100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fiat 500 2007-2017 Ön Cam Muz Silecek 05054
Fiat 500 2007-2017 Ön Cam Muz Silecek 05054
₺49,90 ₺39,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fiat 500 2007-2017 Ön Cam Muz Silecek 05054

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Muz tipi silecekleriyle Fiat, aracınızın ister ön ister arka camı için tercih edebileceğiniz yüksek kalitedeki silecek çeşitleriyle sürüş güvenliğinizi arttırır. Kolay montajı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde olumsuz hava koşullarına karşı aracınızın kontrolü sizde olur. Yumuşak, iz ve ses yapmaz özellikleriyle Fiat muz tipi sileceklerle, emniyetli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Stokta
  • -20%
₺49,90
₺39,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fiat 500 2007-2017 Ön Cam Muz Silecek 05054

Motorlu taşıtların icadı, insan hayatının kolaylaşmasında çok önemli bir yere sahiptir. Araçlar, geçmişten günümüze gerek ticari faaliyetlerin, gerekse şahsi işlerin hızlı ve rahat bir şekilde yürütülmesinde başat bir rol oynar. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte her geçen gün farklı özellik ve işlevlere sahip araç modelleri üretilmeye devam eder. İnsanların her türlü ihtiyacına yanıt verecek şekilde özel olarak tasarlanan araç modellerinde, istisnasız üretici tüm markalar öncelikle güvenliği esas alır. Bu nedenle tüm araçlar, değişen hava ve yol şartlarına uygun donanımlarla üretilir. Hava koşullarına bağlı önlemlere yönelik en önemli aksesuarların başında ise cam silecekleri gelir. Silecekler; yağmur, kar veya camlarda oluşabilecek kir ve leke gibi görüş alanınızı engelleyecek olumsuz koşulları bertaraf ederek aracınızı güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Araç marka ve modeliniz ne olursa olsun, silecekleriniz görüş alanınızı olumsuz etkileyebilecek tüm risklere karşı sizi her an korur.

Fiat 500 2007-2017 Ön Cam Muz Silecek 05054 Modelleri

Araçların güvenlik ekipmanlarının başında gelen cam sileceklerinin pek çok farklı modeli bulunur. Güvenli ve konforlu bir sürüş için aracınıza uygun sileceği bulmak için pek çok marka arasından seçim yapmanız gerekir. Fiat 500 2007-2017 ön cam muz silecek 05054 kolay montajıyla aracınız için uygun bir seçenek olabilir. Eski sileceğinizi çıkararak extra bir uğraş gerektirmeden rahatlıkla takabileceğiniz Fiat ön cam muz silecekler, banana modeller olarak da adlandırılır. 

-Maxtel kalitesi ile üretilen Fiat banana tipi silecekler, 1 adet sağ ve 1 adet sol olarak tek bir set halinde satılır. 

-Sürücü tarafı ölçüsü 600 mm iken, yolcu tarafı ölçüsü 350 mm olarak tasarlanmıştır.

-Fiat silecekler, aynı zamanda TUV belgelidir. 

-Ses yapmaz özelliğinin yanı sıra camlarınızda su lekesi bırakmaz.

Sizi asla yarı yolda bırakmayacak Fiat ön cam muz tipi silecek modellerinden biriyle, siz de sürpriz hava koşullarına her an hazır olabilirsiniz.

Fiat 500 2007-2017 Ön Cam Muz Silecek 05054 Fiyatları

Cam silecekleri her marka ve modelde farklı fiyatlardadır. Sileceklerde kullanılan lastiğin kalitesi ise fiyat konusunda belirleyici faktörlerin başında gelir. Bu anlamda sileceklerin özellikle de yıpranan parçası olan lastiklerde kauçuk malzemenin kullanıldığı modeller, daha yüksek fiyatlarla kullanıcıya sunulur. Lastiklerde kullanılan malzemenin kalitesi, camlarınızda oluşabilecek çizikleri engellemesi açısından da büyük önem taşır. Çok daha ekonomik silecek marka ve modelleri de tercih edilebilir ancak böyle bir karar size uzun vadede extra cam masrafları çıkarabilir. Ayrıca kauçuk malzemeyle üretilen bir silecek, alternatif diğer seçeneklere göre çok daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılığın ve kalitenin fiyatlarda doğrudan etkili olması sebebiyle hemen her markada fiyat, performansa göre belirlenir.  Aracınız için uygun silecek modellerini araştırırken bütçenizi de çok zorlamayacak ancak uzun vadede de randıman alabileceğiniz seçimler yapmanız gerektiği önerilir.

Fiat 500 2007-2017 Ön Cam Muz Silecek 05054 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecek satın alırken dikkat edeceğiniz bazı faktörler doğru seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Bu faktörlerin başında ise öncelikle silecekte kullanılan tüm parçaların kalitesi gelir. Lastiklerin yumuşak ve kauçuk malzemeden üretildiği silecekleri tercih etmeniz camlarınız için özellikle önerilir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kolay monte edilebilir özellikte olmasıdır. Bu sayede ek bir ücret ödemeden montajını kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca sileceklerin üretilirken hatasız olması gerekir aksi halde ilk kullanımda bile aracınıza zarar verebilirsiniz. Karar vermeden önce sileceklerin aracınıza uygun ölçülerde olduğuna da dikkat etmeniz gerekir. Sürüş güvenliğiniz için sileceklerin yaz ve kış mevsimlerinde değiştirmeyi de ihmal etmemeniz ayrıca önerilir.

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK086