200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dacia Sandero Stepway 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135
Dacia Sandero Stepway 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dacia Sandero Stepway 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Dacia; araç modellerinde sunduğu konfor ve güvenliği, ön cam muz tipi silecek modelleri ile de kullanıcılara sunar. Kaliteyi ve sürüş güvenliğini aynı noktada kesiştiren bu ürün, aracınızın bir silecekten beklediği her türlü ihtiyaca yönelik üretilir. Esnek yapısı ve üstün performansı ile sizlere yağmurlu ve karlı havalarda bile güvenli bir sürüş keyfi yaşatır.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Dacia Sandero Stepway 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135

Kişisel araçlarınız, günlük hayatınızda çok önemli bir işleve sahiptir. Bundan dolayı araçlarınızdaki konfor ve güvenlik, hayatınızı büyük ölçüde etkiler. Bu konfor ve güvenliği sağlamak için ise ekstra alet ve aksesuarlara ihtiyaç duyarsınız. Bu anlamda araçlarda bulunan temel ve en işlevsel aksesuarlardan biri sileceklerdir. Araç satın alırken sileceklerin kalitesi bazı kullanıcılar için ayrıca bir tercih sebebi bile olabilir. Özellikle yağmurlu, karlı havalarda ve aracınızı yıkarken sileceklerinizin ne kadar önemli bir ayrıntı olduğunu fark edersiniz. Bu ayrıntı sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği için de son derece önemlidir. Hayati önem taşıyan bu aksesuar kimi zaman yetersiz kalabilir ya da siz ekstra özellikler arayabilirsiniz. Bu noktada siz de Dacia Sandero Stepway 2015 sonrası ön cam muz silecek 15135 tercih ederek aradığınız konforu ve işlevselliği bir arada bulabilirsiniz. Dacia markasının kalitesi de tercih edeceğiniz bu ürünün güvenilirliğini ortaya koyar.

Dacia Sandero Stepway 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135 Çeşitleri

Dacia Sandero Stepway 2015 sonrası ön cam muz silecek 15135 çeşitleri pek çok ihtiyaca yönelik olarak üretilir. Bunların arasından tercih yapmak da kullanıcıların aradığı özelliklere göre belirlenir. Güvenlik ekipmanlarından olan sileceklerinizi belirlerken kalitesini, işlevini, güvenilirliğini ve aracınıza uygun bir model olup olmadığını göz önünde bulundurursunuz. 

-Dacia Sandero muz silecekler ölçüleri ile 2015 sonrası araçlar için uygundur.

-Sürücü tarafı ölçüsü 550 mm, yolcu tarafı ölçüsü ise 480 mm’dir.

-Eski sileceğinizi kolaylıkla yerinden çıkarıp yerine Dacia Sandero muz sileceği kolaylıkla monte edebilirsiniz.

-Eski tip telli sileceklere oranla çok daha uzun ömürlüdür.

-Ayrıca birbirine paralel esnek çeliklerle birleştirilmiş kauçuk lastiği sayesinde çok sessiz çalışır.

Dacia Sandero muz silecek nem kalıntısı bırakmadan her türlü hava şartına uyumlu bir şekilde üretilmiştir. Camınızda da çok yer kaplamayarak görüş açınızı daraltmayan bu muz silecekler, aracınız ve sizin için doğru bir seçenek olabilir.

Dacia Sandero Stepway 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135 Fiyatları

Her üründe olduğu gibi sileceklerde de ürünün fiyatı kalitesine göre değişiklik gösterir. Söz konusu silecek olduğu zaman kullanılan malzemenin kalitesi, uzun ömürlü olmasını da sağlayan temel faktördür. Güvenlik ekipmanlarından olan sileceklerden satın alırken ürünün kalitesinin, ilk tercih sebebi olması gerektiği önerilir. Son derece önemli olan bu ekipman kauçuk malzeme ile üretildiği zaman hem daha uzun ömürlü hem de daha güvenilir bir tercih olacaktır. Dacia Sandero Stepway 2015 sonrası ön cam muz silecek 15135 fiyatları, üretildiği kauçuk malzemenin kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenir. Üretilen malzemenin kalitesinin yanında kullanım rahatlığı ve fonksiyonel bir ürün olması da fiyatı etkileyen faktörlerdendir.

Dacia Sandero Stepway 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 15135 Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Piyasada birçok marka ve modelde banana tipi silecek çeşidine rastlayabilirsiniz. Karar verirken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar olabilir. Aracınızın modeline uygun olması, üretilen malzemenin kalitesi, fonksiyonel olması ve ekonomik bir ürün olması bu püf noktaların başında gelir. Ayrıca markanın güvenilir olması ve fiyat performans ilişkisi gibi noktaları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Bütün bu kriterleri düşünerek ihtiyacınıza yönelik tercihi daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Dacia Sandero muz tipi silecekler, alternatif kullanım özellikleri ile ve marka değeri ile dikkatleri üzerine çeken bir modeldir. Kullanılan malzemenin kalitesiyle de banana tipi silecek modelleri arasında beklentileri karşılayacak nitelikte bir üründür.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK051