100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Citroen Berlingo Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 650x400
Citroen Berlingo Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 650x400
₺135,90 ₺108,72
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Citroen Berlingo Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 650x400

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bosch, Citroen marka araçlara özel ürettiği bu silecekler ile kullanıcılarına fırsat sunar. Son derece kaliteli olan ürün basit kurulum ile de kolaylık sağlar. Kullanıcının üründen beklediği her şeyi karşılayan marka ürünlerini makûl fiyatlardan sunar. Hem ekonomik hem de kalite bir ürüne sahip olmak isteyen kullanıcılar rahatlıkla bu ürünü tercih edebilir. Ürünler araçlar ile uyumlu olmalıdır. Her kullanıcı bu özelliğe dikkat ederek seçim yapmalıdır.

Stokta
  • -20%
₺135,90
₺108,72 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Citroen Berlingo Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 650x400

Citroen, makul fiyatları ve kaliteli malzemesi ile sürüş keyfini artıran araçlar üretir. Berlingo modeli geniş ön camına sahip, önden çekişli van sınıfı bir araçtır. Tasarruflu oluşu ile ekonomiktir. Genel olarak silecekleri de kaliteli ve yola uygundur. Silecekler gelişen teknoloji ile sınıf atlayarak yeni bir boyut kazanır. Tek tip silecekler eskiden tek tip olarak kullanılırken artık araç ve çeşitlerine göre yada sileceğin yapısına göre form kazanır. Silecekler aracın daha güvenli hareket etmesini sağlayan ön aksamı oluşturur. En az dikiz aynaları kadar gerekli ve önemli olan silecekler olumsuz hava koşullarında hareket özgürlüğü sağlar. Önünü daha rahat gören bir sürücünün dikkat seviyesi artar. Birden çok marka sayısız silecek çeşidi sunar. Bu silecekler araçların yapısına göre değişir. Bu markalar arasında kaliteli ürünleri ile öne çıkan Bosch da bulunur. Bosch, Citroen Berlingo araçların 2009-2015 aralığındaki modelleri için de silecek üretir. Silecek temizliği ve bakımı yapılarak daha uzun ömürlü kullanılabilir. Ancak yine de zaman içerisinde yıpranır ve değişmesi gerekiyor. Bu noktada aracınıza uygun sileceği Bosch kalitesi ile yenileyebilirsiniz.

Citroen Berlingo Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 650x400 Özellikleri 

Bosch, aksesuarlarını araçlar ile uyumlu üretmeyi hedefler. Günümüzde üretilen birçok araç, sürücünün konforunu ve güvenliğini sağlayan teknoloji ile donatılır. Cam silecekleri de bunlar arasında yer alır. Yolcuların güvenliğini sağlayan en önemli aksamlardan biri olmasına rağmen arıza yapana kadar genelde ihmal edilir. Çoğu otomobilin ön camında birbiri ile senkronize hareket eden iki parça silecek bulunur. Citroen gibi camı daha geniş bir araç da ise tek parça halinde bulunabilir. Tek silecek tüm camı temizler ve iki sileceğin yaptı işi yapar böylelikle tasarruf edilir. Sileceklerin cam üstünde hareket etmeleri için belli bir oranda güç gerekir. Silecekler bu gücü ise motordan alır. Bu güç sileceğin bir noktasına tek noktasına iletilir. Böylelikle gelen kuvvet silecek ve silecek kollarına iletilir. 

  • Eski silecek kolayca yerinden çıkarılarak yerine Citroen Berlingo muz silecek (2008-2015) Bosch aeroeco 650x400 takılabilir.

  • Ürün TUV belgelidir. 

  • Hiçbir ek bilgi gerekmeden kolaylıkla monte edilir.

  • Ekonomik ve uygun bir fiyata sahiptir.

  • Üretilen malzemesi sayesinde gürültü yapmaz.

Citroen Berlingo Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 650x400 Fiyatları 

Silecek fiyatları kalitesi ve boyutlarına göre değişir. Her silecek her araçla uyumlu olmayabilir. Önceden silecek almak için sadece ölçüleri bilmek yeterli iken artık soket tiplerini de öğrenmek gerekebilir. Her alanda yeniliklerin görülmesi ile silecek modelleri değişime ayak uydurur. Eğer fiyatı uygun bir silecek almak istiyorsanız aracın özelliklerini bilmek kâfi gelir. Ardından kendinize en uygun modelleri ve seçenekleri uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Birçok üründe olduğu gibi sileceklerin de özellikleri arttıkça fiyatında da bir artış görülebilir. Ürün seçimi sırasında kışa dayanıklılığı ve kalitesine de dikkat edilmelidir. Bu sayede mevsimsel değişimlerde silecekler sizi zorlamaz. Hava koşullarına uyarak keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Citroen Berlingo Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 650x400 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecekler son derece hassas ürünlerdir. Fakat hassas yapılarına karşılık bir araç için önemi büyüktür. Bosch sileceklerin birçok farklı çeşidi ve modeli mevcut. Eğer araç modeline uygun üretilmiş bir ürün alınmaz ise araç camı çizilebilir en önemlisi kazaya sebebiyet verebilir. Silecek modellerinde kauçuk malzeme ile üretilmiş modeller tercih ederseniz sileceğiniz daha uzun ömürlü olacaktır. Silecekler sürekli kullanıldığı için çabuk aşınır. Bu malzeme tasarruf sağlar. Sileceğin hasarsız ve doğru çalışıyor olması da büyük önem taşır. Buna dikkat ederek aracınızın hasar almasını da engellersiniz. Sileceğin kaplamasında bakılmalıdır. Kullanıcı bu gibi özelliklere dikkat ederek doğru bir ürün seçimi yapmış olur. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH062