100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Opel Astra J 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 11206
Opel Astra J 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 11206
₺49,90 ₺39,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Opel Astra J 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 11206

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Opel Astra’nın diğer tüm ürünleri gibi ön cam muz silecekleri de kalitesi ile kullanıcıların dikkatini çeker. Eşit temas basıncı sağlar ve silme performansı ile de memnun eder. Oldukça şık ve sade bir görüntüye sahiptir. Sessiz çalışarak sürücüyü rahatsız etmez ve diğer tüm özellikleri ile tamamen güvenli bir sürüş deneyimi sunar.

Stokta
  • -20%
₺49,90
₺39,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Opel Astra J 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 11206

En popüler ve rahat ulaşım yollarından bir tanesi kişisel araçlardır. Bu araçları satın aldıktan sonra da ilgilenilmesi ve değiştirmesi gereken birçok ekipman bulunur. Aynı zamanda araçların bakımı da hem dış görünüşleri hem de güvenli bir sürüş için önemlidir. Bu konuda en vazgeçilmez ek parçalardan biri de ön cam silecekleridir. Özellikle kötü hava koşullarında sürücünün yolu net görebilmesi için ön cam silecekleri vazgeçilmezdir. Ön camı etkileyen kötü hava koşulları çoğu zaman yağmur, kar ve çamurlu havalar olarak kabul edilir. Ön cam silecekleri; suyu, karı ve çamuru temizleyerek sıkıntısız bir görüş sağlar. Opel Astra ön cam silecek modelleri de en az markanın arabalı kadar popülerdir.

Opel Astra J 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 11206 Modelleri ve Özellikleri

Ön cam sileceklerinin çalışması için oldukça kompleks bir sistem bulunur. Diğer birçok araba parçası ve ekipmanı gibi ön cam sileceklerinin de birçok teknik özelliği bulunur. Bu tarz mekanik ürünlerin modelleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak oldukça önemlidir. Opel Astra J 2009-2015 ön cam muz silecek 11206 modeli farklı özellikleri ve kalitesi ile araç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen modellerdendir:

  • Öncelikli olarak Opel Astra ön cam muz sileceğinin eşit temas basıncına sahip olması hem sürücünün güvenliğini temin eder hem de camlara zarar vermez. 

  • Ürün çok sessiz çalışma özelliğine sahip olduğu için dikkat dağıtmaz.

  • Yüksek hızda performansından ödün vermez.

  • Yaz aylarında ve kuru havalarda da aynı temizliği ve netliği sağlar.

  • Oldukça sağlam ve dayanıklı bir üründür. Kolayca zarar görmez.

  • Standart ön cam sileceklerine göre muz modeller daha kavisli bir yapıya sahiptir. Bu da birçok araç sahibi tarafından daha estetik göründüğü için tercih edilir.

  • Ürünün üretiminde çelik teller ve kauçuk kaplama kullanılır. 

Opel Astra J 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 11206 Fiyatları

Arabalar için kullanılan birçok ek parça ve ekipman çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bazı ürünler çok yüksek fiyatlı olabilirken uygun seçenekler de bulunur. Araba üretiminde adını duyurmuş markalardan bir tanesi olan Opel Astra da araç sahiplerinin bütçelerini dikkate alarak hareket eder. Fiyat performans dengesi konusunda eşsiz fırsatlar sunan marka sürecin her aşamasında kullanıcılarını düşünür. Aynı zamanda muz silecekler, standart sileceklere göre daha yüksek bütçelere hitap edebilir. Bunun sebebi öncelikle muz sileceklerin ekstra estetik görüntüleridir. Opel Astra ön cam muz sileceği modellerinden satın almayı düşünüyorsanız fiyatlar hakkında ayrıntılı bir bilgi sahibi olduktan sonra size uygun seçimi yapabilirsiniz.

Opel Astra J 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 11206 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aracınız için ideal ön cam sileceğini seçmek zorlu bir süreç olabilir. Araba parçaları çoğu zaman kullanıcıların rahatlıkla kavrayamadığı karmaşık özelliklere sahiptir. O yüzden satın alma sürecinden önce dikkatli bir ön araştırma yapmak çok faydalı olabilir. Öncelikle Opel Astra ön cam muz silecek modelleri, aracının dış görünüşünü önemseyen kullanıcılar için idealdir. Standart ön cam silecekleri genelde daha kaba bir görüntü yarattığı için bu kullanıcılar tarafından tercih edilmez. Elbette estetik dışında da araba ile ilgili önemli konular bulunur. Ön cam sileceği sürücünün güvenliğini sağlayan parçalardan bir tanesidir. Sileceğin camı iyi temizlemesi, araba hızlı hareket ederken de çalışabilmesi, soğuk havalara uyum sağlaması, ses çıkarmaması ve yüzey alanının az olması gibi önemli detaylar da bulunur.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK095