200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Citroen C5 2 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 02353
Citroen C5 2 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 02353
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Citroen C5 2 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 02353

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Silecekler, araçların en önemli parçaları arasında yer alıyor. Citroen C5 modelinin 2004-2008 aralığına uygun olarak üretilen silecek modelleri de kullanıcılara sunulur. Bu sayede aracınızın eskiyen sileceklerini değiştirebilirsiniz. Silecekler araçların temizliğine yardımcı olurken aynı zamanda güvenle seyahat etmenizi de sağlar. Bu nedenle fonksiyonunu yerine getiremeyen sileceklerin değiştirilmesi oldukça önemlidir.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Citroen C5 2 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 02353

Arabaların gelişmesi ile birlikte arabalarda kullanılan ürünler değişir. Eski model, daha az kullanışlı ürünler yeni araçlar için kullanışlı olmayabilir. Arabanın içinde ve dışında olması gereken belli başlı ürünler vardır. Silecek bu ürünler arasında olmazsa olmazlardan biridir. Silecek, araçlarda ön cama takılan ve sürücünün görüşünü daha net hale getirmeye yarayan alete verilen adıdır. Araba modellerinin özelliklerine ve tasarımına göre özel üretilen silecek modelleri vardır. Bundan dolayı silecek satın alırken araba modeli göz önünde bulundurulmalıdır. Muz silecekler en yeni silecek modelleri arasındadır. Eski tip silecek modellerine göre daha etkili sonuç verir. Kavisli bir yapıda oldukları için ön cam silme işleminde daha verimli sonuç elde edebilirsiniz. Maxtel, silecek denildiğinde ilk akla gelen markalardan biridir. Maxtel silecek modelleri arasında kendi aracınıza uygun silecek modelini bulabilirsiniz. Maxtel, geniş ürün yelpazesi ile her araba kullanıcının ihtiyacını karşılamaya çalışır.

Citroen C5 2 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 02353 Çeşitleri

Maxtel silecek modelleri, kaliteli materyalleri ve uzun vadeli kullanım ömrü ile araba kullanıcıların ilk tercihleri arasındadır. Maxtel yeni tip muz silecek modelleri ile eski silecekleri rafa kaldırır. Daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayan muz silecek modelleri sunar. Hemen hemen her araç modeline uygun silecek modeli bulmak mümkündür. Silecekler, bir araç için en önemli parçalardan biridir. Bundan dolayı silecek modeli seçerken bir tık daha dikkatli olmak gerekir. Martex silecek modelleri birçok ihtiyacınızı karşılar. Ön camı olabildiğince temiz bir şekilde silerek görüş açınızı en net hale getirir. Citroen C5 2 2004-2008 ön cam muz silecek 02353 modeli Maxtel ürünlerinden biridir. 2004-2008 model Citroen C5 2 model arabaların ölçüleri baz alınarak üretilmiştir. Citroen C5 ön cam muz silecek modeli ergonomik ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeker.

  • Citroen C5 2 2004-2008 ön cam muz silecek modelinin sürücü taraf ölçüsü 650 mm iken, yolcu taraf ölçüsü 450 mm’dir.

  • TUV belgesi ile Maxtel kalitesi kanıtlanmış ürünlerden biridir.

  • Kavisli yapısı sayesinde oldukça etkili bir sonuç elde etmenizi sağlar.

  • Üretim malzemeleri sayesinde sessiz bir şekilde çalışır. 

  • Paket içerisinde sağ ve sol olmak üzere iki parça bulunur.Citroen C5 2 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 02353 Fiyatları

Araçlar için üretilen aksesuarların fiyatlarında etkili olan bazı faktörler vardır. Fiyatlar araç aksesuarlarının işlevine ve ürün kalitesine göre çeşitlilik gösterir. Silecek fiyatları, silecek modelinin uygun olduğu araç modeline göre değişiklik gösterebilir. Hemen hemen her bütçeye ve her araca uygun silecek modeli bulmak mümkündür. Maxtel kaliteli ürünlerin sunmasının yanı sıra ideal fiyatlarıyla da dikkat çeker. Citroen C5 2 ön cam muz silecek fiyatları her alıcıya uygun bir aralıkta yer alır. Silecek fiyatları ürünlerin modeline göre çeşitlilik gösterir. Düz metal silecekler ile yeni tip muz silecekler arasında fiyat farkı görülebilir fakat yüksek performansı göz önünde bulundurulduğunda fiyat/performans bakımından oldukça avantajlıdır. 

Citroen C5 2 2004-2008 Ön Cam Muz Silecek 02353 Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Otomotiv sektörünün gelişmesi ile beraber araçlarda kullanılan ürünlerde de yenilikler ve gelişmeler görülebilir. Silecek modelleri de sektörün gelişmesi ile değişmeye ve gelişmeye başlar. Silecekler, sürücülerin daha güvenli bir şekilde araç kullanabilmesi için uygun şekilde üretilerek alıcılara sunar. Silecek, her araçta bulunması gereken temel parçalardan biridir fakat doğru ürünleri seçmek de kullanmak kadar önemlidir. Hangi model silecek kullanacağınıza karar verirken araç modelinizi göz önünde bulundurmalısınız. Silecek modelleri, araçların modeline uygun ölçülerde ve işlevlerde üretilir. Ayrıca model seçimi yaparken aracınızın hangi yıl aralığında olduğunu da göz önünde bulundurmanız gerekir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK019