200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Peugeot 301 2012-2016 Ön Cam Muz Silecek 04101
Peugeot 301 2012-2016 Ön Cam Muz Silecek 04101
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Peugeot 301 2012-2016 Ön Cam Muz Silecek 04101

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Araçlarda silecek kullanımı emniyet açısından oldukça büyük role sahiptir. Camların temiz olması görüş açısında netlik yaratır. Silecek modelleri zaman içerisinde gelişerek silecek koluna direk monte edilebilir hale gelmiştir. Muz sileceklerin kullanımları oldukça rahattır ve takılmaları ise çok kolaydır.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Peugeot 301 2012-2016 Ön Cam Muz Silecek 04101

Otomotiv sektörü her geçen gün daha hızla gelişen ve yenilenen bir sektördür. Araçların modelleri yenilendikçe araçlara uygun nitelikte yardımcı ürünlerde geliştirilir. Araçların iç ve dış dizaynları farklı özelliklerde ve ölçülerdedir. Araçların içine ve dışına uyumlu birçok parça piyasada yer alır. Araçlarda en fazla yıpranma yaşanan ürünlerin başında silecekler gelir. Silecekler araçlarda mutlaka kullanılması gereken aksesuar parçalarındandır. Aracın modeline ve markasına göre çeşitli ölçülerde ve özelliklerde silecek modeli markalar tarafından üretilir. Sileceklerin çalışma prensipleri aynıdır ve aynı amaç için kullanılır ancak üretim malzemeleri birbirinden farklıdır. Her aracın silecek motoru farklı güç kapasitesine sahiptir. Uygun özelliklerde kullanılmayan silecekler araca zarar verebilir. Bunun önüne geçmek için aracın modeline, markasına ve model yılına özel olarak üretilen ürün çeşitlerinin kullanılması gerekir. Maxtel markası, araç aksesuarları üretiminde tercih edilen markalar arasındadır. Silecek modellerinde çok sayıda çeşitliliğe yer vermiştir. Muz silecekler, yüksek performanslı ürünler olması sebebi ile daha fazla kullanılmaya başlamıştır.

Peugeot 301 2012-2016 Ön Cam Muz Silecek 04101 Çeşitleri 

Maxtel markası, araç aksesuar üretiminde araçlar ile birebir uyumlu ürünler üretmeyi hedefler. Silecekler araca bağlı silecek kolunun motor gücü ile çalıştırılmasıyla devreye girer. Sileceklerin tasarımları ve yüzeylerinde kullanılan malzemeler markalara göre değişkenlik gösterir. Eski tip denilen düz silecekler metal aksam üzerine yerleştirilmiş silecek süpürgeleridir. Gelişen teknolojileri ile birlikte silecek modellerinde de değişme olmuştur. Muz silecekler, kavisli yapıya sahiptir. Her araç modeli için özel olarak üretilmiş ürünlerin ölçüleri ve takma aparat kısımları birbirinden farklıdır. Eski tip sileceklere uyum sağlayabilmesi için muz sileceklerin takılan bölümlerine aparatlar yerleştirilir veya uygun takma ucuna sahip ürünler seçilir.

  • Peugeot 301 2012-2016 ön cam muz silecek 04101, 600x400 mm ölçülere sahiptir.

  • Muz silecekler teller üzerine kauçuk malzeme kaplanarak üretilmiştir. 

  • Yüzeyi kauçuk kaplama olan silecekler olumsuz hava koşullarına karşı daha dayanıklıdır.

  • Metal parçanın yer almaması sebebi ile sessiz çalışan yapıdadır.

  • Cam yüzeyinde daha fazla temizleme alanı yaratır, kir, toz ve ıslaklığın giderilmesinde oldukça başarılıdır.

Peugeot 301 2012-2016 Ön Cam Muz Silecek 04101 Fiyatları

Araç aksesuarların da fiyatlar ürünün kullanım alanına göre ve tasarımına göre farklılık gösterir. Silecek modelleri, farklı fiyat aralıkları ile her araç için özel üretilmiş olarak kullanıcılara sunulur. Hemen her bütçeden kullanıcın ihtiyacına uygun özelliklerde ürün bulması mümkündür. Maxtel Peugeot araçlar için üretilmiş silecek modellerinin fiyatları ise her kullanıcının ulaşabileceği seviyededir. Silecek modellerinde markanın, modelin ve araç markasının etkisi vardır. Düz metal silecekler daha uygun fiyatlı ürünler olurken muz silecek modelleri biraz daha maliyetlidir. Maliyetli olmasına rağmen fiyatı ile orantılı olarak yüksek performans göstermesi sebebi ile avantajlıdır. Uzun ömürlü yapıları ile de sıklıkla silecek değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır ve bütçeden tasarruf sağlar. 

Peugeot 301 2012-2016 Ön Cam Muz Silecek 04101 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Markalar, araçlarda güvenle kullanılabilecek aksesuar parçalarını üretir ve kullanıcıların beğenisine sunar. Araçlarda kullanılan silecekler araçların dış tasarımında kullanılan aksesuar parçalarından biridir ve aracın olmazsa olmazlarındandır. Yağışlı havalarda ve cam yüzeyleri kirlendiğinde temiz görüş açılarının yaratılabilmesi için araçlara uygun silecek modelleri seçilir. Her araç marka ve modeli için uygun özelliklerde ve ölçülerde ürün üretimi mevcuttur. Peugeot 301 2012-2016 arasındaki araç modellerinde silecek ölçülerinin ön cam sürücü bölümünde 600 mm, yolcu tarafında ise 400 mm boyutlarında olması gerekir. Muz tipi sileceklerin tercih edilmesi ile iz kalmayan temiz yüzeyler elde edilir. Muz silecekler en yüksek kapasitede bile verimli çalışan yapıdadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK030