200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fiat Doblo 2010 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 05051
Fiat Doblo 2010 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 05051
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fiat Doblo 2010 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 05051

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

TUV kalite sistem belgesi ile Fiat Doblo 2010 sonrası modellere uyumlu üretilen muz silecekler, yalnızca bu modellere özel üretimlerdir. Aracın yağışlı havalarda camına çok iyi tutunarak, sessiz ve güçlü bir temizleme performansı sağlar. Bu performans sayesinde sürücünün yolu net görmesine yardımcı olur ve yolcuların can güvenliğine önemli bir katkı sunar.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fiat Doblo 2010 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 05051

Bir binek araç, irili ufaklı binlerce parçanın bir araya getirilmesi ile oluşur. Otomobile adını veren marka, bu parçaların her birini kendi adı ile üretmeyebilir. Birçok farklı iş kolundan marka, otomobilleri meydana getiren parçaları üreterek, otomobil markaları ile çözüm ortaklığına gider. Fiat markası da otomobil ve ticari araçlarını birçok farklı markanın Fiat markasına özel ürettiği parçalar ile tamamlar. Doblo serisinin 2010 ve sonrası tüm modellerinde 05051 kodlu muz silecekler kullanılır. Tüm dünyadaki yaygın satış ve servis ağı ile çok fazla kullanıcıya ulaşan Fiat Doblo otomobiller, üretildikleri fabrikalardan orijinal hallerinde bu muz silecekler ile piyasaya sunulur. Yalnızca bu model araçlara özel üretilen silecekler, başkaca araçlara uyumlu değildirler. Fiat Doblo araçların sürüş emniyetini artırmak adına, aracın cam büyüklüğü ve ölçülerine göre üretilir. Fiat markasının hem binek araç hem kamyonet sınıfında yer alan Doblo modellerinde sürücünün yağışlı havada yolu sağlıklı bir şekilde görmesine yardımcı olur.

Fiat Doblo 2010 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 05051 Çeşitleri

Fiat Doblo 2010 ve sonrası modeller için üretilen muz silecekler farklı özellikleri ile öne çıkar. Başlıca özellikleri şöyle sıralanabilir:

-Muz silecekler sadece Fiat Doblo 2010 sonrası modellere uyumludur, başka model otomobillerde kullanılamaz.

-Silecekler 1 sağ 1 sol adetten oluşan bir takım halindedir ve fiyatları takım için belirlenir.

-Deforme olan eski sileceğin sökülmesi ve yenisinin takılması çok kısa sürede bitirilebilen pratik bir işlemdir.

-Silecekler TUV kalite sistem belgesine sahiptir.

-Sürücü tarafı 600 mm, yolcu tarafı 400 mm ölçülerindedir.

-Cama tutunma oranı çok yüksek, silme performansı son derece sessizdir.

İşlevini yerine getiremeyen ve deforme olduğu tespit edilen silecekler, en kısa sürede yenisi ile değiştirilmelidir. Yağışlı bir havada, sürücü ve yolcuların can güvenliğini sağlamada en önemli parça haline gelir, o nedenle verimliliği hayati önem taşıyabilir.

Fiat Doblo 2010 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 05051 Fiyatları

Fiat markası Doblo modellerini üretmeye devam eder. Her bir araç fabrikadan orijinal muz silecekleri monte edilmiş olarak çıkar. Deforme olan silecekler yenisi ile değiştirilmek durumunda olduğu için Fiat Doblo 2010 sonrası ön cam muz silecek 05051 fiyatları, üretim materyallerindeki maliyet koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ürünün yalnızca Fiat Doblo araçlara uyumlu olarak üretilmesi ve araçlarda başka model bir sileceğin kullanılamaması, fiyatlarına etki edebilir. Muz sileceklerin birinci sınıf malzemeden üretilmiş olmaları ve TUV kalite sistem belgesine sahip olması fiyatlarına artış olarak yansıyabilir. Sileceklerin yüksek temizleme kapasitesi ve sessiz çalışma performansı, fiyatlarını yukarı çekebilir.

Fiat Doblo 2010 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 05051 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Fiat Doblo marka, 2010 sonrası model bir araç sahibi olabilirsiniz. Aracınızın performansını direkt ya da dolaylı olarak etkileyebilecek binlerce irili ufaklı parçası vardır .Bunların bazıları kullanıcıların göremeyeceği, tespit edemeyeceği alanlardadır ve uzmanlık gerektirir. Ancak silecekler gibi parçaların verimliliği kullanıcılar tarafından takip edilebilir ve değerlendirilebilir. Aracınızla yağışlı havada seyir halinde iken camlarınız yeterince hızlı ve iyi temizlenmiyorsa, silecek motoru doğru çalışıyor ise sileceklerinizin lastiklerini kontrol etmeniz gerekir. Lastikler, cama tutunmayı başaramayacak şekilde deforme olmuş ise en kısa sürede sıradaki ilk yağmur deneyiminde benzer aksaklığı yaşamamak adına değiştirmeniz gereklidir. Bu noktada aracınıza uygun kaliteli bir model seçerek seyahatlerde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca kolay monte edilen modelleri tercih ederek pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK082