200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A3 Muz Silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470
Audi A3 Muz Silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470
₺131,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A3 Muz Silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Audi markasının A3 modeline göre üretilen Bosch Aeroeco silecekler muz tarzı dizaynları ile yağmurlu ve karlı havalarda yüksek performans gösterir. Böylece otomobiliniz zorlu hava koşullarından etkilenmez ve yolculuğunuzu konforlu bir şekilde sürdürebilirsiniz. Dayanıklı hammaddeden üretilen bu silecekler  en sert rüzgarlardan bile etkilenmezler. Fonksiyonel yapıları ve kaliteleri ile Bosch Aeroeco silecekler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. 

Stokta
₺131,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A3 Muz Silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470

Araçların ön ve arka camlarında yağmur ve karları temizlemeye yarayan gereç silecek adıyla tanımlanır. Yağmurlu ve karlı havalarda sürücülerin camdan dışarısını görebilmesi hayati önem taşır. Bu gibi durumlarda silecekler sürücülerin en büyük yardımcısı olur. 1900’lü yılların başında icat edilen silecekler ilk yıllarda aracın içerisindeki bir kol vasıtasıyla çalışır. İlerleyen yıllarda ise teknolojinin gelişmesiyle beraber otomatik çalışan silecekler kullanılmaya başlanır. Günümüzde birçok önemli firma silecek tasarımında ve üretiminde bulunur. Silecek üreten önemli markalar arasında Bosch da yer alır. Bosch silecek üretimine 1926 yılında başlar. Gelişen teknoloji ile beraber silecek modellerini geliştirir. Günümüzde diğer modellere göre daha fonksiyonel olan muz silecekleri üretir. Üretmiş olduğu kaliteli muz silecek modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen silecek modelleri arasında yer alır. 

Audi A3 Muz Silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470 Modelleri ve Özellikleri

Bosch 1926 yılında başladığı silecek üretiminde oldukça önemli gelişim kaydeder. 2000’li yıllara gelindiğinde diğer modellere göre daha kullanışlı olan muz şeklinde silecekler üretmeye başlar. Bu üretilen silecekler otomobil markalarının her modeline özgü olarak üretilmeye başlanır. Bu sileceklerden biri de Audi A3 muz silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470 olarak bilinir. 

  • Bosch Aeroeco silecekler grafit ile kaplı doğal kauçuktan yapılır.

  • Hem yeni model araçlarda hem de eski model araçlarda rahatça kullanılabilir.

  • Yapısı sayesinde aracınızın camlarını oldukça verimli bir şekilde temizler.

  • Bosch Aeroeco silecekler rüzgara karşı ekstra dayanıklı bir şekilde tasarlanır. 

  • Kolay montaj olabilme özelliği sayesinde Audi A3 aracınız için üretilmiş olan Bosch Aeroeco silecekleri rahatça otomobilinize monte edebilirsiniz. 

  • Birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilen Audi A3 Bosch muz silecekler ile yağmurlu ve karlı havalarda aracınızı konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Audi A3 Muz Silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470 Fiyatları

Silecek fiyatlarının belirlenmesine etki eden önemli unsurlar bulunur. Bu unsurların başında üretim maliyetleri gelir. Silecek üretiminde kullanılan hammadde ve teknoloji ile beraber sileceğin boyutları üretim maliyetlerini oluşturur. Üretimde kullanılan hammaddeler arasındaki farklılıklar silecek fiyatlarını da farklılaştırılabilir. Ayrıca silecek boyutları da silecek fiyatları üzerinde etkili olur. Silecek fiyatları silecek boyutları ile doğru orantılı olarak değişkenlik gösterir. Aynı zamanda üretimde kullanılan teknoloji silecek fiyatlarını doğrudan etkiler. Bazı modeller de sileceklerin dayanıklılığını arttırabilmek adına farklı teknolojilerden yararlanılır. Bu ilave özellikler silecek fiyatlarına etki eder. Tüm bu unsurlar Bosch Aeroeco sileceklerin fiyatının oluşumuna etki eder. Bazı zamanlar firmalar stok durumlarına göre indirim ve kampanyalar düzenleyebilir. Bu durumlarda ürün fiyatları normal fiyatlarının oldukça altına indiğinden ürüne olan talep artar. 

Audi A3 Muz Silecek (1997-2002) Bosch Aeroeco 530x470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Bosch Aeroeco muz silecekleri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli konular bulunur. Bu konuların başında sileceğin aracınız ile uyum sağlaması gelir. Her markanın her modeline özgü silecekler üretilir. Eğer satın alacağınız silecekten yüksek performans sağlamak isterseniz kendi aracınıza uyum sağlayabilecek silecekleri tercih etmeniz gerekir. Ayrıca yaşadığınız yerin iklim özelliklerini de dikkate almanız gerekir. Eğer çok rüzgarlı bir şehirde ikamet ediyorsanız rüzgara karşı ekstra dayanıklı silecekleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sileceğinizin dayanıklılığı da önem arz eder. Dayanıklı bir sileceği uzun yıllar hiç değiştirmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Böylece sileceğinizi sıklıkla değiştirmek zorunda kalmaz bütçenizi için ideal bir tercih yapmış olursunuz.   

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH048