200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A5 Muz Silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500
Audi A5 Muz Silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500
₺137,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A5 Muz Silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Audi A5 araçlar ile uyumlu Bosch Aeroeco muz silecek modelleri 600x500 mm boyutları ile 2009-2017 yılları arasında üretilen araçlarla uyumlu çalışır. Kaliteli kauçuk ve plastiğin kullanıldığı ürünler, dayanıklı yapısı ile beklentileri karşılar. Aracın ön camına iki parça halinde takılan muz silecekler, cam yüzeyini etkili bir şekilde temizler. Yağmur sensörü ile uyum çalışan ürünler uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. 

Stokta yok
₺137,90
Vergi dahil

Audi A5 Muz Silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500

Dört mevsim boyunca şehir içinde ve dışında arabalar ile seyahat edilir. Araç özelliklerinin ve donanımlarının her hava koşuluna uygun olması güvenli bir sürüş deneyimi sağlar. Yağmur günlerde konforlu ve güvenli bir sürüş için silecekler kullanılır. Silecekler, tasarımlarına göre farklı marka araç modeline uyumluluk gösterir. Sağladığı konfor ile muz silecek çeşitleri son yıllarda sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Kauçuk ve plastik malzemeden üretilen ürünler kullanıma bağlı olarak zamanla aşınabilir. Cam üzerinde etkili bir temizlik sağlayan ürünleri belirli aralıklarla değiştirebilirsiniz. Otomobil parçaları konusunda uzman markalardan biri olan Bosch, muz silecek tasarımları ile farklı marka araçlara uyum sağlar. Bosch ürünleri pratik montaj özellikleriyle dikkat çeker. Markanın uyumlu olduğu model yılına sahip ürünler araçlarla kusursuz uyum sağlar.

Audi A5 Muz Silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500 Modelleri ve Özellikleri

Yağmurlu günlerde araçlarda en sık kullanılan araçlardan biri sileceklerdir. Ön cama gelen yağmur suyunu, buharı ve yapışan tozları temizlemek için bu ürünler kullanılır. Cam yüzeyini çizmeyecek kauçuk malzemelerden üretilen sileceklerin parçaları zamanla deforme olabilir. Görevini yerine getiremeyen silecekler, sürüş ve sürücünün güven ihtiyacını tehlikeye sokabilir. Belirli aralıklarla silecekleri yenilemek konforlu ve güvenli bir sürüş sağlar. Bunun mümkün kulan silecek modelinin özelliklerinden bazıları;

-İki ayrı parça olarak üretilen Bosch Aeroeco muz silecek ölçüleri 600x500 mm olarak belirtilir.  
-Kaliteli kauçuk malzemelerin kullanıldığı ürünler cam yüzeyini çizmez ve etkili bir şekilde suyu temizler.  
-2009-2017 model yılına sahip Audi A5 araçları ile uyumludur. Kutudan çıkan 6 farklı aparatı kullanarak ürünleri sorunsuz bir şekilde monte edebilirsiniz.  
-Pratik kuruluma sahip muz silecekleri özel işlem ve bilgi gerektirmeden basitçe takabilirsiniz.  
-Modern tasarıma sahip ürünler araçlarda bulunan yağmur sensörü ile uyumlu çalışır. Bu sayede yoğun yağmurlu günlerde silecekler otomatik olarak devreye girer ve maksimum görüş alanı oluşur.  
-Sağ ve sol olarak 2 parça halinde satılan ürünler takım olarak satılır.  
-Audi A5 muz silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500 farklı yıllarda üretilen araçlarla uyumludur. Bosch güvencesinde üretilen silecekler dayanıklı ve kaliteli tasarımı ile kullanıcılarını memnun eder.  

Audi A5 Muz Silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500 Fiyatları 

Alanında uzman markalardan biri olan Bosch, Aeroeco serisi muz silecek modelleri ile güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimini kazanmanızı sağlar. Kaliteli plastik ve kauçuk malzemelerle üretilen ürünler cam yüzeyinde leke bırakmadan görüş alanını açar. Klasik modellere göre daha sessiz çalışan bu ürünler yağmur sensörü ile uyumludur. Bu detay ürün fiyatlarının belirlenmesinde oldukça etkilidir. Bosch muz silecek çeşitleri bütçe dostu fiyatları ile hemen hemen herkese hitap eder. Marka, model ve sağladığı konfora göre fiyatlandırılan ürünler, uygun fiyatlarıyla araç sahiplerinin yüzlerini güldürür. Sağlam yapısıyla uzun süre kullanabileceğiniz ürünler sağ ve sol olmak üzere iki parça halinde satılır. Birtakım silecek aracın ön camı için yeterlidir.  

Audi A5 Muz Silecek (2009-2017) Bosch Aeroeco 600x500 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıma bağlı olarak silecekler belirli bir süre sonra yırtılabilir. Yırtılan kauçuk cam yüzeyini iyi temizlemez ve gürültü çıkarır. Bazı durumlarda camda leke bırakarak görüş alanını kısıtlar. Sileceklerin belirli aralıkla değiştirilmesi kullanıcı güvenliği ve konforu sağlar. Muz silecekler, çoğu kullanıcının seçtiği ve standart yapıya sahip olan modellere görece daha sessiz çalışır. Yağmur sensörü ile uyumlu olan bu ürünleri satın alırken araç modeline göre seçim yapabilirsiniz. Araç modellerinin ön cam boyutları değişiklik gösterir. Etkili bir temizlik için ürünlerin boyutlarının cam ile uyumlu olması önemlidir. Bosch silecekler geniş model çeşitliliği ile her marka araca uyumlu alternatifler sunar. Araç markasına ve model yılına göre seçim yapabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH137