100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fiat 500 Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 600x350
Fiat 500 Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 600x350
₺127,90 ₺102,32
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fiat 500 Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 600x350

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bosch silecek modelleri dünya çapında birçok testten geçmiş olan ve kullanıcılar tarafından da beğeni ile kullanılan ürünlerdir. Aeroeco modelleri henüz yeni olarak kabul edilse de iyileştirilmiş bir performans ve kullanım ömrü uzunluğu nedeni ile oldukça fazla tercih edilir. Siz de Fiat 500 aracınıza uygun olan silecek modellerini tercih ederek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Stokta
  • -20%
₺127,90
₺102,32 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fiat 500 Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 600x350

Fiat 500 araçlarının yenilikçi ön cam yapısı geniş bir görüş alanı yaratır. Araçlarda seyahat sırasında mutlaka güvenlik ve konforu bir arada sunan etkenler bulunmalıdır. Silecekler de bunu sağlayan etkenlerden biridir. Sileceklerden beklenilen performans her koşulda ve her mevsimde en yüksek verimi sağlamasıdır. Sileceklerin kullanım ömrü kullanıldığı şartlara göre değişiklik gösterir. Kullanıldığı süre boyunca oldukça fazla iş yüküne maruz kalır. Araştırmalara göre her mevsim en az 120.000’den fazla silme işlemi gerçekleştirir. Sadece yağış olan mevsimlerde en yüksek kullanım yüzdesine ulaşır. Yağışın daha az olduğu mevsimlerde ise ön cam üzerinde biriken toz, çamur ve benzeri kirleri temizlemek için kullanılır. Yağış olduğu zaman silecekleri çalıştırmakta bir sıkıntı görülmez. Yağış olmadığı zamanlarda ise kuru olarak çalıştırılmamalıdır. Bunun nedeni kuru silecek lastiklerinin araçların ön camını çizebilecek kapasitede tutuş sağlamasındandır. Özellikle muz tipi silecekler yapısı dolayısı ile ön cama maksimum basınç ile tutunduğu için kuru olarak çalıştırılmamalıdır.  

Fiat 500 Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 600x350 Çeşitleri

Silecek lastikleri su üzerinde kolayca kaymalı ve maksimum temizlik sağlamalıdır. Bu nedenle silecek lastikleri bir sileceğin en önemli parçalarından biridir. Diğer parçaları ise silecek motoru, iskeleti, pompası ve bunun gibi sileceğin çalışmasında etkili olan aletlerdir. Araçlarda bulunan fabrikada takılmış olan silecekler ilk kullanım süreleri dolduktan sonra değiştirilebilir. Sileceklerin en az yılda bir kez değiştirilmesi veyahut parçalarının yenilenmesi gerekir.  Fiat 500 muz silecek (2009-2014) Bosch aeroeco 600x350 ölçüleri sadece 2009-2014 aralığındaki Fiat araç modellerinde kullanıma uygundur. Aeroeco kavramı ise sileceklerin iyileştirilmiş performansa sahip olduğunu belirtir.

-       Sağlamlaştırılmış metallerden oluşan silecek iskeleti rüzgâr gibi zorlu koşullara dayanıklı bir yapıdadır.

-       Silecek lastiklerinin özel kauçuk kaplamalar ile kaplanması sonucu silme işleminden maksimum verim alınması sağlanır.

-       Kolay montaj işlemi için geliştirilmiş evrensel adaptör sayesinde kısa sürede montaj işlemi gerçekleştirilir.

-       Özel kaplamalarla sağlamlaştırılmış silecek lastikleri sayesinde ön camda biriken sert maddelerin temizlenmesi de kolay hale gelir.  

Fiat 500 Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 600x350 Fiyatları

Silecekler bütün parçaları ile bir bütün halinde alınabilir. Bunun yanı sıra parçaların ayrı ayrı alınması da mümkündür. Bütün parçaları içeren setlerin fiyatlarının marka farklılığı ile değişmesi normaldir. Her marka aynı kalitedeki ürünleri kullanmaz. Kullanıcılar bu durumda alacakları ürünün güvenilir ve bilinen markalardan olmasına dikkat etmelidir. Fiyatları etkileyen ana etken ürünün parçalarının yapılmış olduğu malzemenin kalitesidir. Fiyatların farklı olmasında etkili olan bir diğer etken ise sileceklerin boyutu olarak söylenebilir. Silecek boyutları her araçta farklıdır. Araçların ön cam boyutu ile aynı boyutlarda olması gerekir. Bunun nedeni ise her noktaya ulaşabilmesi içindir. Bu nedenle silecekler modellere ayrılırken araç modeli ve silecek boyutu göz önünde bulundurulur.

Fiat 500 Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 600x350 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecekler satın alınırken ilk olarak alınacağı araca uyumlu olan modeller tercih edilmelidir. Dikkat edilmesi gereken diğer noktalardan biri ise alınacak silecek modelinin ve parçalarının dayanıklı maddelerden üretilip üretilmemesidir. Silecekler zorlu şartlarda kullanıldıkları ve araçların dışarısı ile direk temas sağladıkları için dayanıklı olmak zorundadır. Bunun için plastik ve benzeri maddelerden yapılmış olanlar değil de daha çok metallerden ve kauçuktan oluşan modeller tercih edilmelidir. Silecek modellerinin güvenlik, yüksek performans ve uzun ömürlülük kriterlerini sağlaması gerekir. Bu kriterleri sağlayan modeller yapım aşamasında birçok performans testine tabi tutulur. Kullanıcılar bu testlerden başarı ile geçmiş olan modelleri tercih etmelidir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH155