200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Opel Astra 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301
Opel Astra 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Opel Astra 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Muz silecekler, her araç marka ve modeli için ayrı özelliklerde üretilir. Güçlendirilmiş teller üzerine yapılan kauçuk kaplama sayesinde uzun süre tam performans ile kullanılabilir. Muz silecekler yeni model araçlara direk takılabilir, eski model araçlarda da ek monte aparatları ile hızlıca monte edilebilir.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Opel Astra 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301

Araç modelleri, üretilirken kullanıcının güvenliği ve konforu açısından oldukça fazla donanım özelliklerine yer verilmiştir. Araçlarda güvenliği sağlayan birçok parça yer alır. Sileceklerde güvenlik açısından oldukça önemli ekipmanlardan biridir ve birçok marka tarafından üretimi yapılır. Araçların modeline göre sadece ön camda tek ya da çift silecek koluna veya ön ve arka camda silecek kollarına yer verilmiştir. Spor araçlarda ve jip tarzı araçlarda genellikle ön ve arka camda silecek bulunur ve silecek takımları 3’lü olarak üretilir. Geniş sedan araçlarda ise sadece ön cam yüzeyinde silecek kullanılmıştır. Silecekler araçlarda kullanıma sebebiyle veya zorlu hava şartlarından etkilenerek deforme olabilir. Sileceklerin fazla ses yaptığında veya silme yüzeyi iş göremez hale geldiğinde silecek lastiklerinin değiştirilmesi gerekir. Maxtel markası silecek modelleri her araç markasına ve modeline uygun özelliklerde üretilir. Teknoloji ile birlikte kauçuk silme yüzeyine sahip muz silecekler daha fazla kullanılmaya başlamıştır. 

Opel Astra 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301 Çeşitleri

Araçlarda sileceklerin çalışabilmesi için silecek kollarına ve belirli seviyede güç uygulayabilecek silecek motoruna ihtiyaç vardır. Araçlarda silecek motorları ve silecek kolları farklı özelliklerde olduğu için uyumlu oldukları silecek lastikleri de özellik bakımından farklılık gösterir. Eski dönemlerde metal düzenekli düz silecekler kullanılırken günümüzde araçlarda muz silecek modelleri kullanılmaya başlamıştır. Araçların markasına modeline ve model yılına göre tasarımları değişkenlik gösterir. Dolayısıyla kullanılacak ürünlerinde araca özel olarak üretilmiş ürünlerden seçilmesi gerekir. Araçlarda silecek adetleri ve silecek ölçüleri birbiri ile aynı değildir. Opel Astra 2004 - 2014 arası araç modellerinde ön camda ikili silecek modelleri kullanılmıştır. Opel Astra 2004-2014 ön cam muz silecek 07301 ölçüleri sürücü tarafında 550 mm, yolcu tarafında ise 450 mm’dir.

  • Muz silecekler, düz tip sileceklere göre daha fazla noktadan cama temas eder.

  • Yumuşak kauçuk malzemeden üretilmiş olmaları sebebiyle camdaki en ufak lekelerin bile temizlenmesine olanak tanır.

  • Yüksek kapasitelerde çalışmaya elverişli olup fazla yağışlı günlerde bile güvenle kullanıma uygundur.

  • Muz silecekler, uygun aparatlar kullanılarak her araç modelinde rahatlıkla kullanılabilir.

Opel Astra 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301 Fiyatları

Araçlar daha yüksek teknolojilere sahip özellikler ile üretilir. Araçlarda kullanılan ekipmanlar ve aksesuarlar da araçlarla uyumlu olabilmesi için zaman içerisinde gelişmiş ve yenilenmiştir. Silecekler düz ve kavisli yapıya sahip ürünlerdir. Piyasada her kullanıcının bütçesine ve ihtiyacına uygun özelliklerde ürün alternatifi vardır. Düz sileceklerin fiyatları araçlara göre değişiklik gösterirken muz silecekler daha maliyetli ürünlerdir. Aracın markasına, modeline ve model yılına göre muz sileceklerde ölçüler değişir. Değişken ölçülere sahip ürünlerde yine araç özelliğine göre fiyatlar değişkendir. Opel Astra 2004 - 2014 yılları arasında modeller için ikili ve üçlü setler üretilmiştir. Sadece ön cam setleri, arka camlı üçlü setlere göre fiyat bakımından daha ekonomik seviyededir.

Opel Astra 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç modelleri, yenilendikçe araçlarda kullanılan ürün teknolojileri de yenilenir. Silecekler araçlarda sürücü ve yolcuların güvenliği için kullanımı önemli ürünlerdendir. Araçlarda farklı yapılarda silecek motorları ve silecek kolları kullanılmıştır. Muz tipi silecekler hemen her araç için uyumlu olarak üretilir. Eski model araçlardaki silecek kollarına uyum sağlaması için ek aparatlar kullanılarak silecek lastiği kola monte edilebilir. Sileceklerde ölçüler birbiri ile aynı özellikte değildir. Opel Astra 2004 - 2014 arası model araçlarda ön cam için 550x450 mm ölçülerinde ürün tercih edilmelidir. Muz silecekler kauçuk yapısı ile dayanıklı ürünlerdir ve uzun süre kullanım yapılabilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK011