200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Citroen C4 2009-2018 Ön Cam Muz Silecek 11204
Citroen C4 2009-2018 Ön Cam Muz Silecek 11204
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Citroen C4 2009-2018 Ön Cam Muz Silecek 11204

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Citroen ön cam muz silecekleri, markanın diğer ek parça ürünleri ile aynı dayanıklılığa ve kaliteye sahiptir. Kavisli ve zarif görüntüleri estetik talepleri olan kullanıcıları da oldukça memnun eder. Özellikle eşit temas basıncı ve yüksek silme performansı sunan bu model, oldukça sessiz çalışması ile sürüş kalitesini arttırır ve sürücü güvenliğini maksimum düzeye çıkarır.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Citroen C4 2009-2018 Ön Cam Muz Silecek 11204

Arabalar, özellikle şehir hayatının daha da kalabalıklaşması ile birçok kişinin tercih ettiği bir numaralı ulaşım yöntemi halini alır. Araba sahibi kullanıcılar için arabalarının her türlü bakımı oldukça önemlidir. Birçok farklı ek parçası ve ekipmanı olan arabalar için bu alanlarda pek çok farklı seçenek de bulunur. Arabalarının en önemli parçalarından bir tanesi de sileceklerdir. Ön sileceklerin en büyük görevi kar ve yağmur yağışlarında arabayı kullanan kişinin yolu görebilmesi için gerekli olan temizleme işlemini yapmasıdır. Bu tarz hava durumlarında ön camların ıslanması, çamurlanması ve buğulanması sürücüler için risk yaratan durumlara sebep olabilir. Citroen gibi aynı zamanda araba üreten birçok marka bu ön cam sileceklerini de üretir.

Citroen C4 2009-2018 Ön Cam Muz Silecek 11204 Modelleri ve Özellikleri

Ön silecekler, basit gibi görünse de aslında oldukça karmaşık ve mekanik bir sisteme sahiptir. Tuşa basılması ile sileceklerin çalışması arasındaki süreç çok kısa olmak ile birlikte aslında oldukça mekaniktir. Diğer birçok mekanik ürün gibi ön cam sileceklerinin de farklı modelleri bulunur. Citroen C4 2009-2018 ön cam muz silecek 11204 modeli oldukça tercih edilmek ile birlikte birçok farklı özelliği de bulunur:

  • Bu model C4 araçların 2009 ve 2018 arasındaki modelleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanır.

  • Muz silecek olduğu için iki adet çelik telin üzerinde kauçuk kaplama olacak şekilde üretilir.

  • Geleneksel model sileceklere nazaran daha kavisli bir tasarımı birçok sürücü tarafından daha estetik bulunur.

  • Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olması sayesinde çok daha uzun süreli kullanımlara imkan sağlar.

  • Oldukça sessiz çalışan bu ürün aynı zamanda yaz sıcaklarında ya da yüksek hızlarda da aynı performans ile çalışması ile de kullanıcıları oldukça memnun eder. 

  • Citroen ön cam muz silecek, temas basıncını ideal şekilde dağıtarak güvenliği temin eder. 

Citroen C4 2009-2018 Ön Cam Muz Silecek 11204 Fiyatları 

Ön cam sileceklerinin fiyatları, diğer birçok araba ek parçası ve ekipmanı gibi oldukça geniş bir aralıkta yer alır. Oldukça uygun ve herkese hitap edebilen seçenekler varken aynı zamanda daha yüksek segmentte ürünler de bulunur. Citroen markası da otomotiv alanında önde gelen markalardan bir tanesi olduğu için kullanıcılarının memnuniyetini ve bütçesini oldukça önemser. Bütçe dostu ve dayanıklı modelleri ile fiyat performans dengesini oldukça başarılı bir noktaya çeker. Muz silecekler de ekstra özelliklere sahip oldukları için fiyatları da buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Size ve aracınıza uygun silecekleri ve fiyatlarını değerlendirerek fiyat açısından da bütçenize uyum sağlayan Citroen ön cam muz silecek modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Citroen C4 2009-2018 Ön Cam Muz Silecek 11204 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Doğru ön cam sileceğini seçmek hem aracınızın estetik görüntüsü hem de sürüş güvenliğiniz için ciddi şekilde önem taşır. Bu iki faktörü de sağlayabilmek için satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken detaylar bulunur. Silecekler mekanik ürünler oldukları için bu konu hakkında yeterli bilgiyi edinmek zor olabilir. Arabalar günümüzde yalnızca ulaşım amaçlı bir araç olmaktan çıkmış, aynı zamanda estetik olarak da iyi görünmesi istenen ürünler haline gelmiştir. Bu yüzden daha kavisli ve daha ince olan muz silecek iyi tercihlerdir. İyi silme performansı, temas basıncının eşit olması, düşük yüzey alanı, sileceğin çıkardığı ses ve yüksek hızlarda performans ve soğuk hava koşullarına uyum sağlama gibi önemli detaylar bulunur. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK093