200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A3 Muz Silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco 600x470
Audi A3 Muz Silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco 600x470
₺134,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A3 Muz Silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco 600x470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen Bosch Aeroeco ön cam muz sileceği.

Stokta yok
₺134,90
Vergi dahil

Audi A3 Muz Silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco 600x470

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artan yaşam kalitesi ve imkanlar yeni ulaşım tercihlerini belirler. Gittikçe yaygınlaşan kişisel araç kullanımına istinaden pek çok üretici marka ürün yelpazesini günceller. Audi gibi dünya genelinde popüler olan lider otomobil markaları gibi birçok marka için araç içi ve dışı aksesuarları özel üretim alanına girer. Bir aracın genel sürüş performansı teknik donanımı ile beraber kullanılan aksesuarlardan etkilenir. Sık kullanılan ve yol güvenliği açısından ayrı önemi bulunan bir diğer aksesuar türünü ise cam silecekleri oluşturur. Ön cam silecekleri araçların ihtiyacına göre muz tipi ve klasik olarak iki şekilde sürücülerin kullanımına sunulur. Muz silecekler araç modellerine ve üretim yıllarına göre özel üretilir. Araçların markalarına göre üretilen sileceklere ulaşım daha kolaydır.

Audi A3 Muz Silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco 600x470 Modelleri

Otomobillerin araç dışı aksesuarlarından olmazsa olmazları arasında silecekler gelir. Audi A3 muz silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco modelleri gibi araç modellerine özel üretilen muz sileceklerin yanı sıra bir de klasik tipli denilen telli silecek modelleri bulunur. Muz silecek modelleri ile arasında kalite, performans ve süreklilik gibi konularda belirgin farklar yer alır.

- Yeni teknolojinin uygulandığı tasarımı ile cam yüzeyinde leke bırakma oranı düşüktür.
- Klasik olarak da bilinen telli tip silecekler ön cam için sürücü ve yolcu olmak üzere iki parçadan oluşur.
- Klasik tip silecekler modeline göre muz sileceklerden daha elastik bir yapı sergiler.
- Klasik tip silecek seçiminde aracın modeli yerine silecek ölçüsünü bilmek gerekir.
- Audi A3 otomobillerin ön cam silecekleri marka için özel tasarlanan ve ortalama ölçüsü 600 ve 470 mm olan iki parçalık sileceklerden oluşur. 
- Kişisel araçların üretildiği yıl ve model çeşidine uygun silecekleri kullanmak ürün performansını yükseltir. 
- Muz silecekler genellikle çift olarak sunulur ve bazıları ek monte aparatları da içerir. Setlere eklenen parçalar sayesinde muz silecek modelleri kullanımı daha pratik bir hale gelir. Araçların ihtiyacına göre muz tipi silecekler çeşitli bütçe aralıklarına hitap eder.

Audi A3 Muz Silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco 600x470 Fiyatları

Otomobillerin kullanım süresi boyunca pek çok bakım ve parça değişimi ihtiyaçları doğar. Araç içi ve dışı için tasarlanan parçalardan olan silecekler klasik ve yeni tip olarak ayrılır. Birbirinden ayrı monte ve performans deneyimi sunan silecekler aynı zamanda farklı maliyetlere sahiptir. Yeni tip olan muz tipi silecekler Audi A3 gibi belirli markaların modellerine göre özel olarak üretilir. Bu modellerin fiyatları silecek boyutuna, ek aparatlarına ve üretici markasına göre değişiklik sergiler. Yüksek performanslı lüks araçların silecekleri diğer araçlardan daha yüksek maliyetler sunar. Set sileceklerin içerdiği aparat miktarı arttıkça maliyetleri de artış gösterir.

Audi A3 Muz Silecek (2005-2012) Bosch Aeroeco 600x470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kişisel araçların standart performanslarını daha verimli hale getirmek için çeşitli aksesuar ve parçalar tercih edilir. Bunlar arasında yaygın kullanımı olan ön cam silecekleri satın alırken belli başlı niteliklere dikkat etmek önemlidir. İlk olarak sileceklerin klasik tip mi yoksa muz tipi mi olacağı belirlenmelidir. İki çeşit arasında eğer muz tipi diye tabir edilen yeni nesil sileceklerden isterseniz aracın model ve üretim yılına göre almalısınız. Muz tipi silecek modelleri genellikle araçlara özel olarak üretilir ve boyutları farklılık gösterir. Satın alma sürecinde tüm özelliklerin dikkatli bir şekilde incelenmesi ve aracınıza uygun olanın seçilmesi gerekir. 

Audi A3 Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :   2005-2012

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    600 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    470 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH095