200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Ford Focus 2004-2011 Ön Cam Muz Silecek 02351
Ford Focus 2004-2011 Ön Cam Muz Silecek 02351
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Ford Focus 2004-2011 Ön Cam Muz Silecek 02351

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Muz silecekler esnek tasarımı ile kullanışlı ve dayanıklı araç parçaları arasında yer alır. Ford Focus muz silecekler, 2004 ile 2011 yılları arasındaki araçlara uyumlu tasarımlar sunar. Özel bir işlem gerektirmeden kurulumu yapılan bu ürünler iki parçadan oluşur. Sağ ve sol silecekten oluşan set, uygun fiyatları ile herkese hitap eder.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Ford Focus 2004-2011 Ön Cam Muz Silecek 02351

Güvenli ve konforlu sürüş deneyimi için araç parçaların sorunsuz çalışması gerekir. Araçların iç ve dış parçalarının belirli aralıklarla değiştirilmesi sağlıklı bir kullanım deneyimi için önemlidir. Çevresel etkilere ve kullanıma bağlı olarak sileceklerin kauçukları yıpranabilir. Camda iz bırakması, gürültü çalışması ve yeterli temizlemesi sileceklerin değiştirilmesi gerektiği mesajını verir. Görüş alanın temizliğini sağlayan bu ürünlerin sorunsuz çalışması gerekir. Yıpranan ve bozulan sileceklerini basit bir şekilde yenisi ile değiştirebilirsiniz. Silecekler model ve markalara göre değişiklik gösterir. Özel bir işlem gerektirmeyen silecek değişimlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Konforlu bir kullanım için kaliteli ve orijinal ürünleri seçebilirsiniz.

Ford Focus 2004-2011 Ön Cam Muz Silecek 02351 Modelleri ve Özellikleri 

Yağmurlu havalarda en sık kullanılan araç özelliklerinden biri sileceklerdir. Zaman içinde sileceklerin kauçukları deforme olabilir. Yıpranan silecekler işlevlerini yerine getiremez ve sürüş güvenliğini tehlikeye sokabilir. Araç marka ve modeline göre değişiklik gösteren silecekler çeşitliliği ile farklı ihtiyaçları karşılar. Ford Focus 2004-2011 ön cam muz silecek 02351 kaliteli tasarımı ile yüksek performans gösterir. 

  • Pratik bir şekilde takılan muz sileceklerin kurulumu için el aletlerine ihtiyaç yoktur.  

  • Hazırlık gerektirmeyen bu ürünleri ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde yenisi ile değiştirebilirsiniz.  

  • 2004 ile 2011 yılları arasında üretilen Focus araçlarla kusursuz uyum sağlar.  

  • Kaliteli malzemelerin kullanıldığı muz silecekler, cam yüzeyini çizmez.  

  • Yağmur, sis ve buhar gibi cam yüzeyinde görüşü kısıtlayan durumlarda muz sileceklerle etkili bir temizlik yapabilirsiniz.  

  • Çelik tel ve kauçuk kaplamanın kullanıldığı tasarımlar, dayanıklı yapısıyla kullanıcılarını memnun eder.  

  • Silecek soketleri belirtilen yıllar arasındaki sedan ve hatchback kasa arabalar ile uyumludur.  

  • İki parça ürün içeren set sağ ve sol silecek içerir.   

  • TUV belgesine sahip muz silecekler Maxtel kalitesinde üretilmiştir.  

Klasik model sileceklere kıyasla çelik tellerin kullanıldığı bu ürünler esnek yapısıyla sert hava koşullarına karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Her modele özel olarak üretilen silecekler uygun boyutları ile konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Özel boyaların ve kauçuk kullanıldığı silecek parçaları aşınmalara karşı dayanıklıdır. 

 

Ford Focus 2004-2011 Ön Cam Muz Silecek 02351 Fiyatları 

Araç camlarının sürüş esnasında temizliğini sağlamak için silecekler kullanılır. Her araç modelinde kullanılan silecek tasarımı farklıdır. Araç cam uzunluğu, silecek soketlerinin genişliğine göre farklı modellerdeki silecekler kullanılır. Modern tasarımlara sahip Ford Focus muz silecek, 2004-2011 arası yıllarda üretilen araçlarla uyumludur. Kaliteli malzemelerden üretilen silecekler, kolay montaj özelliği ile kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Uygun fiyatlar sunan muz silecekler, her bütçeye hitap eder. Çelik tel ve kauçuk malzemelerin çeşidine göre silecek fiyatları değişir. Ayrıca, ürün markaları da fiyatları etkileyen faktörlerden biridir. Uygun fiyatlar sunan muz silecekler TUV belgesine sahiptir.  

Ford Focus 2004-2011 Ön Cam Muz Silecek 02351 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi için sileceklerin kusursuz bir şekilde çalışması oldukça önemlidir. Zaman içinde kullanıma bağlı olarak araç silecekleri yıpranabilir. Yeterli temizlik sağlamayan sileceklerin kullanımı araç camlarında çiziklere neden olabilir. Ayrıca, sürüş güvenliğini tehlikeye sokabilir. Muz silecekler dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım sağlar. Silecek seçimi yaparken araç markası ve modeline dikkat etmelisiniz. Her modelin cam uzunluğu ve genişliği farklıdır. Sileceklerin yeterli performansı göstermesi için cam boyları ile uyumlu olması gerekir. Ayrıca, silecek soket girişlerini araç model yılına göre değişir. Muz silecek seçimi yaparken marka ve model yılına dikkat etmek, ürünleri sorunsuz bir biçimde kullanımını sağlar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Ford Focus 2 Muz Silecek...

Ford Focus 2 Muz Silecek (2004-2011) Bosch Aeroeco 650x400

Fiyat ₺135,90
Ford Focus 2011 Sonrası Ön...

Ford Focus 2011 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 02358

Fiyat ₺74,90