200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264
Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Maxtel muz silecekler, 2005-2010 yılları arasında üretilen Audi A6 araçlarla uyumludur. TUV belgeli ürünler dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilir. 550x550 mm ölçülerin kullanıldığı modeller, kaliteli plastiği ve kauçuğu ile ön plana çıkar. Kolayca montajı yapılan silecekleri uygun fiyatları ile bütçe sorunu yaşatmaz. 

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264

Yağmurlu günlerde güvenli bir sürüş için sileceklerin düzgün çalışması önemlidir. Camda leke ve su izi bırakan ürünler görüş alanını kısıtlayarak sürüş güvenliğini tehlikeye sokabilir. Silecekler, ürünün kullanım koşullarına ve çevresel şartlara bağlı olarak deforme olabilir.  Aşınan ve yırtılan silecekleri pratik bir şekilde aynı kaliteye sahip yeni modeli ile değiştirebilirsiniz. Her marka ve modeldeki araç için farklı ölçülerde üretilen silecekler, kaliteli özellikleri ile kullanıcılarını memnun eder. Modern araç teknolojileri ile uyumlu çalışan ürünler, kullanım konforu sağlar. Klasik modellere kıyasla daha kullanışlı olan muz silecekler, tasarımı ile dikkat çeker. Pratik bir şekilde araçlara monte edilen ürün yağmur sensörü ile sorunsuz çalışır. Maxtel kalitelisi ile üretilen Audi A6 muz silecekler, 2005 ile 2010 yılları arasında üretilen araçlarla uyumludur. Eski ürünü sökerek tek hamlede yenilerini yerleştirebilirsiniz.

Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264 Modelleri ve Özellikleri

Araç silecekleri kullanıma bağlı olarak deforme olarak görevini yerine getiremez. Bu durumlarda eski silecekleri yenisi ile değiştirebilirsiniz. Klasik modellere kıyasla muz silecek tasarımları daha sessiz çalışır. Oldukça kullanışlı ve konforlu özellikler sunan ürünler kaliteli ve dayanıklı kauçuk malzemelerden üretilir. Maxtel kalitesinde üretilen Audi A6 2005-2010 ön cam muz silecek 06264 çeşitleri, farklı yıllardaki araçlarla uyumludur. Silecek yuvaları ile uyumlu başlıklara sahip ürünler araç camına uygundur. Yolcu ve sürücü tarafındaki camları detaylı bir şekilde temizleyen ürünler takım halinde satılır.  

-Maxtel kalitesinde üretilen muz silecekler TUV belgelidir. 
-Kaliteli ve dayanıklı plastiklerin kullanıldığı ürünleri uzun süre kullanılabilir.  
-2 parça halinde satılan ürünlerin sürücü ve yolcu tarafı 550 mm’dir.  
-Kutu içeriğinde sağ ve sol tarafa uyumlu iki ürün yer alır.  
-Muz silecekler yağmur sensörü ile otomatik olarak uyumlu çalışır. Özel bir işlem yapmaya gerek yoktur.  
-2005-2010 yılları arasında üretilen Audi A6 model araçlarla uyumludur.  
-Ürünlerde kullanılan kauçuk cam üzerinde leke bırakmaz.  
-Özel bilgi ve alet gerektirmeden ürünleri pratik bir şekilde araca takabilirsiniz.  
-Takım halinde satılan ürünler aracın ön camı için yeterlidir. 

 

Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264 Fiyatları 

Klasik modellere kıyas daha sessiz çalışan muz silecekler, yeni nesil araç teknolojileri ile uyumlu çalışır. Yağmur sensörü ile uyumlu çalışan ürünler, 550 mm’lik uzunluğu ile Audi A6 model 2005-2010 yıllarında üretilen araçlarda uyumluluk gösterir. Pratik bir şekilde montajı yapılan silecekler uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Sağlam ve dayanıklı özellikleri ile beklentileri karşılayan ürünler set halinde satılır. Set içeriği sağ ve sol muz silecekten oluşur. Bir set aracın sileceklerini yenilemek için yeterlidir. Uzun süre kullanabileceğiniz ürünler kauçuk ve plastik malzemelerden üretilir. Uygun fiyatları ile bütçeleri sarmayan muz silecekler Maxtel kalitesindedir. Erişebilir fiyatları ile herkese hitap eden ürünler ideal tasarımları ile araçlara kusursuz uyum sağlar. 

 

Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Zamanla aşınan silecek kauçukları, cam yüzeyindeki yağmur damlalarını iyi temizlemez. Görüş alanın kısıtlanmasına neden olan bu durumda ürünleri yenilemek gerekir. Pratik montaj özelliklerine sahip muz silecekler sağladıkları konfor ile kullanıcıların beklentilerini karşılar. Ürün seçimi yaparken araç marka ve modeline dikkat edebilirsiniz. Ayrıca, model yılı dikkate alınması önem taşıyan kriterler arasında yer alır. Her aracın cam uzunluğu farklı olduğu için sileceklerin boyutlarını değişiklik gösterir. Araç marka ve modeli ile uyumlu ürünler kusur bir şekilde uyum sağlar. Özel bir alet ve bilgi gerektirmeden kolayca eski ürünleri yenisi ile değiştirebilirsiniz. 

 

Maxtel Audi A6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06264

 
Sürücü Taraf Ölçüsü    :    550 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    550 mm.
 
Üstün Maxtel kalitesi ile üretilmiştir. TUV Belgelidir.
Eski sileceği yerinden çıkararak yenisini kolaylıkla monte edebilirsiniz.
 
Aracınıza uygun olarak özel üretilmiştir.  
 
Paket İçeriği:
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolaylıkla monte edilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) set fiyatıdır.
 
LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK073