200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500
Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500
₺140,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Muz tarzında üretilen ve  Audi A4 model araçlar için tasarlanan Bosch Aeroeco silecekler aracınızın camlarını kusursuz bir şekilde yağmur sularından temizler. Böylelikle yağmurlu ve karlı havalarda görüş açınız kapanmadan konforlu bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz. En sert rüzgarlardan bile etkilenmeyen dayanıklı yapıları sayesinde sürüş esnasında maksimum performans sağlar. Kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde birçok kullanıcının beğenisi kazanır. 

Stokta yok
₺140,90
Vergi dahil

Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500

Otomobilleri üretilmesi ile beraber kullanımlarını daha konforlu hale getirebilmek adına bazı ilave parçalar da üretilmeye başlanır. Bu parçalardan en önemlisi de silecekler olarak karşımıza çıkar. Sürücülerin yağmurlu ve karlı havalarda hava durumundan daha az etkilenmesi adına 1900’lü yıllardan itibaren otomobillerde silecek kullanımı başlar. Teknolojinin gelişimi ile beraber silecekler modern bir kullanıma ve görünüme kavuşur. Günümüzde silecekler otomatik çalışır. Yağmur damlalarının aracın camına düşmesi ile beraber silecekler otomatik olarak çalışmaya başlar. Yağmurun şiddetine göre de hareket hızı değişir. Dünya çapında önemli firmalar araçların olmazsa olmazı haline gelen sileceklerin üretimini gerçekleştirir. Global firmalardan biri olan Bosch da silecek üreten firmalar arasında yer alır. Her aracın modeline göre farklı silecek tipleri tasarlayıp üretir. Bosch ürettiği ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmasından dolayı kullanıcıların beğenisini kazanır. Diğer klasik modellere göre farklı bir şekilde tasarladığı muz tipi silecekler ile dikkatleri üzerine çeker. Siz de aracınızın markasına göre Bosch muz tipi silecekler arasından tercih yapabilirsiniz. 

Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500 Özellikleri

Bosch modern silecek tasarımları ile adından söz ettirir. Bosch klasik modellere göre oldukça farklı bir tarzda muz tipi silecek tasarlar. Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500 silecekler ile zorlu hava koşullarında aracınızı güvenle kullanabilirsiniz.

  • Özel kaplamalı doğal kauçuktan üretilir. Bu sayede hassas hareket eder.

  • Bütün araçlara kolay bir şekilde uyum sağlar. 

  • En zorlu hava koşullarında bile aracınızın camını hassas bir şekilde temizler.

  • Dayanıklı yapısı sayesinde en sert rüzgarlar karşısında bile yıpranmaz.

  • Sizde Audi A4 marka bir araca sahipseniz zorlu hava koşullarında maksimum performans alabileceğiniz Bosch Aeroeco silecekleri tercih edebilirsiniz. 

  • Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen Bosch Aeroeco silecekler sayesinde sürüş esnasında görüş açınızı hiçbir zaman kapanmaz. 

Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500 Fiyatları

Günümüzde araçların vazgeçilmez bir parçası haline gelen sileceklerin fiyatlarını oluşturan bazı etmenler bulunur. Bu etmenlerin en başında üretim maliyetleri ve üretimde kullanılan teknoloji gelir. Silecek modellerinin arasındaki hammadde ve teknoloji farklılıkları nedeniyle silecek fiyatlarında farklılaşmalar oluşur. Ayrıca silecek fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da silecek ölçüleri olarak bilinir. Silecek ölçüleri arttıkça üretimde kullanılacak olan hammadde miktarı da arttacağından dolayı silecek fiyatları bu durumdan etkilenir. Zaman zaman markalar sileceklerin satışını arttırabilmek adına indirim ve kampanyalar düzenler. Bu gibi durumlarda silecek fiyatları farklılaşır. İndirimli ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar bu tarz durumları takip eder. 

Audi A4 Muz Silecek (2008-2017) Bosch Aeroeco 650x500 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sürüş güvenliği açısından hayati önem taşıyan silecekler satın alınırken bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir. İlk dikkat edilmesi gereken nokta satın alacağınız sileceğin aracınız ile uyumu olarak bilinir. Eğer satın alacağınız silecek aracınızın modeli ile uyumlu olursa sileceklerden yüksek performans alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da sileceklerin dayanıklılığı olarak karşımıza çıkar. Dayanıklılığı arttıran üretimde kullanılan hammadde olarak bilinir. Üretimde kullanılan hammaddenin yapısı ne kadar sağlamsa üretilen silecekler de o kadar dayanıklı olur. Dolayısıyla silecek satın almadan önce üretilen sileceğin hammaddesini öğrenmek gerekir. Dayanıklı bir silecek ile en olumsuz hava şartlarında bile konforlu bir şekilde sürüş yapabilirsiniz. Ayrıca dayanıklı silecekler kolay kolay yıpranmadığından uzun süreler boyunca sileceklerinizi değiştirmeden kullanabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH066