200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hyundai Accent Era 2006-2012 Ön Cam Muz Silecek 550x400
Hyundai Accent Era 2006-2012 Ön Cam Muz Silecek 550x400
₺49,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hyundai Accent Era 2006-2012 Ön Cam Muz Silecek 550x400

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Muz silecekler, tel üzerine kauçuk kaplama kullanılarak üretilen silecek modellerindendir. Hemen her araçla uyumlu silecek ölçüleri mevcuttur. Muz silecekler cama daha iyi tutunma sağlayarak temizleme gücü yüksek ürünlerdir. Aracın modeli ile uyumlu muz sileceklerde net görüş açıları ile sürüş konforlu sürüş gerçekleştirilir.

Stokta
₺49,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hyundai Accent Era 2006-2012 Ön Cam Muz Silecek 550x400

Araçlarda ön camda ve arka camda bulunan silecekler, özellikle yağışlı hava şartlarında güvenli sürüş için oldukça önemlidir. Sileceklerde araçların markasına, modeline ve model yılına göre silecek özellikleri değişir. Silecekler yapıları itibari ile farklı malzemelerden üretilir. Çalışma prensipleri aynı ürünler olsa da temizlik performansları birbirinden farklıdır. Sileceklerde metal iskeletlerin üzerinde bulunan silme aparatlı silecek modelleri günümüze kadar sıklıkla kullanılmıştır. Günümüzde ise daha kavisli yapısı ve kauçuk malzemeden üretilmiş muz silecek türleri daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Muz silecekler hemen her araç tipleri için ayrı özelliklerde üretilmiştir. Ürünlerin boyutları birbirinden farklı olup takılma işlemi oldukça kolaydır.

Hyundai Accent Era 2006-2012 Ön Cam Muz Silecek 550x400 Çeşitleri

Otomotiv sektöründe kullanım amaçları farklı birçok aksesuar piyasada yer alır. Kaliteli ve dayanıklı ürünler üreten birçok markada kullanıcı ihtiyacına uygun ürünler bulmak mümkündür. Sürüş emniyeti için cam sileceklerinin kullanılması oldukça önemlidir. Araç aksesuarlarında en fazla yıpranan ve değiştirilen ürünlerin başında silecekler gelir. Muz silecekler yapıları itibari kavisli bir görünüme sahiptir. Muz silecek türlerinde metal bir iskelet kullanımı yoktur. Ürünün üretiminde çelik teller ve kauçuk kaplama kullanılmıştır. Hemen her araç için uygun özelliklerde ürün bulmak mümkündür. Hyundai Accent Era 2006-2012 ön cam muz sileceğin sağ ve sol tarafta ölçüleri farklıdır. Sürücü tarafı 550 mm, yan yolcu tarafı ise 400 mm ölçüsüne sahiptir. Muz silecek türleri, metal iskelete sahip sileceklere nazaran daha fazla kullanılmaya başlamıştır.

  • Muz silecekler, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için sıklıkla silecek değiştirme durumunu ortadan kaldırır.

  • Cama tam oturan kauçuk silme ucu sayesinde temiz görüş açısına ulaşmayı kolaylaştırır.

  • Yağışlı havalarda daha hızlı temizlik performansı ile güvenli sürüş avantajı sunar.

  • Muz silecekler, aracın modeli ile uyumlu seçildiği için tam uyum sağlayan niteliktedir.

  • Cama tam yapışan kauçuk yüzey silme sonrası iz bırakmaz.

  • Yumuşak yapıda olan muz silecekler silme esnasında ses çıkarmaz.

Hyundai Accent Era 2006-2012 Ön Cam Muz Silecek 550x400 Fiyatları 

Silecekler yapılarına göre farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Sileceklerin aracın markasına, modeline ve model yılına uygun olması gerekir. Hyundai Accent Era 2006-2012 ön cam muz silecek 550x400 fiyatları ürünün kalitesine ve markasına göre değişiklik gösterir. Muz silecekler kaliteli kauçuk yapılardan üretilmiş olup uzun süre kullanıma uygun niteliktedir. Dayanıklı yapıları ile metal iskeletli sileceklere göre daha maliyetli olabilir. Muz silecekler uzun ömürlü oldukları için sıklıkla silecek değiştirilmesine gerek kalmaz ve bütçenin tasarruf etmeye yardımcıdır. Muz sileceklerde ön ve arka silecekler arasında fiyat farkları vardır. 

Hyundai Accent Era 2006-2012 Ön Cam Muz Silecek 550x400 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Araçlar için silecek kullanımı oldukça önemli olup daha iyi temizlik performansı ile son zamanlarda muz silecek çeşitleri daha sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Silecek seçimi yapılırken ürünün araç ile tam uyumlu olması gerekir. Muz silecek çeşitlerinde ürünü söküp takmak oldukça kolaydır. Hyundai Accent Era 2006-2012 ön cam için uyumlu olan muz silecek yaklaşık 22 noktadan cama baskı uygulayarak temizlik alanına genişletir. Sileceklerin iz bırakmasından ve ses çıkarmasından rahatsız olan kullanıcılar için yumuşak kauçuk yapısı ile muz silecekler iyi bir tercih olacaktır. Araçlarda sileceklerin takıldığı alan yapı olarak farklı olabilir. Aracın silecek kollarına uyumlu ürünlerin ve doğru ölçülerdeki ürünlerin tercih edilmesi daha sağlıklıdır.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-SILECEK175