100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Opel Corsa D 2006-2014 Ön Cam Muz Silecek 07302
Opel Corsa D 2006-2014 Ön Cam Muz Silecek 07302
₺49,90 ₺39,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Opel Corsa D 2006-2014 Ön Cam Muz Silecek 07302

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Aracın yolcu ve şoför koltuklarının hizasındaki her silecek parçasının uzunluğu diğerine göre farklıdır. Muz tipi ön cam silecekleri ise sağ ve sol parça olarak set halinde bulunur ve kullanım esnasında eşit oranda çalışır. Muz silecekler, kişisel araçların modeline ve üretim yılına göre özel hazırlanarak birbirinden farklı fiyat oranlarına sahiptir.

Stokta
  • -20%
₺49,90
₺39,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Opel Corsa D 2006-2014 Ön Cam Muz Silecek 07302

Kişisel araç kullanımı, son zamanlarda gelişen ulaşım ağlarına alternatif olarak artış gösterir. Üretici markaların modellerine göre değişen araçların birçok yan ve yedek parça gereksinimi bulunur. Yedek parçalar içinden sıklıkla kullanılan ön cam silecekleri günümüzde yenilenerek araçların modeline uygun halde üretilir. Otomobillerin üretim yılı ve markasına istinaden piyasada çeşitli muz tip ön cam silecekleri mevcuttur. Geleneksel telli sileceklere kıyasla kauçuk bir yapıda tasarlanan muz silecekler temizlik ve çalışma performansı açısından farklı deneyimler sunar. Hem sağ hem de sol kısma uyumlu set 07302 model silecekler sürücü ve yolcu tarafının ölçülerine göre özel olarak tasarlanır.

Opel Corsa D 2006-2014 Ön Cam Muz Silecek 07302 Modelleri

Uzun ve kısa mesafelere konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan kişisel araçlar kullanım boyunca bazı ekipmanlara ihtiyaç duyar. Yol görüşünü doğrudan etkileyen ön camlar için özellikle geliştirilen silecekler bugünlerde araba modellerine göre hazırlanır. Bunlardan birisi olan Opel Corsa D ön cam silecek 07302 modellerinin klasik sileceklere göre avantaj sağlayan bazı özellikleri öne çıkar:

  • Otomobilin sürücü ve yolcu kısmına uygun tasarlanır.

  • Ortalama ölçüleri 400 ile 650 mm arasında bulunur.

  • Özel kauçuk içeriği ile camı iz bırakmadan temizler.

  • Muz tipi 07302 silecek modelleri Opel Corsa D araçlara göre özel olarak üretilir. 

  • Araca tamamen uyumlu sileceklerin kullanılması, üründen maksimum oranda faydalanmaya yardımcı olur. 

  • Standart telli sileceklere oranla cama 20 kata yakın daha fazla tutunarak dayanıklı bir kullanım sağlar. 

Pratik montaja sahip 07302 muz tipi silecekler Maxtel gibi alanında lider markalar tarafından yaygın olarak üretilir. 07302 modeli gibi ön cam sileceklerinin çoğu set halinde bulunması sebebiyle parçaların birbiriyle olası uyumsuzluk sorunu ortadan kalkar. Marka ve modellere istinaden geliştirilen muz tipi silecek modellerinin birçoğu siyah gibi koyu renk tonlarına sahiptir. Yeni nesil ekipmanlardan olan muz tipi 07302 silecekler araçların temel silecek beklentisini kapsamlı olarak karşılar. Uzunluğuna ve otomobil markasına göre muz tipi silecekler çeşitli modeller içerir.

Opel Corsa D 2006-2014 Ön Cam Muz Silecek 07302 Fiyatları

Sürüş sırasında yol güvenliğini etkileyen faktörler arasında ön camın özellik ve durumu bulunur. Temiz ve açık bir ön cam olası kazaların ve hataların önlenmesini sağlar. Ön cam bakımının önemli ekipmanlarından olan silecekler muz tipi ve telli olarak birbirinden ayrılır. 07302 silecekler gibi belirli bir araç grubuna özel olarak üretilen muz tipi silecek maliyetleri telli modellerden oldukça farklıdır. Ön cam için muz silecek fiyatları otomobil modeline, silecek uzunluğuna ve malzemesine göre değişiklik arz eder. Silecek uzunluklarının artışı set olarak sunulan silecek süpürgelerinin maliyetlerini doğrudan etkilerken modeller açısından çeşitli fiyat seçenekleri sunar.

Opel Corsa D 2006-2014 Ön Cam Muz Silecek 07302 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç dışı aksesuarlardan sayılan silecekler güvenli görüş açısını sağlamak için hayati önem taşır. Başta yağışlı havalar olmak üzere araçların ön camlarını etkileyen hava ve çevre koşullarına karşı silecekler kullanılır. Ön camlar için muz silecekler çeşitli markalar tarafından her bir otomobilin modeline göre özel olarak üretilir. Klasik telli sileceklerden farklı materyallerden üretilen muz tipi sileceklerin sergilediği performanslarda farklıdır. İdeal bir ön cam sileceği belirlerken temizleme, dayanıklılık ve çalışma hızı gibi özellikler incelenmelidir. Bunlara ek olarak araç modeline ve koltuk tarafına göre değişen silecek uzunlukları göz önünde bulundurulmalıdır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK115