200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dacia Duster Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 500x500
Dacia Duster Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 500x500
₺134,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dacia Duster Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 500x500

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Dacia Duster marka ve 2010-2014 arası model otomobillere birebir uyumlu olarak üretilen Bosch aereco 500x500 muz silecekler, bu araçlarda son derece üst düzey verimlilik ile kullanılabilir. Ek aparatlar yardımı ile her türlü otomobile uygun hale getirilebilen bu silecekler, monte edildikleri tüm otomobillerde sürüş güvenliğine çok büyük bir katkıda bulunabilir.

Stokta yok
₺134,90
Vergi dahil

Dacia Duster Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 500x500

Bosch, tüketici elektroniği alanında çok büyük bir bilinirliğe sahip olmasının yanı sıra tüm sektörlere yedek parça ve aksesuarlar konusunda hem teknolojik çözüm ortağı hem de üretici olarak destek sağlayan bir markadır. Otomotiv sektöründe çok fazla alt ürün grubunda üretimleri vardır. Bu aksesuar ve aparatlar otomobillerin fabrika çıkışı orijinal halinde yer alır. Bu aksesuarlar arasında otomobillerde kullanılan ürünlerden biri sileceklerdir. Bosch aereco silecekler fiyat/kalite performansı anlamında çok yüksek değerde aparatlar olarak bilinir. Dacia Duster 2010-2014 modellerine uygun olarak üretilen muz silecekler de aracın seyir güvenliğine önemli bir katkı sağlamak üzere fabrika üretim bandına araçlara takılır. Aracın yağışlı hava koşullarında güvenli bir şekilde sürülebilmesi için bir elektrik motoruna bağlı olarak, farklı hız derecelerinde çalışarak cam yüzeye eklemlenir ve ön camın şeffaflığını korumasına yardımcı olur.

Dacia Duster Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 500x500 Çeşitleri

Silecekler, aracın kullanıldığı yağışlı koşulların süresine ve lastiklerinin deforme olmalarına bağlı olarak değiştirilmeleri elzem olan aksesuarlardır. Sürüş güvenliği açısından işlevlerini yerine getiremedikleri anda vakit kaybetmeden yenilenmeleri gerekir.

-Sağ ve sol birer adet olmak üzere 2 li takım halinde üretilir ve fiyatlandırılır.

-Teknik bilgi ve beceri gerekmeksizin çok kısa sürede kolaylıkla monte edilebilir.

-Sol parçası da sağ parçası da 500 mm ölçüsündedir.

-Sürücünün yolu net olarak görebilmesi ancak her iki sileceğinde sorunsuz çalışması ile mümkündür.

-Yağış hızına bağlı olarak camı temizleyebilmeleri için 3 farklı hız derecesi ile çalışırlar.

-Dacia marka otomobiller için üretilmiş olmakla beraber, 6 parça ek aparat yardımı ile tüm otomobillere uyumlu hale getirilebilir.

-Camda bir ıslaklık yok iken kuru zeminde çalıştırılmaları, lastiklerin çok daha hızlı deforme olmasına neden olabilir. Bu nedenle camdaki olası kurumuş lekelerin temizliği için kullanılmamaları önerilir.

Dacia Duster Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 500x500 Fiyatları

Dacia Duster muz silecek (2010-2014) Bosch aeroeco 500x500 ürününün fiyatları, 2’li takım ya da 6 ek parça ile beraber tedarik edilme seçeneklerinde farklılıklar gösterebilir. Sektörde kullanılan materyallerin maliyetlerindeki değişimler sileceklerin maliyetlerine yansıyabilir. Sileceklerin Dacia marka otomobiller yanında tüm otomobillere uygun hale getirilebilme avantajları fiyatlarına etki edebilir. Telli sileceklere kıyasla cam yüzeye daha geniş bir satıhla yapışmaları ve daha kusursuza yakın bir temizlik imkanı vermeleri, muz sileceklerin fiyatlarını yukarı çekebilir. Ürünün fiyatı kullanılan malzemenin dayanıklılığı ve ömrü nedeniyle de değişebilir.

Dacia Duster Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 500x500 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dacia marka bir otomobiliniz var ve aracınız 2010-2014 arası modellerden biri ise, yağışlı havalarda yolu net göremiyor iseniz silecekleriniz deforme olmuş ve yenilenme zamanı gelmiş demektir. Bu durumda hiç gecikmeden yapılması gereken şey silecek lastiklerinin gerçekten deforme olduğundan emin olmak, bunun teyidini aldıktan sonra hemen silecekleri yenileri ile değiştirerek birkaç dakikada kolayca monte etmektir. Eğer aynı görüş problemini başka marka bir otomobilde yaşıyor iseniz, yine Dacia Duster muz silecek temin edebilirsiniz. Ek aparatlar yardımı ile aracınıza uygun hale getireceğiniz silecekleriniz sürüş güvenliğinize önemli bir katkı sağlayabilir. Aracınızın ön camına çok iyi tutunan muz silecekleriniz her yoğunluktaki yağış esnasında camlarınızın şeffaflığını korumanıza ve güvenli bir şekilde yol almaya devam etmenize imkan sağlar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH156