200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fiat Doblo Muz Silecek (2011-2014) Bosch Aeroeco 600x400
Fiat Doblo Muz Silecek (2011-2014) Bosch Aeroeco 600x400
₺132,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fiat Doblo Muz Silecek (2011-2014) Bosch Aeroeco 600x400

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bosch aeroeco muz silecekler 2011-2014 yılı arasında üretilmiş olan Fiat Doblo markalı araçlar için kullanıma uygundur. 600x400 aralığındaki ölçülere sahip olan bu ürün kusursuz temizleme ve sessiz çalışma özelliğiyle ön plana çıkar. Aracınızın camına zarar vermeyecek üstün teknolojideki materyallerden oluşan muz silecekler kolay kullanımı ve kurulumuyla birlikte dikkat çeker.

Stokta yok
₺132,90
Vergi dahil

Fiat Doblo Muz Silecek (2011-2014) Bosch Aeroeco 600x400

Günlük hayatta insanlar, karşılarına çıkacak olan durumlardan minimum düzeyde etkilenmek ve güvenliğini sağlamak açısından teknolojiyi iyi kullanmalı ve bu anlamda üretilmiş olan ürünlere sahip olmalıdır. Bunların arasında en önemlilerinden bir tanesi ise sizi mevsimsel etkenlerden koruyacak ve yol güvenliğini sağlayacak olan sileceklerdir. Silecekler, araç içinde yol boyunca karşınıza çıkacak doğal olaylardan aracınızın camını dolayısıyla görüş açınızı etkilemeyecek ürünlerdir. Bosch markasının Fiat Doblo araç için üretmiş olduğu 600x400 ölçülere sahip aeroeco muz silecekler her mevsim aracınızın camı için kullanabileceğiniz yüksek teknolojiye sahip bir üründür. Sizi kaza olasılıklarından koruyacak olan bu ürün her araca uyum sağlayacak farklı modelleri ve ölçüleriyle birlikte geniş bir ürün yelpazesi sunar. Aracınıza uygun bir muz silecek yüksek performans sağlayarak ön ve arka camınızı sürekli olarak kir ve tozlardan temizler.

Fiat Doblo Muz Silecek (2011-2014) Bosch Aeroeco 600x400 Çeşitleri

Bosch markasının üretmiş olduğu silecekler kullanım açısından farklı çeşitlere sahiptir. Bunlar arasında ön plana çıkan bir ürün olan Bosch aeroeco 2011 ve 2014 yılları arasında üretilen Fiat Doblo araçlar için uygun bir kullanım sunar. Gelişen ve gelişmekte olan teknolojiyle birlikte üretilen araçlar doğrultusunda kullanıcılara farklı çeşitler sunan muz silecekler güvenli bir hayat vaad eder. Yol boyunca görüş açınızı temizleyecek ve önünüzü, arkanızı net bir şekilde görmenizi sağlayacak olan muz silecek sayesinde uzun yolculuklara güvenli bir şekilde çıkabilirsiniz. Bu sayede dış etkenlerden etkilenen camınız her daim temiz ve pürüzsüz bir görünüm sunacaktır. 

-Fiat Doblo muz silecek (2011-2014) Bosch aeroeco 600x400 ölçülere sahiptir.

- Fiat Doblo ön cam muz sileceği, içerisinde bulunan 6 farklı montaj aparatı sayesinde çoğu araçla uyum sağlayan yapıya sahiptir. 

-Model yılı 2011-2014 olan bu ürün 600 mm sürücü taraf ölçüsüne ve 400 mm yolcu taraf ölçüsüne sahiptir.

-Ürün içerisinde 1 adet sağ ve 1 adet sol olmak üzere iki muz silecek bulunur.
Fiat Doblo Muz Silecek (2011-2014) Bosch Aeroeco 600x400 Fiyatları

Sürüş açısından maksimum seviyede güvenlik sağlayacak olan muz silecekler farklı markalar aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşur. Üretim yılı, araç özelliğine ve modeline göre değişkenlik gösteren ölçüleri ve tasarımıyla birlikte muz silecekler kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Farklı fiyat aralıklarına sahip olan muz silecekler Bosch markası aracılığıyla kullanıcıların sürüş güvenliğini sağlamak amacıyla üretilmiştir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunan marka aracılığıyla otomobiliniz için en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü yapıları sayesinde doğru bir kullanımla birlikte bütçenizi sarsmadan ürüne sahip olabilir ve belirli bir süre boyunca bu ürünü kullanabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından denge sağlayarak kullanıcıları tatmin eden bu ürün kaliteli materyallerle birlikte üretilmiştir.

Fiat Doblo Muz Silecek (2011-2014) Bosch Aeroeco 600x400 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

2011-2014 Fiat Doblo için üretilmiş olan Bosch Aeroeco muz silecekleri satın alırken ve satın aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken birtakım önemli unsurlar bulunur. Bunların başında öncelikle birbirinden farklı tasarım ve boyutlara sahip muz silecekler arasından aracınızla uyum sağlayacak özellikte ürünleri satın almanız gerekliliği bulunur. Aracınız için doğru bir silecek satın almak için araç üreticinizin tavsiye ettiği sileceği tercih edebilirsiniz. Sileceklerinizin özelliğine ve kurulumuna ürünün içerisinde yer alan kullanım klavuzu sayesinde ulaşabilirsiniz. Kusursuz silme performansı sağlayan Bosch Aeroeco muz silecek sayesinde kendinizi ve sevdiklerinizi güvenli bir yolculuğa bırakabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH127