200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400
Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400
₺132,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Markalar her araca uygun özellikte silecek üretir. Silecekler malzemesi ve kalitesi ile seçim farkları sunar. Farklı çeşit silecek tipleri vardır. Bunlar Bosch markasının sağladığı ürün çeşitliliğidir. Citroen C-Elysee Muz Silecek Bosch garantisi ile 2012-2015 aralığındaki araçlara kaliteli ve güvenli hizmet sunar.

Stokta yok
₺132,90
Vergi dahil

Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400

Citroen C- Elysee model araç, markanın diğer araçları gibi geniş bir araç camına sahip olur. Bu model için özel olarak üretilen silecek çeşitleri mevcuttur. 2012-2015 yılları arasında olan her modele uyum sağlar. Muz silecekler ise iki çelik tel ve kauçuk kaplamadan meydana gelir. Araç tiplerine has silecekler üreten markalar kullanıcıları tek tip sileceklerden kurtarır. Böylece silecekler yanı ve teknolojik özellikler kazanır. Fiyat performans ilişkisi en iyi olan ürünlerdendir. Bu silecekler kullanıcıya kaliteli bir sürüş keyfi sunar. Aracın ön bölgesi ve aksamı sürücünün araç kullanımı sırasında en çok odaklandığı yerdir. Yolu oradan kontrol eder. Yola çıkmadan önce silecekler kontrol edilerek yola çıkılmalıdır. Sadece kış soğuğuna değil yaz sıcağına da dayanıklı olması gerekir. Yazın sıcakta ve güneş altında kalan araçlarda güneş yanığı ve erimeye bağlı hasarlar görülebilir. Bu nedenle sileceklerin kaplaması ve üretim maddesi önem kazanır. Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400 sağlam ve kaliteli malzemesi ile kullanıcıları memnun eder.

Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400 Çeşitleri

Bosch; eco, aeroeco, aerotwin plus, aerotwin set gibi silecek takımları üretir. Bosch eco, dayanıklı metal süpürge sistemi ile  uzun ömürlü ve sağlam bir ürün olma özelliği gösterir. Grafit kaplamalı kaliteli silecek lastiği sayesinde yüksek performans veren bir silme olanağı sunar. Çengelli silecek kullanılan araçlar ile de uyumludur. Araçlara uygun olacak ölçülerde üretilir. Bosch aeroeco, muz tipi silecektir. Kutu içerisindeki aparatlar sayesinde montajı pratik bir şekilde yapılabilir. Aerotwin Plus ise yüksek hızda dahi güvenilir performans gösterir. Aerodinamik dizaynı zor hava şartlarında da görüş garantisi verir. Aerotwin set özel gergi şeridi ile camın her noktasına kusursuz ulaşır ve temizlik sağlar. Özel montaj aparatı sileceğin üstündedir. Silecekler temizliği de her malzeme ile yapılmamalıdır. Kutu içerisinden çıkan özel sabun ile işlem gerçekleştirilir. 

  • 2012-2013-2014-2015 yıllarında üretilen araçlar için uygundur.

  • Ürün paketinde 2 adet sağ ve sol ön silecek bulunur. 

  • Sürücü silecek ölçüsü 600 mm'dir.

  • Yolcu silecek ölçüsü ise 400 mm'dir.

  • 6 aparata sahiptir. 

Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400 Fiyatları 

Silecekler uzunluk kısalık, kalite, üretim gibi birçok unsura göre sınıflandırılır. Silecek markaları paket ve ürün çeşitliliği ile kullanıcılara avantaj sağlar. Kullanıcı kendi aracına ait özelliklerle göre ürünleri fiyat bazında sınıflandırabilir. Fiyatlar ürünlerin özelliklerine göre değişir. Kullanıcı bu durumda aracının spesifik şartlarına hakim olarak doğru bir seçim yapabilir. Silecek alımlarında fiyatı belirleyen bir diğer unsur ön cam büyüklüğüdür. Silecek boyutu da ona göre belirlenir. Tek ya da çift silecek bu cama göre seçilir. Eğer silecek büyükse tek adedi yeterli olacaktır. Renk bazında tek sileceklerin tek renk siyah olarak üretildiği görülür. Kullanıcılar kendi tercihlerine göre modifiye yapabilirler. 

Citroen C-Elysee Muz Silecek (2012-2015) Bosch Aeroeco 600x400 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecek satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biri araç silecek uyumudur. Aracın özellikleri ve sileceğin özellikleri ile birbirini tutmalıdır. Hava koşullarının değişmesi ile araç aksamları ve parçaları da o mevsime uyum sağlayabilir durumda olmalıdır. Sıcak havalarda yaz lastiği kullanılıyor veya soğuk havalarda zincir tercih ediliyor ise aynı bu örnekte olduğu gibi silecekler de mevsimsel değişimlere uygun olarak seçilmelidir. Bu şekilde kaza riskini en aza düşürürken görüş açısını da daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Silecek lastikleri sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Bu sayede daha uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Bu da kullanıcıya tasarruf imkânı verir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH080