200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Bmw 5 E60 Muz Silecek (2004-2009) Bosch Aeroeco 600x550
Bmw 5 E60 Muz Silecek (2004-2009) Bosch Aeroeco 600x550
₺140,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Bmw 5 E60 Muz Silecek (2004-2009) Bosch Aeroeco 600x550

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Silecekler aracın sürüş kalitesini artıran en önemli özellikler arasında yer alır. Sileceklerin üretildiği malzeme ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar. Aynı zamanda sileceklerin ölçüleri araç standartlarına dikkat edilerek seçilmelidir. Bosch, diğer ürünlerinde olduğu gibi araç sileceklerinde de başarılı bir markadır. Malzeme kalitesi ile kullanıcılara ekonomik ürünler sunar. Siz de aracınıza uygun olarak Bosch’un 2004-2009 arası BMW 5 E60 modelleri için ürettiği silecekler tercih edebilirsiniz.

Stokta yok
₺140,90
Vergi dahil

BMW 5 E60 Muz Silecek (2004-2009) Bosch Aeroeco 600x550

Bir Alman üretici markası olan BMW, araçlarında daima kaliteyi üstün tutar. 1916 yılında kurulan şirket aslında motor ve bisiklet de üretir, fakat marka akıllara ilk olarak arabaları ile gelir. Gerçek sürüş keyfi sloganı ile ünlü Alman teknolojisini birleştirir. Ar-Ge' deki kendine güvenini vurgular ve gösterir. Elektronik süspansiyon sertlik kontrolü, iDrive, aktif hız kontrolü, adaptif farlar, ASC + T gibi donanım özellikleri sunan marka silecekleri ile de yağmurlu ya da karlı havalarda güvenlik sağlar. Silecekler yağışlı havalarda sürücünün önünü görebilmesi açısından önemli bir görev üstlenir. Aracın en önemli parçalarından biri olan silecekler, otomobillerin ön kısmında iki parça halinde bulunur. Fakat farklı modellerde tüm camı kaplayacak tek bir silecek görebilmek mümkündür. Bazı araçların farlarında dahi silecek görebilirsiniz. Sileceklerin üzerine takılan kauçuk malzeme yağmur suyunun temizlenmesini sağlar. Yağmurun şiddetine göre de sileceklerin hız kademesi ayarlanabilir. Otomotiv sektörünün de gelişmesi ve yenilenmesi ile birçok farklı kalite ve modelde silecek üretilir. Bu yeni üretimlerden biri olan BMW 5 E60 muz silecek (2004-2009) Bosch aeroeco 600x550 modeli ile hava koşulları sorun olmadan güvenle her mevsim aracınızı kullanabilirsiniz. 

BMW 5 E60 Muz Silecek (2004-2009) Bosch Aeroeco 600x550 Özellikleri

Araç cam silecekleri genel olarak 6 parçadan oluşur. Silecek lastikleri, silecek kolu, silecek dişlisi, silecek motoru, cam suyu silecek pompası ve haznesi, kumanda kolları gibi parçalardan meydana gelen sileceklerin özellikleri son derece önem kazanır. Silecek lastikleri ile ön cam temizlenir, kar birikintileri giderilir. Silecek kolu sileceğe hareket kazandırır. Silecek dişlisi ise motordan aldığı yüksek devrini 50 kat düşürüp torka çeviren malzemedir. Silecek motoru dişlisine güç üretir. Cam suyu silecek pompası ve haznesi kuru havalarda suyu haznesine doldurur. Kumanda kolları kademe ayarını sağlar. Bu ana hatlar ile değerlendirildiğinde Bosch’un ürettiği BMW  5 E60 muz silecek, 2004 -2009 model aralığındaki araçlara birebir uyum gösterir. 

  • BMW 5 E60 muz silecek sol taraf ölçüsü 600mm yolcu tarafı ölçüsü 550 mm ölçüye sahiptir. 

  • 6 farklı montaj aparatı sayesinde her araca uyum sağlar.

  • Esnek gergi şeridi ile farklı cam eğimlerine uyumludur. 

  • Grafit kaplama sayesinde optimum silme ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

  • Montajı basit, gayet pratik ve kullanışlı olan ürün ekonomiktir. 

BMW 5 E60 Muz Silecek (2004-2009) Bosch Aeroeco 600x550 Fiyatları

Silecekler arabadan arabaya değişim gösterir. Çok kullanılan iki model muz silecek ve telli silecekler. Kullanıcı silecek fiyatlarını araştırmadan önce aracının hangi sileceğe daha uyumlu olduğunu araştırır. Bu sayede alacağı ürünün özellikleri belirlenmiş olur. Bu özellikler dahilinde fiyat araştırması yapılabilir. Muz silecekler kauçuk kaplama olması ile araçlarda çizme yada leke sorunu yaşatmaz. Araca iyice yapışarak tam bir temizlik ve görüş açısı sağlar. Bu tam yapışma aynı zamanda ses ve gürültü sorununu da ortadan kaldırır. Silecek fiyatları sahip oldukları bu tip özelliklere göre değişir. Kullanıcı araç standartları doğrultusunda aracına en uygun sileceği ekonomik olarak seçebilir.

BMW 5 E60 Muz Silecek (2004-2009) Bosch Aeroeco 600x550  Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cam sileceklerinin değişimi genellikle ertelenir. Ancak tüm otomobil parçalarında olduğu gibi silecek lastiklerinde de değişim ve iyileştirmelere gidilir. Lastiklerin performansının geliştirilmesi ve görüş alanının temiz tutması gibi birtakım özellikler silecek alımında dikkat edilmesi gerekenleri oluşturur. Malzeme kalitesi son derece önemlidir. Kauçuk malzemeden yapılması ürünün ömrünü uzatır. Alınan markanın ürün çeşitleri kontrol edilmeli, arasından  araca en uygun olan seçilmelidir. Aynı zamanda alınan sileceklerin gürültülü çalışması sürünün, yol kalitesini düşür. Bu nedenle ürüne bu açıdan da bakılır. Ölçülerinin araca tam uyum sağlaması gerekir. Bu özelliklere dikkat edilerek doğru bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH074