200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Audi Q7 Muz Silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600
Audi Q7 Muz Silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600
₺142,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Audi Q7 Muz Silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kullanılacak olan sileceğin performansı hem kendi özelliklerine hem de kullanıldığı koşullara göre belirlenir. Audi Q7 muz silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600 seçimde en önemli olan husus aracın ihtiyacına yanıt verebilecek modeli seçmektir. Ayrıca hızlı çalıştırıldığında veya sert bir maddeyi temizlediğinde kırılmaması için de dayanıklı maddelerden üretilmiş olması gerekir.

Stokta yok
₺142,90
Vergi dahil

Audi Q7 Muz Silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600

Araçlarda kullanılan silecekler ön camlarda biriken tozu, kiri, kar tanelerini, yağmur suyunu ve benzeri etkenleri temizlemek için kullanılır. Bu temizleme işlemini silecek motorundan aldığı güç ile gerçekleştirir. Sağa ve sola hareket ettiği sırada geçtiği bölgelerdeki malzemeleri temizler. Yağış olmadığı zamanlarda ise aracın ön kısmında bulunan sistem sayesinde su ve cam suyu adındaki köpüren bir temizlik malzemesini fışkırtarak temizleme işlemini gerçekleştirir. Bu noktada önemli olan ayrıntılardan biri cam ile sileceğin boyutunun uyuşmasıdır. Boyut farklılığı olduğu zaman tam anlamı ile temizleme işlemi yapılamaz. Ayrıca her araç modelinin kullanacağı silecek çeşitleri de farklıdır. Aracın ön camının her noktasını temizlemek için muz silecekler üretilmiştir. Audi Q7 muz silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600 ölçülerinde üretilmiş olan bir modeldir. Bu model 2006 ve 2014 yılları içerisinde bulunan araç modellerine uyum sağlar. Aynı zamanda Aeroeco özelliği sayesinde sağlam bir yapıya sahiptir.

Audi Q7 Muz Silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600 Çeşitleri

Bosch silecek modelleri Aeroeco, aerotwin ve twin olarak üç kategoride incelenebilir. Twin silecek modeli iki adet silecekten oluşur. Özellikle zorlu şartlarda kullanımı önerilir. Sağlam metal malzemelerden üretilir ve sağlamdır. Ayrıca bu özellikleri sayesinde kullanım ömrü de oldukça uzundur. Aerotwin modelinde ise klasik eski tip sileceklerde bulunan bağlantı noktaları ve aparatları yoktur. Bu model tek bir yaydan oluşur ve uzunluğu boyunca cama eşit basınç yayar. 

  • Aeroeco modeli diğer modellerin iyileştirilmiş hali olma amacını taşır. 

  • Çizilme ve ses gibi sorunlarla karşılaşmamak için doğal kauçuktan üretilmiş lastikler içerir. 

  • Takılıp çıkarılması evrensel adaptörü sayesinde kolay bir uygulama haline gelir. Kullanıcılar uzman yardımı almadan da değiştirme işlemini gerçekleştirebilir.  

  • 650x600 ölçüleri ile uyumlu olduğu araçların camlarına tam kavrama sağlar.

  • Özel kaplamaları ve kauçuk malzemesi ile uzun süre yıpranmadan kullanımı mümkün hale gelir.

  • Evrensel adaptör bağlantı aparatı ile montajı ve çıkarması kolay hale gelir.

Audi Q7 Muz Silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600 Fiyatları

Silecek modellerinin dış kaplamaları ve lastiklerinin yapılmış olduğu maddeler fiyatlarına doğrudan etki eder. Aynı zamanda kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olmasını da sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilmesinin yanı sıra ekstrem koşullara uyum sağlayabilmesi için çeşitli performans testlerinden geçer. Bu sayede her koşulda kullanılabileceği kanıtlanır. Yağmur ve karın yanı sıra çamur ve pisliklerden de kurtulabilmesi için de dayanıklı olması gerekir. Kuru olarak çalıştırıldığında tam olarak temizleme sağlamayabilir bu nedenle su ve cam suyu fışkırtılarak daha kolay temizlemesi sağlanır. Uzunluk ölçüleri de araç camı ile orantılı olmalıdır. Geniş bir alanı temizlediği için de cama tam tutuş sağlamalıdır. Bu özellikleri ile fiyatları belirlenir.

Audi Q7 Muz Silecek (2006-2014) Bosch Aeroeco 650x600 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İdeal görüş, sürücülerin ve araç içindekilerin güvenliği adına sağlanması gereken ilk şarttır. Sürücünün görüş alanının kısıtlanması veya temiz olmaması oldukça tehlikeli bir durumdur. Bu nedenle silecekler araçlarda hayati öneme sahiptir. Silecek lastiklerinin dayanıklı olması performansı adına en gerekli etkenlerden biridir. Kullanıcılar orijinal ürün tercihi yapmadıkları zaman kalitesiz malzemelerden üretilmiş sileceklerin getirdiği zararlara maruz kalır. Ön camın çizilmesi veya silecek lastiklerinin cama tam oturmayarak bazı noktaları temizlememesi bu zararlardan bazılarıdır. Her aracın özellikleri farklıdır. Buna bağlı olarak her sileceğin de özellikleri farklı üretilir. Dayanıklılıkları ve ömürleri ise kullanım koşullarına ve yapıldıkları malzemeye göre belirlenir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH119