200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A3 2012 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06267
Audi A3 2012 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06267
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A3 2012 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06267

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Silecek, araçlarda mutlaka bulunması gereken olmazsa olmaz araba ürünleri arasında yer alır. Silecek, ön camı temizleyerek görüşünüz daha net olmasını sağlar. Diğer her alanda olduğu gibi silecek modelleri de teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişim gösterir. Yeni model muz silecekler araçlarınızda daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A3 2012 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06267

Diğer her sektör gibi otomotiv sektörü de hızla gelişmeye devam eder. Araç modelleri her geçen bir üst noktaya doğru geliştirilir. Araç modellerinin gelişmesi ile beraber araçlarda kullanılan ürünlerde de değişiklik gözlemlenir. Araç modellerinin iç ve dış bölgelerinde, araç için gereken önemli parçalar vardır. Bu parçalar sayesinde daha güvenli ve konforlu bir şekilde araba kullanabilirsiniz. Eski model klasik sileceklerin yerini kullanımı daha pratik ve yüksek performanslı muz silecekler almıştır. Silecek modellerinin tasarımı, araçların modeline göre değişiklik gösterir. Her silecek modeli her araba için uygun değildir. Bundan dolayı, silecek alanında ürün çeşitliliği oldukça zengindir. Muz silecekler, kullanmanın kolay ve pratik olması, yüksek performans sunması gibi sebeplerden dolayı daha çok tercih edilir. Silecek modeli tasarlanırken, araçların markası ve modeli göz önünde bulundurulur. Audi araba modelleri için özel olarak üretilen muz silecek modelleri vardır. Modeller 2012 öncesi ve 2012 sonrası olmak üzere farklı kategorilere ayrılır. Audi A3 2012 sonrası ön cam muz silecek 06267 modeli, 2012 yılından sonra üretilen Audi A3 araba modellerine özel olarak tasarlanır. 

Audi A3 2012 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06267 Özellikleri

Maxtel markası her araca uygun özelliklere sahip silecek modelleri üretmeye çalışır. Maxtel silecek modelleri arasında hemen hemen her model arabaya uygun silecek modeli bulabilirsiniz. Maxtel, Audi A3 araba modelleri için de silecek modelleri üretir. 2012 yılından sonra üretilmeye başlanan Audi A3 araba modellerine birebir uyumlu olarak üretilen ön cam muz silecek 06267 modeli vardır. 

  • Muz silecekler eski tip silecek modellerine göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Muz silecekler, kavisli bir tasarıma sahiptir. Muz silecekler, araçların ön cam ölçüleri göz önünde bulundurularak özel olarak üretilir. 

  • Audi A3 2012 Sonrası ön cam muz silecek 06267 650x450 mm ölçülerine sahiptir.

  • Kolay ve pratik bir şekilde arabaya monte edilebilir. Ekstra bir bilgiye gerek duyulmadan takılabilir.

  • Paket içerisinde bir sağ ve bir sol olmak üzere iki muz silecek bulunur. 

  • Metal bir parçaya sahip değildir. Bu sayede sessiz bir şekilde çalışır. 

Audi A3 2012 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06267 Fiyatları

Muz silecekler, eski tip silecek modellerine göre daha titiz sonuçlar ortaya çıkarır. Kavisli yapısı, kaliteli materyalleri ve uzun vadeli kullanım ömrü ile ideal silecek modelleri arasındadır. Martex, silecek denildiğinde ilk akla gelen markalar arasındadır. Martex aynı zamanda ideal fiyat etiketleri ile dikkat çekeri. Audi A3 2012 sonrası modeller için üretilen ön cam muz silecek fiyatları oldukça uygundur. Bir paket içerisinde sağ silecek ve sol silecek olmak üzere iki parça yer alır. Fiyat etiketine iki parça da dahildir. Martex, hemen hemen her bütçeye uygun bir fiyatlar sunar. 

Audi A3 2012 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06267 Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Silecek markaları, araçlar için özel silecek modelleri üretir. Piyasada çeşitli birçok silecek modeli vardır. Ürün özellikleri ve boyutları modelden modele değişiklik gösterir. Silecekler, bir araba için temel parçalardan biridir ve her araçta mutlaka bulundurulmalıdır. Ön cam yüzüne takılarak görüş açınızın temizlenmesine yardımcı olur. Güvenliğiniz ve araba bakımınız için mutlaka silecek kullanmalısınız. Audi A3 ön cam muz silecek satın alırken araç modelinizin uygun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer farklı bir model araç sahibi iseniz bu model arabanız için uygun olmayabilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK059