200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fiat Fiorino 2008-2017 Ön Cam Muz Silecek 05050
Fiat Fiorino 2008-2017 Ön Cam Muz Silecek 05050
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fiat Fiorino 2008-2017 Ön Cam Muz Silecek 05050

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fiat Fiorino aracının 2008 ile 2017 yılları arasında yer alan modellerine özel tasarlanan 650x480 mm ölçülerine sahip olan ürünün silecek yapıları tel ve kaplaması kauçuktur. Evodium çelik gövdesi olan ve her iki silecek aparatının da farklı hava koşullarında dengeli çalışabilen bu ürününün 1.sınıf malzeme ile üretildiği görülür. 1 adet sağ ve 1 adet sol sileceğin 70 derece altında uzun süre formunu koruyarak çalışmaya devam etmesi ile bu ürünün yüksek standart yapısına sahip ve üstün teknolojik imkanlar ile üretildiği görülür.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fiat Fiorino 2008-2017 Ön Cam Muz Silecek 05050

Araçların ön tarafında takılı olan ve ani hava değişimlerinde kolay bir şekilde camı silen bu ürünlere silecek denir. Genel olarak tüm araçlarda aynı ölçülerde kullanılan bu ürünler ilerleyen teknoloji sayesinde her araca özel ölçülerde tasarlanan bir ürün yapıları söz konusudur. Genel formu itibariyle çelik tel yapılarında olan bu ürünlerin dış kaplamaları kauçuktur. Ani ısı değişimlerine duyarlı yapıları ve sessiz bir şekilde çalışan modları ile üretilen ürünlerden biri olan Fiat‌ ‌Fiorino‌ ‌2008-2017‌ ‌Ön‌ ‌Cam‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌05050‌ sürücü tarafında yer alan sileceği 650 ve yolcu tarafında yer alan sileceğinin ise 480 mm ölçülerine sahiptir. Yoğun ve az kullanımlarda aynı formunu koruyan ve bakımları da oldukça kolay olan bu ürünler farklı hava koşullarında sürücülere rahat bir yol görüşü sağlarlar.

Fiat‌ ‌Fiorino‌ ‌2008-2017‌ ‌Ön‌ ‌Cam‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌05050‌ Modelleri

Otomotiv firmaları zaman içerisinde teknolojik imkanları sayesinde kendi araçlarına özel ölçülerde tasarladıkları bu ürünlerin farklı materyalleri ve özellikleri söz konusudur.

-        Kolay montajı olan bu ürünün içerisinden yaklaşık olarak 6 adet yedek aparatı çıkması ile kolay bir şekilde takıldığı görülür.

-        Aracın önünde yer alan iki adet sileceğin 650x480 mm ölçü aralığına sahip olduğu görülür.

-        Uzmanlık gerektirmeden takılan ve bakımı yapılan bu ürünün 2015 ile 2019 araç model yılına sahip ürüne takılabileceği söylenebilir.

-        Aracın marka ve modeline uyumlu ölçüleri ve soketinin yanı sıra evodium çelik gövdesi farklı ısı derecelerine karşı maksimum dayanıklılık gösterir.

-        Hızlı bir şekilde takıldığı ürüne adapte olan ve kolay bir şekilde camı temizleyen bu ürünün çift mikro kanat yapısı kullanım ömrünü uzatan bir özelliğe sahiptir.

-        Farklı bölgelerde ve hava derecelerinde çalışabilmesinin yanı sıra silme dayanıklılık testinden tam not alan ve kalite standartlarına uyumlu belgeye sahip bir üründür.

Orijinal yapısı ve her iki parçasınında dengeli temizleme özelliği ile yolun görüş mesafesini etkileyen her türlü toz, kar, böcek ve otu rahatlıkla temizleyebildiği görülür.

Fiat‌ ‌Fiorino‌ ‌2008-2017‌ ‌Ön‌ ‌Cam‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌05050‌ Fiyatları

Her model ve markaya göre farklı fiyat aralıkları üretilen sileceklerin kendine has ölçüler ile tasarlandıkları görülür. Değişen materyallerinin yapıları sayesinde performansları ve kullanım süreleri değişen bu ürünlerin performans fiyat yapısı ürüne özeldir. Kolay montaj ve kendine has ürün özellikleri ile farklı hava koşullarına özel tasarlanan modlarının ürün fiyatının farklılaşmasına etki eden bir yapısı söz konusudur. Ön sileceklerinin sürücü ve yolcu bölümlerinin değişen ölçüleri ve yaklaşık -30 dereceye kadar dayanıklı ürün yapıları fiyat aralıklarının farklı olmasında etkilidir. Araca montajı pratik bir şekilde olan ve kliks sesi ile kullanıcının kolay bir şekilde ürünün doğru yerleşmesini sağlayan ürün özelliklerinin kullanıcıların tercih edebileceği ekonomik fiyatlara sahip oldukları görülür.

Fiat‌ ‌Fiorino‌ ‌2008-2017‌ ‌Ön‌ ‌Cam‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌05050‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Zaman içerisinde yıpranan veya arızalanan sileceklerin değiştirilmeleri gerekir. Bu aşamada silecek seçimleri yapması gerek kullanıcıların kendi araçlarının marka ve modeline uyumlu olan ürünleri tercih etmeleri önemlidir. Hava koşulları zorlu olan bölgelerde yaşayan kullanıcılar kaliteli materyallerden üretilen ve dayanıklı gövdeye sahip ürünleri alması önemlidir. Ayrıca ani hava koşullarına hızlı uyum gösteren ve farklı çalışma modları olan ürünleri alabilirler. Kullanım sırasında zorlanmayan ve çalışma prensibini sessizce devam ettiren ürünlerin alınması gerekir. Tekrar bir arıza durumunda kolay bir şekilde çıkarılabilen ve yedek parçası bulunabilen ürünleri alınması önemlidir. Grafit, teflon ve kauçuk kaplama materyaline sahip olan ürünlerden kullanıcılar kendi kullanım alışkanlıklarına veya beğenilerine göre karar verebilirler.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK041