200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475
Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Audi A4 2004-2008 ön cam muz silecek 31475, hem temizlik hem sürüş emniyeti açısından önem taşıyan silecekler araçlarda mutlaka kullanıma hazırdır. Kolay ve rahat kullanımlarıyla muz silecekler hemen araç camlarına monte edilerek kullanıma hazır olur. İz bırakmayan yapıları ve sağlam malzeme özellikleri ile her türlü hava koşuluna uyum sağlar. Güvenli ve temiz bir kullanım sunar. 

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475

Araçların modellerine uygun yardımcı ürünler kullanmak uzun vadede istenilen faydayı sağlar. Her  gün yenilikçi teknolojiler sunan otomotiv sektörü araçların model ve kullanımına uygun yardımcı parçalara ile araba kullanımına konforlu çözümler sunar. Araçlarda sıklıkla kullanılan aksesuarların başında gelen silecekler, aynı zamanda yıpranmaya en müsait aparatlardan biri olur. Hem camların temizliği hem da yağışlı günlerde yol görüşü sağlaması açısından sileceklerin arabaya uygun model ve özellikte olması önem taşır. Kullanılacak otomobile uygun ebat ve özelliklerde modeller silecek çeşitleri arasında yer alır. Aracın üretim yılı ve modeline göre markasına özel silecek çeşitleri amacına uygun bir kullanım sağlar. Kolay monte edilebilen muz silecekler rahat bir kullanım sunar. Araçların markasına göre farklı malzemeden imal edilen silecek çeşitleri araç camlarında istenilen etkiyi sizlere sağlar. 

Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475 Çeşitleri

Araç modelinizle birebir uyumlu silecek çeşitleri piyasada yer alır. Markaların araçlara özel silecek çeşitleri farklı malzeme ve tasarımdan oluşur. Audi markasının araç modellerine göre farklı ölçü ve özellikte muz silecekleri seçenekler arasında yer alır.

- Kavisli yapısı ile Audi A4 2004-2008 ön cam muz silecek 31475 araçlara kolayca monte edilecek aparatlara sahiptir. 
- Cama özel malzemesi sayesinden silme işlemini iz bırakmadan yapar. 
- Ebat olarak belirtilen modele uygun olarak 500 mm ölçülere sahiptir. 
- Sessiz çalışma özelliğine sahip silecek modelleri arasında yer alır.
- Audi muz silecek hiçbir ek parça gerektirmeden kullanıma uygun olur. Bu sayede değiştirilmesi oldukça kolay ve pratiktir. 
- Modellerde metal parça yer almadığı kolay ve sessiz bir temizleme işlemi gerçekleştirir. Özel malzeme yapısı sayesinde kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir.

Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecekler görüş mesafesi ve cam  temizliği için araçların önemli aksesuarları arasında yer alır. Sıklıkla kullanıldığı için seçim yaparken yıpranmalara karşı özel malzemeden olmasına  dikkat edilmesi gerekir. Sileceklerin araçlara montesi, özellikleri ve ölçüler farklılık gösterir. Seçim yaparken araç camına uygun ölçü ve özellikte olması gerekir. Kolay monte edilebilen aparat detayları rahat bir kullanım sağlar. Temiz bir görüş açısı için iz bırakmayan özellikte silecek seçmek önem taşır. Audi muz silecekler özel yapısı sayesinde iz bırakmadan temizlik yapar. Silecek ölçüleri kullanılacak cama farklı ebatlarda olur. Ön ve arka cam için farklı boyutlarda uygun seçimler yapılması gerekir. Olumsuz hava koşullarına karşı özel malzemelerden seçim yapmak uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475 Fiyatları

Her araç modeli için üretilen silecek çeşitleri farklı fiyat aralıklarında yer alır. Genel olarak silecek ebatı, kullanılan malzeme materyali gibi ürün özellikleri fiyatlara yansır. Araç silecek çeşitleri genel olarak her bütçeye uygun ürün yelpazesinde seçenekler sunar. Muz silecekler yıpranmalara karşı özel yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu nedenle sürekli değiştirme ihtiyacının önüne geçer. Genel olarak metal sileceklerden farklı fiyat skalasında yer alır. Araçların model ve özelliklerine birebir uyumlu silecek çeşitleri farklı malzeme özellikleri ile seçenekler arasında yer alır. Yıpranmalara karşı dayanıklı özel malzemeden imal edilen çeşitler biraz daha maliyetli olsalar da uzun süre kullanım avantajı sağlar. 

Audi A4 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 31475

 
Sürücü Taraf Ölçüsü    :    550 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    550 mm.
 
Üstün Maxtel kalitesi ile üretilmiştir. TUV Belgelidir.
Eski sileceği yerinden çıkararak yenisini kolaylıkla monte edebilirsiniz.
 
Aracınıza uygun olarak özel üretilmiştir.  
 
Paket İçeriği:
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolaylıkla monte edilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) set fiyatıdır.
 
LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK131