte edilmesi kolay ve pratiktir. Silecekler, aracın silecek kolunun özelliğine göre direkt monte edilebilir veya uygun aparatların kullanımı ile uyumlu hale getirilir. 

Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek 06251 Çeşitleri

Araçlarda bulunan silecek takımları zaman içerisinde özelliğini kaybedebilir veya herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilmesi gerekebilir. Günümüzde araç silecek çeşitlerinde alternatif ürünler üretilmiştir. Geçmiş dönemlerden günümüze kadar kullanımı görülen düz sileceklerin yerine muz silecekler tercih edilmeye başlamıştır. Muz silecekler; araçlarına markasına, modeline ve model yılına göre farklı ölçülerle üretilir. 

- Audi A3 2003-2004 ön cam muz silecek 06251 ölçüleri sürücü tarafında 600 mm, yolcu tarafında ise 480 mm’dir.
- Muz sileceklerin üretiminde metal parçalar yerine tel üzerine kauçuk malzeme kaplanmıştır.
- Muz silecekler, standart bir yapıya sahip olan ve düz tip silecek olarak bilinen ürün çeşidine göre cama beklenenden fazla kısımdan cama temas edebilir.
- Kavisli şekli ile cama tam tutunma özelliği gösteren muz silecekler sessiz çalışır.
- Tam tutunma sayesinde camı detaylı olarak temizler ve izsiz net görüş açısı elde etmede yardımcıdır.
- Muz tipi silecekler, markanın üretim yelpazesine dahil olan otomobillerin tüm modelleri ile uyumludur.
- Araçlarda kullanılan silecek sayıları aracın markasına göre farklılık gösterir. Kısa, spor araçlarda genellikle ön ve arka camda silecek takımı bulunur. Uzun araç modellerinde ise ön camlarda geniş açılı silecek takımları kullanılır. 

Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek 06251 Fiyatları

Motorlu araçlarda kullanılan birçok aksesuar parçası vardır. Silecekler ise araçlarda sıklıkla değiştirilen parçalarından biridir. Düz tip silecekler yaygın olarak kullanılan silecek tiplerindendir. Ancak günümüzde muz tipi silecekler sessiz çalışması ve yüzeyi tam olarak temizlemesi sebebiyle daha fazla tercih edilir olmuştur. Muz silecek çeşitleri, düz sileceklere göre daha maliyetlidir. Darbelere direnç gösteren yapıları ile uzun vadede ekonominizde tasarruf etmenizi sağlar. Silecek fiyatları aracın markasına, modeline ve üretim yılına göre farklılaşabilir. Araçlarda kullanılan silecek sayıları da fiyatlar üzerinde etkilidir. Sadece ön camda silecek takımı olan araçlar için üretilen modellerle arka ve ön camda kullanım yapılan silecek modelleri arasında fiyat farklılıkları vardır. Silecek sayısının artması fiyatı yükseltebilir. Piyasada her bütçeden kullanıcının ihtiyacını karşılayacak özelliklerde silecek alternatifleri mevcuttur. 

Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek 06251 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araçların içinde ve dışında kullanılmak üzere farklı özelliklere sahip birçok aksesuar ürününün üretimi yapılır. Araçların dışında kullanılan silecek modelleri ise camların yüzeyini temizlemek için tasarlanan ürünlerdendir. Aracın markasına, modeline ve model yılına göre farklı ölçülerde üretilen ürünlerden araç ile uyumlu olanın tercih edilmesi doğrudur. Muz silecekler kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmesi sebebiyle uzun ömürlü ürünler arasında sayılabilir. Kavisli yapısıyla cama tam tutunma gösteren silecekler ön camlar ve arka camlar için kullanılabilir. Yumuşak ucu sayesinde sessiz çalışırken aynı zamanda camda iz kalmasını engellemesi ile muz tipi sileceklerin kullanımı oldukça konforludur. 

Maxtel Audi A3 2003-2004 Ön Cam Muz Silecek

 
Sürücü Taraf Ölçüsü    :    600 mm.  
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    480 mm.    
 
Üstün Maxtel kalitesi ile üretilmiştir. TUV Belgelidir.
Eski sileceği yerinden çıkararak yenisini kolaylıkla monte edebilirsiniz.
 
Aracınıza uygun olarak özel üretilmiştir.  
 
Paket İçeriği:
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolaylıkla monte edilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) set fiyatıdır.
 
LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-SILECEK113