200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

copy of Volkswagen Jetta 2011-2017 Ön Cam Muz Silecek 06266
copy of Volkswagen Jetta 2011-2017 Ön Cam Muz Silecek 06266
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

copy of Volkswagen Jetta 2011-2017 Ön Cam Muz Silecek 06266

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Volkswagen Jetta 2011-2017 muz silecek ürünleri bu araç modeli ile uyumlu 600 mm’ye 480 mm olacak şekilde ölçülerde gelen ürünlerdir. Bu sileceklerin sürücülerin sürüş görüş açısını temiz bir hale getiren son derece kullanışlı ve önemli ürünler arasında yer alır. Set halinde sağ ve sol ile beraber gönderilen bu ürünlerin monte edilmesi kolaydır.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Volkswagen Jetta 2011-2017 Ön Cam Muz Silecek 06266

Cam araba silecekleri farklı lastiklere sahiptir ve arabanın cam temizliği açısından oldukça önemli parçalardır. Günümüzde araç sahiplerinin konforu için tasarlanan bu aksesuarların yeni ve teknik özellikleri bu temizlik tecrübesini oldukça kolay bir hale getirir. Güvenlik açısından da önem taşıyan bu ekipmanlar belirli aralıklar değiştirilebilir ve yenilenebilir. İhmal edilmemesi gereken araba ekipmanları arasında yerini alır. Bu araba cam silecekleri araba modeline göre farklı ölçülerde ve tasarımlarda üretilir. Birbiri ile eş zamanlı çalışan bu sileceklerin çalışma mekanizması ise benzerlik gösterir. Volkswagen araba sahipleri için tasarlanan ön cam muz silecek modellerini inceleyerek eskiyen sileceğinizi yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu sileceklerin oluştuğu parçalar arasında ise silecek kolu, lastiği, motoru, dişlisi, haznesi ve pompası yer alır.

Volkswagen Jetta 2011-2017 Ön Cam Muz Silecek 06266 Çeşitleri

Volkswagen Jetta araba modeline göre tasarlanan sileceklerin özellikleri bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen araba sileceklerine ulaşabilirsiniz. 

  • Volkswagen Jetta 2011-2017 araba ölçülerine göre tasarlanan ön cam muz sileceklerin ölçüleri belirlidir. Bunlar ise 600 mm olacak şekilde tasarlanır. Yolcu ve sürücü tarafın olmak üzere iki kısımda çalışır. Yolcunun oturduğu kısımda bulunan ön cam muz silecek ölçüsü ise 480 mm olarak öne çıkar.

  • Bu ürünlerin yenilenmesi sırasında ise eskiye cam sileceği çıkararak yerine kolay bir şekilde yenisini takabilirsiniz.

  • Bu silecekler her araca özel olarak üretilir ve bu nedenle araba modeliniz baz alınarak ölçüler tasarlanır.

  • Paket halinde gelen bu ürünlerin içinde standart olarak bir sağ bir de sol silecek beraberinde gönderilir.

  • Kurulum sırasında ek bir alet ve edevat gerektirmez.

  • Renk olarak ise standart olarak siyahtır. 

  • Kış gelince cam sileceklere olan ihtiyaç yağmur ve kar gibi hava durumlarından dolayı daha da önem kazanır ve genellikle kış öncesi yenilemeniz tavsiye edilir.

Volkswagen Jetta 2011-2017 Ön Cam Muz Silecek 06266 Fiyatları

Volkswagen Jetta 2011-2017 ön cam muz silecek 06266 çeşitleri arasında değişen üretici firma ve markaları arasında fiyat farkları bulunur. Bu fiyat farklarının oluşmasında en büyük etkenlerden biri de sileceklerin yapılma malzemeleridir denebilir. Kullanılan sert plastik ve lastik kısımları önemlidir. Pompa kısmından çıkan su ve temizleme oranı lastik kısmı ile alakalıdır. Bu lastik kısım temizleme yapmak ve silmek için uygun malzemeden üretilmelidir. Bunun yanında modelden modele göre ölçüler aynı kalsa da bu sileceklerin tasarımları biraz olsa değişebilir. Arabaya tam uyumlu olan kaliteli sileceklerin fiyatları ise bu özelliklere göre artış gösterebilir. Satın alırken bu özelliklere dikkate ederek arabanıza uygun olan muz silecek modelini seçebilirsiniz.

Volkswagen Jetta 2011-2017 Ön Cam Muz Silecek 06266 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cam silecek seçilirken dikkat edilmesi gereken temel özellikler bulunur. Bu ürünlerin belirli aralıklar ile değiştirilmesi sayesinde daha temiz bir görüş alanına sahip olabilirsiniz ve bu görüş alanı sürüş sırasında güvenlik açısından oldukça önemlidir. Bu temiz görüş alanını sağlayan cam sileceklerin malzeme kalitesi önemlidir. Silecek malzemesinin kauçuktan üretilmesi uzun ömürlü ve dayanıklı olmasına katkıda bulunur. Piyasada çok fazla ürün olması karar verirken hangisinin daha ideal olduğu konusunda kafanızı karıştırabilir. Almak istediğiniz markanın ürün özelliklerini ve ölçülerini dikkatlice incelemeniz tavsiye edilir. Volkswagen Jetta 2011-2017 modeli ile uyumlu olan bir silecek modeli seçilmelidir. Paket halinde gelen sileceklerde sağ ve sol sileceklerin beraber gönderildiğinden emin olmanız gerekir.

chat Yorumlar (0)
SPT-SILECEK056