100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A6 Muz Silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530
Audi A6 Muz Silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530
₺140,90 ₺112,72
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A6 Muz Silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Audi A6 markası için özel olarak üretilen Bosch Aeroeco 650x530 model silecekler aracınız ile uyum sağlayarak, en zorlu hava şartlarından etkilenmemenizi sağlar. Bu sayede yağmurlu ve karlı havalarda güvenli bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz. Muz şeklinde tasarlanan bu silecekler ile camlarınızı kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Sağlam hammaddeden üretilen bu silecekler dayanıklı yapıları ile kullanıcıların takdirini toplar. 

Stokta
  • -20%
₺140,90
₺112,72 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A6 Muz Silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530

Zorlu hava koşullarında sürücülerin görüş açılarının kapanmasını engellemek adına camları temizleyen gereçlere silecek denir. Silecekler araçların tamamlayıcı parçaları olarak bilinir. Silecekler yağmurlu ve karlı havalarda sürücülerin en büyük yardımcı olur. Yağmurlu ve karlı havalarda sürücülerin sürüş güvenliği için hayati öneme sahiptirler. Camları temizleyerek sürücülerin yolu görmelerini sağlarlar. Her marka ve model için özel olarak tasarlanır ve üretilirler. Silecek üretimi yapan önemli markalar bulunur. Bu markalardan biri de günümüzde global bir marka haline gelmiş olan Bosch firması olarak bilinir. Bosch firması her marka ve model için ayrı bir silecek tasarlar ve üretir. Bu silecek modellerinden biri de Audi A6 muz silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530 olarak karşımıza çıkar. Modele özel olarak tasarlanan silecekler ile Audi A6 marka otomobillerde araç performansına katkıda bulunulur.

Audi A6 Muz Silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530 Modelleri ve Özellikleri

Üstün teknolojiye sahip Bosch, kaliteli üretimi ile kullanıcıların beğenilerini kazanır. Diğer silecek modellerine göre daha dikkat çekici bir tasarıma sahip olan Bosch Audi A6 silecek modelleri muz şeklinde tasarlanır ve üretilir. Modern tasarım sahip bu silecekler en zorlu hava şartlarından bile etkilenmezler.

  • Özel tasarımı sayesinde oldukça hassas hareket eder.

  • Aracınız ile uyumlu olmasından dolayı kusursuz bir temizlik sağlar.

  • Olumsuz hava koşullarında üstün performans sağlar.

  • Sağlam yapısı ile kolay kolay aşınmaz, uzun yıllar kullanılır. 

  • Pratik kullanımı sayesinde kolayca Audi A6 model aracınıza monte edilir. En zorlu hava koşullarından sürüş esnasında etkilenmek istemiyorsanız, siz de Audi A6 model aracınız da bu silecekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede aracınız yağmurlu ve karlı havalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Audi A6 Muz Silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530 Fiyatları

Zorlu hava şartlarında sürücülerin bir numaralı yardımcısı olan sileceklerin fiyatlarına etki eden önemli etmenler bulunur. Bu etmenlerin en başında üretim maliyetleri bulunur. Üretimin ana maddesi üretim maliyetlerinin belirleyicisi olarak bilinir. Dayanıklı hammaddelerden üretilen silecekler uzun zaman kullanılabilir. Bu durum silecek fiyatlarında da farklılaşmaya yol açar. Ayrıca sileceklerin boyutları da silecek fiyatları üzerinde etkili olur. Sileceklerin boyutları büyüdükçe üretimde kullanılan malzeme miktarı artar. Bu durum silecek fiyatlarında değişime sebep olur. Bazı dönemler firmalar stok durumlarına göre indirim ve kampanyalar düzenleyebilir. Bu tarz durumlarda kısa süreliğine de olsa silecek fiyatları farklılaşır. Silecek fiyatlarında indirim yapılması ile sileceklere olan talep artar. Siz de indirim ve kampanyaları takip ederek bunlardan yararlanabilirsiniz.

Audi A6 Muz Silecek (2011-2017) Bosch Aeroeco 650x530 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Audi A6 model araçlar için silecek satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunur. Bu konulardan en önemlisi satın alacağınız sileceğin aracınızın modeli ile uyum sağlaması olarak bilinir. Audi A6 model aracınıza uygun olarak üretilen Bosch Aeroeco 650x530 silecekleri tercih ederek aracınızın olumsuz hava şartlarındaki performansını maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Aracınıza uyum sağlayacak silecekler ile aracınızdan maksimum performans alabilirsiniz. Ayrıca Audi A6 model aracınız için silecek satın alırken dikkat etmeniz gereken kriterlerden biri de dayanıklılık olarak bilinir. Dayanıklılığı belirleyenin ise silecek üretiminde kullanılan ana madde olduğu bilinir. Sağlam yapıya sahip ana maddelerden üretilen silecekler uzun süreler ile kullanılır. Bu silecekler kolay kolay aşınmazlar. Sağlam yapılarından dolayı bu sileceklerin fiyatlarında farklılık görülebilir. Kaliteleri sayesinde diğer modellerden farklılaşırlar.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-BOSCH045