200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Opel Astra H 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301
Opel Astra H 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Opel Astra H 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Muz tipi silecekler, her markada ve modeldeki araçlar için özel olarak üretilir. Muz sileceklerin üretiminde tel üzerinde kauçuk kaplama yapılmıştır. Yumuşak silme yüzeyleri ve kavisli yapıları sayesinde cama daha iyi tutunma sağlanır. Sessiz çalışan bu ürünler ile yoğun yağışlı günlerde bile net görüş açısı yakalanabilir.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Opel Astra H 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301

Oto aksesuarları, araç içinde ve araç dışında farklı kullanım amaçlarına yönelik çeşitli ürünlerden oluşur. Araç dışı aksesuarlarda en sık ihtiyaç duyulan parçaların başında silecek takımları gelir. Araç silecek tipleri muz silecek, metal tip silecek ve düz silecek olarak çeşitli sınıflara ayrılır. Metal tip ve düz sileceklerde metal iskelet ve silecek ucu kullanılır. Muz tipi silecekler de ise herhangi bir iskelet sistemi yoktur ve silecekler silecek koluna hızlıca monte edilebilir. Muz tipi sileceklerin üretiminde tel üzerine kauçuk kaplama kullanılmıştır. Kavisli yapısı ile cama fazladan temas eden noktaları sayesinde tek seferde hızlı temizleme sağlar. Oto aksesuarı üreten markalar arasında kaliteli ve dayanıklı ürün üretimi yapan birçok marka yer alır. Muz tipi silecekler aracın modeline, markasına ve model yılına göre özel olarak üretilir. Araçtan araca ürün boyutları değişkenlik gösterir. Kimi araçlarda sadece ön silecek kullanımı yapılırken kimi araçlarda arka silecek kullanımı da mevcuttur.

Opel Astra H 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301 Çeşitleri

Oto aksesuarı denildiğinde birçok ürün akla gelir. Araçlarda en sık değiştirilen dış aksesuar çeşitlerinin başında ise silecekler vardır. Silecekler, kuru havalarda araçtaki su sistemi ile camları temizlemek için ve aynı zamanda yağışlı havalarda net görüş açısı sağlamak için kullanılır. Muz tipi silecek çeşitleri günümüzde çok daha sık kullanılmaya başlamıştır. Hemen her araç için farklı ölçülerde ürün alternatifi vardır. Muz silecek kullanmanın sürücüler için avantaj sağladığı pek çok durum bulunur.

  • Muz silecekler, eski tip sileceklere göre cama daha fazla temas eder ve daha net görüş sağlanır.

  • Muz silecekler, yumuşak yapıda kauçuk malzemeden üretildiği için camda iz bırakmaz ve çalışma esnasında ses yapmaz.

  • Üretiminde metal parçalar yerine tel üzerine kaplama uygulandığı için bozulmadan uzun süre kullanılabilir.

Opel Astra H 2004-2014 model araçlar için üretilmiş muz cam sileceklerin boyutları sürücü tarafında 550 mm, yolcu tarafı ise 450 mm’dir.

Opel Astra H 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301 Fiyatları

Oto aksesuarlarında ürün yelpazesi oldukça geniş olup fiyatlar ürünün kullanım amacına göre belirlenir. Silecekler araçlarda en fazla yenilenme ihtiyacı duyulan aksesuar parçalarından biridir. Silecek çeşitlerinde fiyatlar sileceğin malzemesine, kalitesine, markasına ve özelliğine göre değişiklik gösterir. Günümüzde daha ileri teknolojiler kullanılarak dayanıklı hale getirilmiş muz silecekler fazlaca kullanılmaya başlamıştır. Düz tip sileceklere göre daha maliyetli olan silecekler uzun süreler değiştirilmeden kullanılmaya uygundur. Uzun süreli kullanımlarda bütçede tasarruf sağlar. Muz sileceklerin ölçüleri araçların markasına modeline göre farklıdır. Opel Astra H 2004-2014 ön cam muz silecek 07301 çeşitleri her bütçeden kullanıcıya hitap eden fiyatlar ile kullanıcılara sunulur.

Opel Astra H 2004-2014 Ön Cam Muz Silecek 07301 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto aksesuarları, araçların dışında ve içinde kullanılmak üzere üretilir. Silecekler ise aracın dışında ön camda ve arka camda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Silecek seçimi yapılırken kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Aracın markasına ve modeline uygun boyutlardaki ürünler tercih edilmesi gerekir. Yumuşak silme ucuna sahip ürünler cama yapışarak daha temiz cam görüntüsü olur. Camda iz kalmasını ve silerken ses yapmasını önlemek için aracın motor gücü ile uyumlu silecek türlerinden kavisli muz tipi silecek seçilmesi doğrudur. Kimi araçlarda sadece ön cam silecek kullanılırken kimisinde arka silecek de bulunur. Bu gibi durumlarda sel halinde satılan ürünlerin tercih edilmesi fiyat avantajı sağlar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK013