200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

BMW 1 E81 E87 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500
BMW 1 E81 E87 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500
₺135,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

BMW 1 E81 E87 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Silecekler de arabalar gibi farklı özelliklerde üretilir. Birbirleri ile aynı gibi görünseler de temelde farklı özellikler içerirler. BMW 1 E81 E87 muz silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500 modelinin özelliklerden bazıları boyutları, dış iskelet biçimleri, bağlantı noktaları ve yapıldıkları malzemelerdir. Konforlu ve kolay bir kullanım için belirli testlerden geçmiş olan ürünler tercih edilmesi gerekir. 

Stokta yok
₺135,90
Vergi dahil

BMW 1 E81 E87 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500

Cam silecekleri zorlu hava koşullarında sürüş kolaylığı sağlamak için kullanılan temizleme araçlarıdır. Genellikle yağış olduğu zamanlarda kullanılır. Araçları güvenle kullanabilmek için ön cam temizliği olmazsa olmazdır. Yağmur, kar gibi durumlarda kullanılmasının yanı sıra çamur ve benzeri lekeleri de çıkarmak için kullanılır. Bu lekeleri kuru bir şekilde temizlemeye çalışmak önerilmez. Araçların ön camında bulunan sistem sayesinde su ve köpüklü temizlik maddesi sıkılarak silecekler çalıştırılır. Bu sayede leke daha kolay temizlenirken cam üzerinde çizilme veya sileceğin hareketinde aksama yaşanmaz. Silecekler çift veya tek olabilirler. Çift sileceklerin çalışma prensibi basittir. Sağa ve sola hareket ederek temizleme işlemini gerçekleştirirler. Bazı modellerde bir silecek temizlerken diğeri kurulama yapar. Kullanıcılar kendi araçlarının ihtiyacını ve kullanım alanlarını düşünerek model seçimi yapabilir. Bunların yanı sıra bazen araç camlarına böcekler ve farklı sert maddeler de yapışabilir. Sileceklerin lastikleri güçsüz gibi görünse de gergin olmaları ve cama basınç uygulamaları nedeni ile bu maddeleri çıkarmak için de kullanılırlar.

BMW 1 E81 E87 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500 Çeşitleri

BMW 1 E81 E87 muz silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500 modelinin uyum sağladığı araç aralığı tarihler ile belirtilmiştir. Bu aralık dışında bulunan araçlar için ise farklı tip cam sileceği mevcuttur. Modellerin her araçta farklılaşmasının nedeni her aracın cam ölçülerinin ve özelliklerinin farklı olmasından kaynaklanır. Camların uzunluk ve genişliğinin farklı olmasının yanı sıra sileceklerin takılacağı yer ve montaj aparatları da farklılık gösterir. Bazı silecekler evrensel aparat adıyla bilinen montaj aleti ile tüm araba modellerine uyum sağlayabilir. Bu aparat ayrı olarak alınabilirken alınan silecek paketinin içinde de bulunabilir. 

  • Montaj işlemi uzman bir kişiye ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilebilir. Ayrıca alınan sileceklerin kutularının arka kısmında montaj aşamaları yer alır. Kullanıcılar buradan da yararlanarak kısa bir sürede silecekleri araçlarına takabilirler.

  • Muz stili sayesinde camı tüm hatları ile kavrar ve kusursuz temizlik sağlar.

  • Kolay takılmasını ve çıkarılmasını sağlayan bağlantı noktaları ve aparatları vardır.

  • Kauçuk ve benzeri sert ve dayanıklı maddelerden üretildiği için kullanım ömrü uzundur.

BMW 1 E81 E87 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500 Fiyatları

Bosch Aeroeco muz silecek fiyatları sileceklerin kullanım kolaylığına ve performansına göre değişir. Bazı modeller tüm camı tek olarak kaplayacak şekilde üretilmiştir. Bu modellere Aerotwin de denir. Ürünlerin sağladıkları hizmetler değiştikçe farklı modeller ortaya çıkar. Kullanıcılar kendi araçlarında ihtiyaç duydukları özelliklere göre silecek seçimi yapmalıdır. İkili silecek alımı sırasında dikkat edilmesi gereken temel husus ölçülerin cama uyum sağlamasıdır. Aksi takdirde çalışırken birbirlerine çarpabilirler. Ölçüler ile fiyatlar birbiriyle orantılı olarak değişir. Diğer yandan kauçuk ve plastik gibi farklı maddelerin kullanıldığı sileceklerin fiyatları da değişkenlik gösterir. Çabuk kopan ve cama zarar veren modeller fazla tercih edilmez. Bu nedenle kullanıcılar test edilmiş olan modellere bakmalıdır. Kendini kanıtlamış olan silecek modelleri ile diğer modellerin fiyatları da aynı değildir.

BMW 1 E81 E87 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 500x500 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dikkat edilmesi gereken ilk nokta sileceklerin şeklidir ve bu şeklin araba ile uyumludur. Araba markaları araçları kullanıcılara sunmadan önce üretilen araca en uygun olan silecek modelini belirtir. Kullanıcılar bu orijinal modelden vazgeçmemelidir. Bunun nedeni ise orijinal modellerin belirli performans testlerinden geçmiş ve güvenilir olduklarının kanıtlanmış olmasıdır. Diğer yandan silecekler aracın dışında kalan malzemelerdir. Bu nedenle birçok olaya maruz kalırlar. Su ve çamurun yanı sıra buz ve donma gibi olaylar ile de yüzleşirler. Soğuk havalarda donmalarını önlemek için su geçirmez ve donma karşıtı ürünler ile kaplanırlar. Soğuk bölgelerde kullanacak olan kullanıcılar sileceklerin bu özelliklere sahip olduklarından emin olmalıdır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH057