200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fiat Punto Muz Silecek (2007-2017) Bosch Aeroeco 650x380
Fiat Punto Muz Silecek (2007-2017) Bosch Aeroeco 650x380
₺134,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fiat Punto Muz Silecek (2007-2017) Bosch Aeroeco 650x380

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Uzun ömürlü yapısı sürücü tarafının ölçüsü 650 mm olan ve yolcu taraf ölçüsünün ise 380 mm muz tipi bir silecektir. 1 adet sağ cam ve 1 adet sol cama takılan bu ürün farklı hava koşullarında dayanıklı yapısı ile kullanıcıya net bir görüş mesafesi sağlar. Ayrıca 6 farklı montaj aparatı ile farklı otomobiller ile uyumlu bir üründür.

Stokta yok
₺134,90
Vergi dahil

Fiat Punto Muz Silecek (2007-2017) Bosch Aeroeco 650x380

Otomobillerin cam kısmına takılan ve mekanizması sayesinde devreye yedek parçalardan biri de sileceklerdir. Bu ürünler yardımı ile farklı hava koşullarında araçların camları kolay bir şekilde temizlenir. Bu sayede kullanıcılar sürüş deneyimi sırasında rahat bir şekilde yolu takip edebilirler. Aracın ön bölümüne takılan bu ürünün 2 parçasının da farklı ölçüleri söz konusudur. Takılan aracın marka ve modeline özel tasarlanan bu ürün belirli aralıklar ile değiştirilmesi gerekebilir. Doğru seçilen ve kaliteli materyallere sahip olan seçeneklerini ise uzun süre kullanmak mümkündür. Mekanizması sayesinde yağış gibi camdaki görüş mesafesinde otomatik olarak devreye giren bir yapıya sahip olan üründür. Bu sayede camın temizlik ihtiyacını karşılayan bu ürün sayesinde kullanıcılar görüş mesafelerini kolay bir şekilde takip edebilirler.

Fiat‌ ‌Punto‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌(2007-2017)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco ‌650x380 Çeşitleri 

Farklı otomobillerin camlarına özel olarak tasarlanan ve bu noktada aracın marka, modeli baz alınan üretilen muz tipi sileceklerin alternatiflerinin sayısı oldukça fazladır. 1 adet sağ ve 1 adet sol cama farklı ölçüler ile yerleştirilen Fiat‌ ‌Punto‌ ‌muz‌ ‌silecek‌ ‌(2007-2017)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco‌ ‌650x380 ürününün kullanışlı yapısı sayesinde yağışlı havalarda kullanıcıya net bir görüş deneyimi sunduğu görülür. Özellikle zorlu hava koşullarını sürekli olan alanlarda dayanıklı malzemeden seçilen bu ürünün kullanım zorunluluğu devreye girer.

-Montaj aparatı ve yedek parçaları olan sileceğin materyalleri 1.sınıf kalitedir. Özellikle 1.sınıf malzemeden üretilmesi, verimli bir kullanım gerçekleşmesini sağlar.
-2007 ve 2017 yılına ait Fiat Punto için tasarlanan bu ürünün sürücü tarafının ölçüsü 650 mm ve yolcu tarafındaki bölümün ölçüsü 380 mm’dir.
-Yaklaşık 2 dakika içerisinde montajı yapılabilen sileceğin dayanıklı ve zamanında devreye giren hareket mekanizması ile otomobillerin camları istenilen netlikte olur.
-Farklı hava koşullarına dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcılar uzun süre bu ürünü kullanabilirler.
-Değiştirilmesi gereken durumlarda montajı gibi çıkarılması ve aynı zamanda temizleme işlemi de kolay olan bir üründür.

Fiat‌ ‌Punto‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌(2007-2017)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco‌ ‌650x380‌ Fiyatları

Araçların marka ve modeline göre tasarlanan sileceklerin ölçülerinin birbirinden farklı olması gibi fiyatları arasında da farklılıklar söz konusudur. Farklı hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen muz tipi sileceklerin değişen özellikleri sebebiyle fiyat aralıklarının da değiştiği söylenebilir. Dolayısıyla kullanıcı kendi aracının modeline göre seçim yapabileceği ürünlerin fiyatları arasından kendisine en uygun olan ürünü alabilir. Bu açıdan sileceklerin farklı bütçelere sahip hitap eden ürün seçeneklerinin oldukça fazla olduğu görülür. Kendi içlerinde dayanıklı malzemelerden yapılan sileceklerin fiyatlarının üst segment olduğu söylenebilir. Mekanizması zamanında devreye giren kaliteli materyallerden üretilen muz tipi silecekler arasından kullanıcılar kendi belirledikleri bütçe üzerinden alımlarını yapabilirler.

Fiat‌ ‌Punto‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌(2007-2017)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco‌ ‌650x380 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobilin camlarının temizlenmesini sağlayan sileceklerin belirli aralıklar ile değiştirilmesi gerekir. Bu açıdan kullanıcılar ürün seçimi sırasında kendi araçların marka ve modeline bakarak, en uygun olan ürünü alabilirler. Bu ürünlerin tercih edilmesi sırasında kullanıcılar orjinal olmasına özellikle dikkat etmesi gerekir. Orijinal alınan ürünün kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde kullanıcı memnuniyetinin arttığı söylenebilir. Özellikle yağışlı havalarda en fazla ihtiyaç duyulan bu ürünün doğru çalışması ile zamanında devreye giren mekanizma camların netliğini sağlar. Hem kolay takmak hem de gerekli durumlarda kullanmak için ürünün içerisinde yedek parçaları olan seçeneklerini almak doğru olur. Sağ ve sol cama takılan ürünün kendi içerisinde farklı ölçülerini doğru kontrol ederek alınması uygun olur. Böylece kolay bir şekilde yerine doğru oturan ürünün mekanizması zamanında devreye girer. Takılacak ön kaputta uygun ve doğru yerin olmasını da kontrol etmek kullanıcıya alım sonrasında yarar sağlar. 

Fiat Punto Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :    2007-2017

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    650 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    380 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-BOSCH017

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fiat Grande Punto Muz...

Fiat Grande Punto Muz Silecek (2005-2014) Bosch Aeroeco...

Fiyat ₺134,90
Fiat Punto Evo Muz Silecek...

Fiat Punto Evo Muz Silecek (2009-2014) Bosch Aeroeco 650x380

Fiyat ₺134,90
Fiat Punto 2012-2017 Ön Cam...

Fiat Punto 2012-2017 Ön Cam Muz Silecek 05001

Fiyat ₺74,90