100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi A7 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 31474
Audi A7 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 31474
₺49,90 ₺39,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi A7 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 31474

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Aracınızın ön camı için muz şeklinde tasarlanmış olan bu muz silecekler ile en zorlu hava koşullarında bile aracınızı güvenle sürebilirsiniz. Muz şeklindeki yapısı ile Audi A7 model aracınız için özel olarak tasarlanıp üretilen bu silecekler yağmur ve kar sularını mükemmel bir şekilde temizler. En kötü hava koşullarında görüş açınız engellenmeden aracınızı konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.   

Stokta
  • -20%
₺49,90
₺39,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Audi A7 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 31474

Trafik güvenliği açısından sürücülerin görüş açısı büyük önem taşır. Özellikle zorlu hava koşulları sürücülerin görüş açılarını oldukça kısıtlar. Zorlu hava koşullarının egemen olduğu durumlarda silecekler sürücülerin yardımına koşar. Ön ve arka camlarda yer alan silecekler camları yağmur ve kardan temizleyerek sürücülerin görüş açılarının kapanmasını engeller. Araçlar ve sürücülerin güvenliği açısından hayati öneme sahip bulunan silecekleri üreten önemli firmalar bulunur. Bu önemli firmalar arasında Maxtel firması da yer alır. Yerli bir firma olan Maxtel firması kaliteli ürünleri ile kullanıcıların beğenisini toplar. Her araca ve modele özgü olarak üretilen silecekler ile zorlu hava şartlarında güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Siz de Audi A7 marka bir otomobile sahipseniz Audi A7 2010-2017 ön cam muz silecek 31474 model silecekleri tercih edebilirsiniz.

Audi A7 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 31474 Modelleri ve Özellikleri

Maxtel firması üretmiş olduğu sileceklerin üstün performans gösterebilmesi için onları muz şeklinde tasarlar. Muz şeklinde tasarlanan bu silecekler diğer modellere göre daha yüksek performans gösterir.

  • Özel tasarımı ile aracınızın camlarını eksiksiz bir şekilde temizler.

  • Kullanışlı yapısı sayesinde aracınıza kolayca monte edilir. 

  • Sağlam yapısı ile en sert rüzgarlardan bile etkilenmez.

  • Nitelikli üretimleri sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Gösterdiği üstün performans ile Audi A7 ön cam muz silecekler olumsuz hava koşullarında keyifli bir sürüş deneyimi yaşamınızı sağlar. 

  • Aracınızın modeline uygun bir şekilde üretilir. Böylece silecekleriniz aracınızın modeli ile uyum sağlayarak yüksek performans gösterir. 

  • Aracınız ile uyum içerisinde çalışan sileceğiniz en zorlu hava koşullarında bile size güven verir. Maxtel güvencesi ile üretilen Audi A7 ön cam muz silecekler konforlu bir sürüş sağlar.

Audi A7 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 31474 Fiyatları

Araçların ve sürücülerin güvenliği açısından önemli bir yere sahip olan sileceklerin fiyatlarını etkileyen önemli konular bulunur. Bu önemli konuların başında üretim maliyetleri yer alır. Sileceklerin üretiminde kullanılan hammaddeler üretim maliyetlerinde belirleyici rol oynar. Böylece silecek fiyatları üretimde kullanılan hammaddeye göre değişkenlik gösterir. Silecek fiyatlarına etki eden bir diğer unsur da dayanıklılık olarak karşımıza çıkar. Dayanıklılık konusunda belirleyici etkenin sileceklerin üretiminde kullanılan hammadde ve teknoloji olduğu bilinir. Silecek üretiminde kullanılan hammaddelerin sağlamlığı aynı zamanda sileceklerin dayanıklılığını belirler. Silecek fiyatlarına etki eden bir diğer unsurunda sileceklerin ölçüleri olduğu bilinir. Sileceklerin ölçüleri ile silecek fiyatları doğru orantılı olarak değişir. Bunun nedeni silecek üretiminde kullanılan hammadde ile silecek ölçülerinin doğru orantılı olması olarak karşımıza çıkar. 

Audi A7 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 31474 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Audi A7 model aracınıza silecek satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli konular bulunur. Dikkat edilmesi gereken bu önemli konuların başında araç ve silecek uyumu gelir. Birçok firma marka ve modellere göre ayrı ayrı silecek tasarlar ve üretir. Dolayısıyla Audi A7 model aracınıza silecek satın alırken aranızı ile olan uyumunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Aracınız ile uyumlu olan sileceği satın alarak aracınızın performansını yükseltebilirsiniz. Audi A7 model aracınıza silecek satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konunun da sileceklerin sağlamlığı olduğu bilinir. Bu konuda ilk önce sileceğin hammadesine bakılması gerekir. Sileceğin sağlam bir hammaddeden yapılmış olması dayanıklılığının belirleyen etken olduğu bilinir. Böylece aracınız en zor hava koşullarından bile etkilenmez. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK072