100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dacia Sandero Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 500x500
Dacia Sandero Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 500x500
₺134,90 ₺107,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dacia Sandero Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 500x500

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

2008-2015 aralığında yer alan Dacia Sandero modelleri için üretilen Bosch aeroeco muz tipi silecekler kolay montaj seçenekleriyle size rahat ve güvenli bir sürüş imkanı sağlar. Sürpriz hava koşullarına her an hazır bir şekilde seyahat edebileceğiniz Bosch aeroeco silecekler aynı zamanda yumuşak yapısı sayesinde çalışırken ses çıkarmaz ve ardında su lekesi bırakmaz.

Stokta
  • -20%
₺134,90
₺107,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Dacia Sandero Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 500x500

Teknolojik gelişmeler ile araçlar da daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Tüm bu tarihsel süreç içerisinde en büyük icatların başında ise kuşkusuz motorlu taşıtlar gelir. Ticari ya da kişisel kullanıma özel olarak üretilen motorlu taşıtlar aracılığıyla, insanlar hem güç hem de zamandan tasarruf eder. Günümüzde yaygın araç kullanımı, beraberinde birçok donanım özelliği de gerektirir. Güvenlik önlemlerinin eksiksiz olması ise tüm araç üreticilerinin üzerinde durduğu en önemli konudur. Yol tutuş sırasındaki araç donanımları da bu nedenle büyük önem taşır. Hava şartları gibi öngörülemeyen durumlarda ilk ihtiyaç duyulan şey, cam silecekleridir. Görüş netliğinin hayati önem taşıdığı araç kullanımında, ani hava değişimlerine uygun özelliklerde ve kalitede cam silecekleri kullanmanız gerektiği önerilir. Dacia Sandero modeli için üretilen muz silecek, Bosch kalitesi ile kullanıcılara sunulur.

Dacia Sandero Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 500x500 Çeşitleri

Yağmur, kar gibi hava koşullarının yanı sıra camlarınızda oluşan kir ve lekeler de görüş netliğinizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle sileceklerinizin her an kullanıma hazır şekilde olması gerekir. Farklı çeşitlerini de bulabileceğiniz ve banana tipi olarak da anılan muz silecekler, yine her markada farklı kalite ve özelliklerde karşınıza çıkabilir. Dacia Sandero muz silecek, Bosch Aeroeco modeliyle en çok tercih edilen silecek modellerinden biridir. 

-Sürücü ve yolcu taraf ölçüsü 500 mm’dir.

-Dacia Sandero muz silecek takımı, 6 farklı ek montaj aparatı ile aracınıza kolaylıkla uyum sağlar. 

-Kolay montajı ve uzun ömürlü plastiğiyle çalışırken ses yapmaz.

-Ayrıca camlarınızda leke izi bırakmaz. 

Aracınızın ön veya arka camı için tercih edebileceğiniz silecekler sağ ve sol silecek olarak set halinde kullanıcılara sunulur.Dacia Sandero Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 500x500 Fiyatları

Banana tipi ön cam silecekler her markada farklı fiyatlarla karşınıza çıkar. Fiyatlarda belirleyici olan şey ise, sileceklerde kullanılan malzemenin kalitesidir. Seçiminizi yaparken, güvenliğinizi de düşünerek onaylanmış ürünleri tercih etmeniz gerekir. Dacia Sandero araç modeli için üretilen Bosch aerotwin silecekleri, her bütçeye hitap edecek seviyelerde kullanıcılara sunulur. Dacia Sandero muz silecek (2008-2015) Bosch aeroeco 500x500 ise kaliteli ve dayanıklı yapısı ile öne çıkar. Yumuşak lastiğiyle çalışırken camlarınızı çizmez ve uzun vadede en iyi performansı almanızı sağlar. Set içerisinden çıkan farklı montaj aparatları sayesinde uyumlulukla ilgili ekstra bir araştırma yapmak zorunda kalmayacağınız Dacia Sandoz Aeroeco sileceklerle, güvenle yola çıkabilirsiniz. Üründe yer alan bu özellikler de fiyatlandırmada oldukça etkilidir.

Dacia Sandero Muz Silecek (2008-2015) Bosch Aeroeco 500x500 Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aracınız için doğru silecek tercihini yapmak için araştırmalarınızda bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Burada en önemli faktör ise söz konusu sileceğin aracınıza uygun olmasıdır. Piyasada pek çok marka adı altında ve farklı fiyat seçenekleriyle banana tipi silecek bulabilirsiniz ancak ürün aracınıza uygun olmadığı sürece kullanamazsınız. Ayrıca ürünün kaliteli ve dayanıklı olması da önemlidir. Karar vermeden önce tercih edeceğiniz sileceğin ölçülerinin, araç camınıza uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Sileceklerde kullanılan plastiğin yumuşak kauçuktan olması, camlarda oluşabilecek çizikleri engeller ve sileceklerinizden daha uzun süre verim almanızı sağlar. Bosch’un 2008-2015 arası Dacia Sandero modelleri için ürettiği aeroeco muz tipi silecekler, kolay montaj aparatları ve dayanıklı yapısıyla, aracınız için üst düzey performans sergiler.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH140