100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Renault Fluence 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 04101
Renault Fluence 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 04101
₺49,90 ₺39,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Renault Fluence 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 04101

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Renault Fluence 2010-2017 ön cam muz silecek ürünleri sağ ve sol olacak şekilde paket halinde ekipmana gerek olmadan kolay bir montaj işlemi ile takılabilen ürünlerdir. Kullanılan malzeme ve teknolojik ürünler modelden modele değişiklik gösterse de genel amaç temiz bir cam sunmak ve görüş mesafesini daha iyi hale getirmektir.

Stokta
  • -20%
₺49,90
₺39,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Renault Fluence 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 04101

Silecekler arabalarda bir güvenlik özelliğidir. Farklı hava şartlarında araç kullanmanız gerekebilir ve özellikle şiddetli yağmur ve kar gibi zorlu zamanlarda temiz bir görüş oldukça önemlidir. Temiz olmayan ve kirlenmiş camlar tehlikelidir ve bu nedenle araba sileceklerine yatırım yapmak gereklidir. Bu silecekler günlük olarak kullanılır ve sınırlı bir hizmet ömrüne sahiptirler. Kir, toz, toprak gibi unsurlak bu sileceklerin zamanla aşınmasına ve kullanım performanslarının düşmesine sebep olur. Güneş ışığı altında ise zamanla rengi atar ve bu kenarlar zarar görür. Görüş mesafesi sağlayan bu sileceklerin belirli aralıklar ile değişmesi gereklidir. Yırtık bir silecek kolu cam üzerinde kayamaz ve temizlik sağlayamaz. Bununla da kalmayıp bu kırık lastik ön camın çizilmesine neden olabilir. Arabanızın genel çalışma durumunu korumak için bu aksesuarların doğru çalıştığından emin olmanız gerekir.

Renault Fluence 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 04101 Çeşitleri

Renault Fluence 2010-2017 araba modeli için ön cam silecekleri belirli seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Zorlu hava şartlarına göre eskiyen bu ürünleri genellikle 6 aya bir değiştirmeniz gerekir.

  • Bu modeller aracınıza özel olarak tasarlanır ve üretilir. Aynı zamanda aparatsız silecek modelleri de bulunur.

  • Sürücü tarafı ve yolcu tarafında iki farklı ölçü vardır. Sürücü tarafında 600 mm ve yolcu oturan tarafında 400 mm olacak şekilde üretilir.

  • Araba modeline göre üretildiği için araca tam uyumludur ve herhangi bir ek parça gerektirmeden kolayca takılabilir. 

  • Yeni nesil araçlarda kullanılan bu silecek modellerin aynı zamanda rüzgara karşı dayanıklılık gösterir. 

  • Bazı modellerde ise paket içinde 8 adet ekipman çıkar ve tüm araçlara uyumludur.

  • Cama temas etmesi açısından yeni teknoloji kullanan muz sileceklerde 20 farklı nokta teması sunulur.

  • İçerisinde kullanılan metal teller sayesinde daha güçlüdür ve uzun ömürlüdür.Renault Fluence 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 04101 Fiyatları

Renault Fluence 2010-2017 ön cam muz silecek 04101 fiyatları genellikle bu ürünlerin yapım malzemelerine ve kullanılan ekstra teknolojik özelliklere göre belirlenir. Bu ürünlerin ekstra özelliklerinde daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması, dayanıklı metaller ve ekstra temizleme özellikleri yer alır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması için kullanılan bu yeni teknoloji fiyatlarda dalgalanmalara ve artışlara neden olabilir. Bir set halinde sağ ve sol silecekler beraber gönderilir. Muz şeklinde kavisli olması nedeni ile bu ismi alan sileceklerin de farklı malzemelerden yapılan çeşitli modelleri vardır. Araba ekipmanları üreten üretici firmalar çeşitli malzemelerden ön cam silecekleri üretir. Fiyatarı değiştiren tasarımsal ve teknik özellikleri inceleyerek aracınıza tam uyumlu bir muz silecek satın alabilirsiniz.

Renault Fluence 2010-2017 Ön Cam Muz Silecek 04101 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Renault Fluence 2010-2017 ön cam muz silecek satın alırken dikkat etmeniz nokta kullanışlılık, araca uyum ve dayanıklılıktır. Çabuk kırılan silecekler sürüş sırasında sizi yarı yolda bırakır ve tehlike arz eder. Bu nedenle belirli aralıklar ile kontrol ederek yeni modelleri ile değiştirmeniz gerekir. Ön camlara silecek alırken tüm parçaların eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekir. Kauçuk kullanılan plastik alt kısmı cama karşı tam yapışma sağlamalıdır. Bunun yanında bu sileceklerin sağlam bir malzemeden üretilmesi gerekir. Kurulumu da kolay olmalıdır ve aracınızın modeli ile tam uyum göstermelidir. Satın alırken yolcu cam kısmı ve sürücü cam kısmına kaç mm bir ölçüde bulunduğunu kontrol ederek satın almanız tavsiye edilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK047