200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek 06251
Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek 06251
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek 06251

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Otomobiller için hazırlanan ön cam silecekleri muz tip ve klasik olan telli silecekler olarak iki ayrı şekilde sınıflandırılır. Çalışma şekli ve performans derecesi açısından farklı sonuçlar sağlayan silecek çeşitlerinden muz tipi olanları Audi A3 gibi belirli modeldeki araçlar için özel üretilir. Sürücülerin bütçelerine hitap eden geniş fiyat seçenekleri sunar.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek 06251

Otomobiller, kişisel ulaşım araçları olarak pek çok avantajı da beraberinde getirir. Yağışlı ve rüzgarın güçlü olduğu hava şartlarında yol boyunca güvenli bir sürüş için doğru araç silecekleri kullanmak hayati önem taşır. Ön camdaki silecekler sürücünün yol görüşünü güzergah boyunca açık tutar ve olası kazaları önler. Araçlar için aynı markaya özgü aksesuar ürünleri içerisinde muz silecekler öne çıkar. Mekan ve zaman kısıtlamalarından kurtularak kişilere özgürce seyahat etme imkanı veren otomobiller için çeşitli aksesuar ve araç-gereçler bulunur. Bir aracın ihtiyaç duyduğu teknik donanımlar ne kadar düzgün çalışıyorsa sürüş performansından alınan verim o kadar yüksek olur. Dolayısıyla araçların periyodik bakımları oldukça önem taşır. Düzenli aralıklarda gerçekleştirilen araç bakımları sırasında araç içi ve dışı alanlar kontrollerden geçer ve bazı malzemeler yenilenir. Bu tür malzemelerden olan ve geniş ürün yelpazesine sahip muz silecekler oldukça işlevsel çalışır. Farklı markalar bünyesinde çeşitli muz silecek modelleri yer alır.

Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek 06251 Çeşitleri

Audi A3 2003-2012 ön cam muz silecek çeşitleri, otomobillerin üretim yılına ve modeline göre birbirinden ayrı sınıflandırılır. Geçmişten günümüze araç silecekleri gerek boyut gerekse tasarım olarak farklılık gösterir. Telli klasik silecekler ve muz tipi silecekler olarak ikiye ayrılan silecek ürünleri ayrı kullanım özellikleri sergiler.

- Araçların model ve üretim zamanlarına özel üretilmesi sebebiyle erişim ve monte kolaylığı sağlar.
- Muz tipi silecekler, güçlü baskı ve kirlerden arındırma özelliği ile cam yüzeyinde leke bırakmadan temizler.
- Otomobil modellerine göre özel olarak üretildiği için araçların cam yapısına doğal bir uyum gösterir.
- Gelişen teknoloji ile yenilenen üretim malzemesi ve çalışma mekanizması kapsamlı cam temizliği için yüksek performans sergiler.
- Muz sileceklerin alternatif olduğu klasik tip telli silecekler otomobil modellerinden bağımsız olarak üretilir.
- Telli silecek seçiminde araçların üretim yılı ve modeli yerine bir önceki sileceklerin boyutuna bakılır.
- Telli klasik tip silecekler muz sileceklere oranla modeline bağlı olarak daha esnek bir yapı sergiler.

Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek 06251 Fiyatları

Audi A3 gibi popüler araç modelleri teknik donanımları ve sunduğu gelişmiş tasarım özellikleri ile dikkat çeker. Sürüş açısından yüksek performans sağlayan araçlar için aynı kalitede yardımcı ürünler aranır. Araçların performans seviyesini etkileyen ürünlerden birisi de cam silecekleridir. Muz tipi sileceklerse otomobil modellerine ve markalarına istinaden üretilir. Audi A3 model araçların muz tipi silecek fiyatları üretim yılına ve markasına göre değişiklik gösterir. Telli klasik ve muz tipi olarak ayrılan silecekler performans ve maliyet açısından farklıdır. Klasik silecekler daha esnek ve orta düzeyde bir performans sergilerken muz tipi sileceklere oranla daha düşük fiyat oranları sunar.

Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek 06251 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kişisel ve ticari araçlar, hem donanımsal hem de tasarım ve kullanım özellikleri açısından farklı ürünlere ihtiyaç duyar. Araçların normal performanslarına katkı sağlayan ürünlerden silecekler aynı yol güzergahındaki tüm sürücüler için önemlidir. Ön camda bulunan sileceklerin düzgün çalışması ve camı ideal oranda temizlemesi doğru modellerin tercih edilmesiyle mümkün olur. Teknolojik gelişmelerden yararlanan birçok marka eski tip klasik sileceklere alternatif olarak muz tipi silecekler tasarlar. Araçların cam yapısına, modeline, üretim yılına ve markasına göre uygun silecek seçimleri yapılması gerekir. Farklı bütçe aralıklarına uygun silecek tipleri bir arada bulunabilir.

Maxtel Audi A3 2003-2012 Ön Cam Muz Silecek

 
Sürücü Taraf Ölçüsü    :    600 mm.  
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    480 mm.    
 
Üstün Maxtel kalitesi ile üretilmiştir. TUV Belgelidir.
Eski sileceği yerinden çıkararak yenisini kolaylıkla monte edebilirsiniz.
 
Aracınıza uygun olarak özel üretilmiştir.  
 
Paket İçeriği:
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolaylıkla monte edilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) set fiyatıdır.
 
LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK044