100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Citroen C5 Muz Silecek (2008-2013) Bosch Aeroeco 700x550
Citroen C5 Muz Silecek (2008-2013) Bosch Aeroeco 700x550
₺145,90 ₺116,72
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Citroen C5 Muz Silecek (2008-2013) Bosch Aeroeco 700x550

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İlave aksesuarlar yardımı ile tüm otomobillere uyumlu hale dönüştürülebilen Citroen C5 Bosch Aeroeco muz silecekler bu özellikleri ile oldukça pratik kullanımlı ekipmanlardır. Tüm otomobillerde yağışlı bir havada sürücünün yolu, güvenli bir şekilde ilerlemesine imkan sağlayacak kadar görmesine yardımcı olur. İşlevlerini yerine getirmeleri şiddetli bir yağış esnasında sürücü tercihi değil, yaşamsal önemde bir zorunluluktur.

Stokta
  • -20%
₺145,90
₺116,72 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Citroen C5 Muz Silecek (2008-2013) Bosch Aeroeco 700x550

Tüm dünya genelinde kaliteli ürünleri ile tanınan Bosch, yalnızca beyaz eşya dediğimiz ürün grubu ile sınırlı bir marka değildir. Aksine üretim büyüklüğünün büyük bölümünü sanayi ve teknoloji alanındaki çözüm ortaklıkları oluşturur. Farklı ekipman ve aksesuarlar ile otomotiv sektörünün de en büyük Ar-Ge, teknoloji ve çözüm ortaklarından biri olan marka, otomobillerde yer alan birçok irili ufaklı parçayı üretir. Bu ürünlerden biri olan muz silecekler hacmen küçük, ancak işlevsel olarak son derece önemli aksesuarlardır. Bir otomobil seyir halinde iken hava çok şiddetli yağışlı ise ve aracın silecekleri çalışmıyor ise sürüşe devam etmek imkansızdır. O nedenle hava koşullarına bağlı olarak silecekler bir otomobil için olmazsa olmaz aksesuarlar olarak tanımlanabilir. Citroen C5 markasının 2008-2013 arası modellerine göre üretilen Bosch aeroeco muz silecekler aracın fabrika üretiminde monte edilir. Kullanım sürelerine, cama uyguladıkları basınca ve lastiklerin deforme olmasına bağlı olarak, işlevlerinde en ufak bir azalma görüldüğünde en kısa sürede yenilenmesi gereken aksesuarlardır.

Citroen C5 Muz Silecek (2008-2013) Bosch Aeroeco 700x550 Çeşitleri

Citroen C5 marka otomobiliniz ile seyir halinde iken, birden çok şiddetli bir yağışa yakalabilirsiniz. Yolu görebilmeniz ve güvenli bir şekilde ilerleyebilmeniz için sileceklerinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasına ihtiyaç vardır. 

-Bosch aeroeco muz silecekleriniz ön camınıza tam olarak tutunurlar ve yüzeydeki suyu aşağı yukarı hareketler ile camdan sıyırarak, önünüzü görmenize yardımcı olurlar.

-Silecekler 2’li set halinde piyasaya sunulur ve takım halinde fiyatlandırılırlar.

-Sileceklerin sol teki 700 mm, sağ teki 550 mm ölçüsündedir.

-Her iki kanadın da aynı verimlilikte çalışmasına ihtiyaç vardır. Aksi takdirde sürücünün yolun önemli bir bölümünü görememesi riski oluşabilir.

-Silecekleri değiştirmek istediğinizde çok kısa sürede kolaylıkla söküp yenilerini monte edebilirsiniz.

-Citroen C5 marka otomobillere uygun olarak üretilen silecekler, ek bazı aparatlar yardımıyla tüm marka otomobillere monte edilebilir.

-Muz sileceklerin bağlı olduğu elektrik motoru sürücünün komutları ile 3 farklı kademede çalışma özelliğine sahiptir ve yağışın şiddetine göre uygun temizlik performansı sağlayan kademe kullanılır.

Citroen C5 Muz Silecek (2008-2013) Bosch Aeroeco 700x550 Fiyatları

Citroen C5 muz silecek (2008-2013) Bosch aeroeco 700x550 fiyatları ürünün yapımında kullanılan malzemeye ve teknolojiye göre değişkenlik gösterebilir. Muz sileceklerin cama çok iyi tutunarak verimli bir temizlik sağlamaları, diğer silecek türlerine göre daha fazla tercih edilmelerine, bu da fiyatlarına etki edebilir. Sileceklerin C5 marka otomobillerin yanı sıra ek aparatlar takviyesi ile tüm otomobil modellerinde kullanılabilme fonksiyonelliği fiyatlarına artış olarak yansıyabilir. Muz sileceğin kaliteli yapıları da daha yoğun bir tercih edilmeye bu da fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Sileceklerin imalatında kullanılan materyallerin ham madde maliyetlerindeki değişimler ürünün fiyatlarına etki edebilir.

Citroen C5 Muz Silecek (2008-2013) Bosch Aeroeco 700x550 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Citroen C5 marka bir otomobiliniz ile yağışlı bir havada seyahat ederken camın iyi temizlenmediğini gözlemleyebilirsiniz. Bu durumda öncelikle silecek lastiklerini kontrol etmelisiniz. Lastiklerdeki bir erime, kopma ya da benzeri deformasyon nedeni ile camların şeffaflığı sağlanamıyor ise en kısa sürede sileceklerinizi yenilemeniz önerilir. Yağışlı havada yolu sürüşe devam edebilecek netlikte görememek oldukça riskli bir durum olduğu için sileceklerinizin sağlıklı çalışması bir tercih değil zorunluluktur. Bu noktaya aracınızın modeline ve yılına uygun bir ürün seçmeniz gerekir. Aracınıza birebir uygun Bosch Aereco 700x550 muz silecek, sürüş güvenliğini tekrar kazanmanızı sağlayabilir. Ayrıca kolay monte edilebilir yapıda olan bir silecek de sizi ek maliyetlerden kurtarır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH051