200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dacia Logan 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135
Dacia Logan 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dacia Logan 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Dacia Logan 2015 sonrası yeni nesil muz tipi cam silecek modelleri size uzun ömürlü bir görüş netliği sağlar. Ergonomik tasarımıyla da 2015 sonrası üretilen Dacia Logan modellerinde güvenle kullanabilirsiniz. Yüksek kalitedeki Dacia Logan silecekler sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmeden yolunuza güvenle devam edebilir, sizi asla yarı yolda bırakmayacak tercihler yapabilirsiniz.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Dacia Logan 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135

Silecekler, ticari ya da şahsi amaçlarla kullanılan tüm araçlara eklenen güvenlik donanımlarının en önemli parçasıdır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber her geçen yıl üretilen farklı araç modellerine bağlı olarak yine farklı özelliklere sahip silecek alternatifleri de artmıştır. Kullanımdan kaynaklı yıpranma payı yüksek tüm araç parçalarında olduğu gibi sileceklerin de belli bir kullanım ömrü vardır. Ancak silecek seçimlerinde dikkat edilecek bazı faktörlere bağlı olarak bu süreyi uzatabilir, aniden değişen hava koşullarına karşı her an hazırlıklı olabilirsiniz. Dacia Logan 2015 sonrası ön cam muz silecek 15135 modeli, banana tipi olarak da adlandırılan ve belirli model arabalar için üretilen bir modeldir. Eski sileceği çıkararak kolayca takabileceğiniz Dacia Logan ön cam muz silecekler ile araç camlarınızda temiz ve uzun süreli bir kullanım sağlar.

Dacia Logan 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135 Modelleri

Dacia, değişen araç aksesuarlarında modellere bağlı olarak geliştirdiği teknolojilerle pek çok silecek modeli üretir. Özellikle de 2000’li yıllardan sonra üretimi yapılan otomobil modellerinde eski tip metal iskeletten yapılan silecekler yerini, muz-banana tipi sileceklere bırakır. Ön veya arka camlarınız için tercih edebileceğiniz Dacia Logan 2015 sonrası silecekler, aracınıza kolaylıkla uyum sağlar. 

-Sürücü tarafı ölçüsü 550 mm iken yolcu tarafı ölçüsü 480 mm olarak üretilir.

-TUV belgeli olan Dacia Logan silecekler sağ ve sol olarak set halinde kullanıcıya sunulur.

-Muz tipiyle camlarınızda görüş alanınızı daraltmayacak şekilde dizayn edilir.

-Yumuşak malzemeden üretilen lastikleriyle araç camınızda oluşabilecek çiziklerin de önüne geçer. 

-Ayrıca sessiz çalışır ve arkasında herhangi bir su lekesi de bırakmaz. 

Siz de tercihinizi Dacia Logan 2015 sonrası sileceklerden yana yaparak olumsuz hava koşullarına karşı güvenle seyahat edebilirsiniz.

Dacia Logan 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135 Fiyatları

Yeni nesil muz tipi silecek fiyatları kalite faktörüne de bağlı olarak her markada farklılık gösterir. Her bütçeye uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Dacia Logan 2015 sonrası ön cam muz silecek modellerinden biriyle, uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Silecek alırken aracınızın modelini göz önünde bulundurmanız gerekir. Farklı araçlar için üretilen silecekler, farklı ölçülere sahiptir. Bu ölçülendirmeler de fiyatlandırma noktasında etkilidir. Ayrıca üründe kullanılan malzemenin kalitesi ve ürünün tasarımı da fiyatlandırmada önemlidir. Araç kullanımlarında can güvenliği açısından hayati önem taşıyan görüş netliği için Dacia Logan 2015 sonrası silecekler sizin için de uygun seçenekler sunabilir.

Dacia Logan 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135 Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Tekerlek ve cam sileceklerinin lastikleri gibi araç aksesuarları, maruz kaldıkları aşınma şartlarından dolayı kalitesine özellikle dikkat edilmesi gereken parçalardır. Nasıl ki tekerlekler yaz ve kış mevsimlerine özel standartlarla üretilip bakımı yapılıyorsa, silecekler için de rutin bakımlar şarttır. Kauçuk malzemeden üretilen sileceklerden daha uzun süreli verim alırsınız. Özellikle de kış aylarında sileceklerinizden tam randıman alabilmeniz için, kullandığınız temizleme suyunun da önemi vardır. Soğuk havalarda cam suyunuz donabilir ve bu da suyun içinde bulunduğu kabın patlamasına sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için soğuk havalarda mutlaka antifrizli cam suyu kullanmanız gerektiği önerilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli faktörlerden biri de satın alacağınız cam sileceklerinin aracınızın modeline uygun olmasıdır. Aksi takdirde silecekler hem aracınıza uymaz hem de tam performans vermeyecek silecek motorunun bozulmasına sebep olur.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK049