200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Peugeot 308 2007-2013 Ön Cam Muz Silecek 11204
Peugeot 308 2007-2013 Ön Cam Muz Silecek 11204
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Peugeot 308 2007-2013 Ön Cam Muz Silecek 11204

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Peugeot 308 araçları için belli başlı ekpimanlar kullanılır. Uzun vadeli bir kullanımı bulunan ön cam silecekleri genellikle muz tipi ve telli olarak ikiye ayrılır. Muz tipi cam silecekleri otomobillerin model özelliklerine göre ayrı üretilir. Çoğunlukla set olarak bulunan silecek parçaları koltuk taraflarının hem sağ hem sol kısımlarına uyum gösterir.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Peugeot 308 2007-2013 Ön Cam Muz Silecek 11204

Otomobil sektöründe araçların gereksinimlerine göre pek çok yedek ekipman bulunur. Yedek ekipman ve parçalar araçların genel performansının artırılması amacıyla devamlı olarak geliştirilir. İşlevsel parçalardan birisi olan ön cam muz silecekleri, çeşitli üreticiler tarafından otomobil modellerine göre üretilir. Peugeot 308 2007-2013 yapım araçlara özel 11204 model muz silecekler olduğu gibi her modelin özel türde silecekleri mevcuttur. Klasik telli silecek modelleriyle muz tipi sileceklerin arasında işlev ve materyal farkı bulunur. Muz tipi silecekler, özel üretim olmaları ve kullanıcıların araçlarına tam uyum sağlamaları nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Ön silecekler kullanıcıların bütçesine uygun birçok seçenek barındırır.

Peugeot 308 2007-2013 Ön Cam Muz Silecek 11204 Modelleri

Kişisel otomobiller, şehir içi ve şehir dışı yollara uygun donanımlarla tasarlanan konforlu araçlardır. Toplu ulaşımın dışında kişilere istedikleri zaman diledikleri hedefe gidebilme özgürlüğü verir. Güvenli bir sürüş için aracın gerekli ekipmanlarının bir arada bulunması da önem arz eder. Ön cam silecekleri sürücünün trafik görüşünü etkileyen hayati unsurlardandır. Camların düzenli olarak temiz kalmasını sağlayan ekipmanları ise silecekler oluşturur. Temelde telli ve muz tipi olarak iki ayrı şekilde araba silecekleri üretilir. Tel iskeletli modellerden farklı olarak muz tipi silecekler iki metal arasında kauçuk malzeme içerir. Muz ön cam silecekleri beraberinde dikkat çeken özellikler getirir:

  • Muz tipi silecekler birbiriyle uyumlu halde set olarak bulunur.

  • Kauçuk gibi dayanıklı malzemeler uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

  • Muz tipi cam silecekleri araç modellerine göre özel üretilir.

  • Araçların önemli yan parçalarından olan silecekler cam üzerindeki her türlü leke, toz ve kirin temizlenmesine yardımcı olur. 

  • Peugeot 308 ön cam muz silecek 11204 modelleri 2007 ile 2013 arası üretim yılına sahip Peugeot 308 araçlarına uygun halde hazırlanır. Bu sayede sol ve sağ silecek uçları değişen uzunluklarına rağmen birlikte kullanıma elverişlidir. 

  • Kullanıcıların sürüş deneyimini iyileştiren ve görüş alanını netleştiren sileceklerin aktif çalışması gerekir. Bu durumda araçlara uygun sileceklerin kullanılması tavsiye edilir.

Peugeot 308 2007-2013 Ön Cam Muz Silecek 11204 Fiyatları

Muz silecekler, telli silecek modellerinden sonra geliştirilen yeni teknoloji yedek parça ürünlerindendir. Piyasada farklı üreticiler tarafından tasarlanan muz tipi ön cam sileceklerinin fiyatları araçların modeline, silecek materyaline ve uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Peugeot, Mercedes ve BMW gibi araç modellerinin her biri markasına özel muz tipi sileceklere ihtiyaç duyar. O nedenle modellere hitaben hazırlanan silecekler özellik ve maliyet yönünden çeşitliliğe sahiptir. Kauçuk gibi silikon içerikli malzemelerden üretilen muz silecekler set olarak bulunur. Ayrı ayrı bulunan sağ ile sol silecek parçalarının fiyatları set sileceklerden daha maliyetli görünür. Silecek uzunluğu da maliyetleri doğrudan etkiler.

Peugeot 308 2007-2013 Ön Cam Muz Silecek 11204 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araçlarda yaygın olarak kullanılan silecek parçaları yedek ekipmanlar içinde geniş bir yer tutar. Sürüş öncesinde, sırasında ve sonrasında olmak üzere çeşitli zamanlarda işlevsel bir kullanımı bulunur. Muz tipi silecekler telli modellerden hem kullanım hem de performans açısından ayrılır. Bir ön cam muz silecek satın almadan önce aracın modeline, üretim zamanına ve silecek kısmının uzunluğuna mutlaka bakılması gerekir. Çünkü muz tipi silecek modelleri günümüzde tamamen araçların özelliklerine göre özel olarak hazırlanır. Uzunlukları yolcu ve sürücü koltuklarına istinaden ortalama 650 ile 750 mm arasında model seçenekleriyle birlikte yer alır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK092