200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek 31470
Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek 31470
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek 31470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Audi A4 2008-2018 yılları arasındaki araçlar için üretilmiş olan muz silecekler 650 500 mm ölçülere sahiptir. Ön ve arka camı kusursuz temizlemesi ve aynı zamanda dikkatinizi dağıtmayacak hıza ve sessizliğe sahip olan muz silecekler, kolay kullanımıyla da dikkat çeker. Aynı zamanda ürün montajı son derece kolay ve ekstra bir aparat gerektirmeden kısa sürede aracınıza takabileceğiniz uygunluğa sahiptir.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek 31470

İnsanlar günlük hayatta bir yerden bir yere gitmek adına ya da tatile giderken sıklıkla özel araç kullanır. Bu özel araçlar arasında arabalar, günlük hayatın içinde insanlar için olmazsa olmaz teknolojik icatlardan bir tanesidir. Arabalar tekerlekleri, motoru ve teknik özellikleri ile birlikte insanların yolda olası kazaları önlemek adına kullanabileceği en ideal araçlardan bir tanesidir. Bir arabanın motoru nasıl ki can ve mal güvenliğini önlemek adına önem arz ediyorsa, yolu daha iyi görebilmek ve karşınıza çıkan durumları önceden planlayıp direksiyon hakimiyetini kurmak oldukça önemlidir. Bunun mümkün kılan muz silecekler de arabaların olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. Arabanızın ön ve arka camında kullanabileceğiniz ve mevsimsel durumlara bağlı olarak yağmur, kar ve sis gibi durumları önleyebilecek ve camınızı her daim temiz tutacaktır. Muz silecekler sayesinde direksiyon hakimiyetine daha iyi sahip olabilir ve aynı zamanda karşınıza çıkacak olan şeyleri daha net görebilirsiniz. 

Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek 31470 Çeşitleri

Audi A4 2008-2018 arasındaki modeller için üretilmiş olan muz silecekler aracınıza uygun şekilde tasarlanmıştır. Görüş açınızı netleştirecek ve ön, arka camınızı kirden, tozdan, yağmur ve kar damlalarından koruyacak olan muz silecekler sayesinde sürüş güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Özellikle yanınızdan geçecek olan arabaları görmeniz ya da karşınıza çıkacak olan olası yaya ya da araçları görüp ona uygun bir hız ayarlamanız için üretilmiş olan muz silecekler sayesinde görüş açınız netleşir. 

-Audi A4 aracınız için özel olarak üretilmiş olan muz silecek takımı sayesinde sürüş güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. 
-Yalnızca sizin aracınız için özel olarak üretilmiş bu silecek takımı aparat gerektirmeden pratik ve kolay bir şekilde kullanılır.
-Audi A4 2008-2018 ön cam muz silecek 31470, aracınızla birebir uyumlu olan silecek takımı aracınızın silecek koluna özel olarak üretilmiştir.
-Sürücü tarafı 600 mm, yolcu tarafı ise 500 mm çapa sahiptir.
Paket içeriğinde bir adet sürücü tarafı ve bir adet yolcu tarafı olmak üzere toplamda iki adet muz silecek bulunur.

Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek 31470 Fiyatları

Sürüş güvenliğini maksimum seviyeye çıkaracak olan ve camınızı her daim mükemmel bir görüş açısına bırakacak olan muz silecekler aracınızın modeli ve sileceklerin ölçüsüne göre farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcıları ile buluşur. Audi A4 2008-2018 marka araçlar üretilmiş için üretilmiş olan muz silecekler bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sürüş güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır. Pratik ve kolay bir kullanıma sahip olan bu silecekler fiyat ve performans açısından üstün özelliklere sahiptir. Muz silecek fiyatını belirleyen unsurlar arasında sürücü ve yolcu tarafındaki sileceklerin çapı ve aynı zamanda setin içeriği yer alır.

Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek 31470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Audi A4 2008 2018 modeller için geliştirilmiş olan muz silecekleri satın alırken dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar bulunur. Öncelikle aracınız için özel olarak üretilmiş olan bu sileceklerin aracınızla olan uyumu ve ölçüleri satın alırken dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alır. Birbirinden farklı boyutlara ve modellere sahip silecekler arasından aracınız için en uyumlu olan muz sileceği satın almak için sileceklerin özelliklerine ve hangi modeller için üretilmiş olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda silecek satın alırken paketin içeriğine dikkat etmeniz, silecek takımını yalnızca ön cam için mi yoksa arka cam için mi kullanacağınız açısından önem arz eder.

Maxtel Audi A4 2008-2018 Ön Cam Muz Silecek

 
Sürücü Taraf Ölçüsü    :    600 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    500 mm.
 
Üstün Maxtel kalitesi ile üretilmiştir. TUV Belgelidir.
Eski sileceği yerinden çıkararak yenisini kolaylıkla monte edebilirsiniz.
 
Aracınıza uygun olarak özel üretilmiştir.  
 
Paket İçeriği:
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolaylıkla monte edilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) set fiyatıdır.
 
LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK068