200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Renault Megane 2 2002-2009 Ön Cam Muz Silecek 04102
Renault Megane 2 2002-2009 Ön Cam Muz Silecek 04102
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Renault Megane 2 2002-2009 Ön Cam Muz Silecek 04102

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Renault Megane 2 2002-2009 ön cam muz silecek, Maxtel güvencesiyle araç sahiplerine sunulan kaliteli ürünler arasında yer alır. Konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi yaratan bu ürünler, özel tasarımlarıyla pratik bir şekilde araçlara monte edilir. Cam yüzeyini çizmeyen özel kauçukların kullanıldığı muz silecekler, ideal ölçüleriyle araçlarla kusursuz uyum sağlar. 

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Renault Megane 2 2002-2009 Ön Cam Muz Silecek 04102

Klasik sileceklere kıyasla muz silecek çeşitleri daha konforu bir kullanım sunar. Farklı birçok araç modeline özel olarak tasarlanan muz silecekler, dayanıklı tasarımıyla dikkat çeker. Esnek çelik tellerin kullanıldığı ürünler, çeşitliliği ile her marka araçta kullanıma uygundur. Eskiyen silecekler, sürüş güvenliğinde tehlike yaratabilir. Konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi için belirli aralıklarla bu ürünlerin yenilenmesi gerekir. Muz silecekler, pratik ve basit montaj özelliklerine sahiptir. Araç markalarıyla uyumlu bu ürünleri, el ile kolayca monte edebilirsiniz. Renault Megane muz silecek modeli, 2002-2009 yılları arasında üretilen araçlarla uyumludur. Sedan ve hatchback modellere uyumlu ön cam sileceği kaliteli malzeme özellikleriyle araç sahiplerini memnun eder.  Sağ ve sol tarafın temizlenmesini sağlayan ürünler, araçlarda bulunan yağmur sensörleri ile uyumlu olduğundan konforlu bir kullanım deneyimi sunar. 

Renault Megane 2 2002-2009 Ön Cam Muz Silecek 04102 Modelleri ve Özellikleri

Çevresel şartlara ve kullanıma bağlı olarak araçların silecekleri yıpranabilir. Yırtılan ve eskiyen silecekler, camlarda yeterli temizlik sağlamaz. Gürültülü çalışan sileceklerin değiştirilmesi gerekir. Birçok araç modelinin fabrika çıkışında muz silecekler kullanılır. Her marka için farklı boyutlarda üretilen bu ürünleri, pratik bir şekilde eskisi ile değiştirebilirsiniz. Renault Megane 2 2002-2009 ön cam muz silecek 04102 sürücü ve yolcu tarafını temizleyecek iki parça ürün içerir.  

 

  • 2002-2009 yılları arasında üretilen Megane araçların ön cam ölçüleri ile uyumludur.  
  • 600 mm sürücü taraf ölçüsüne sahip ürünlerin yolcu taraf ölçüsü ise 450 mm’dir. İki parçadan oluşan silecekler sol ve sağ olarak ayrılır. 
  • Özel bir işlem gerektirmeden pratik bir şekilde bu ürünleri araçlarınıza takabilirsiniz.  
  • Cam yüzeyine zarar vermeyen özel kauçuk malzemelerin kullanıldığı ürünler, kaliteli yapısıyla maksimum performans gösterir.  
  • Ön camda leke ve iz bırakmayan etkili bir temizlik deneyimi sunan bu ürünler, yağmur sensörü ile uyumlu çalışır.  
  • Muz silecekler klasik modellere kıyasla sessiz çalışır.  
  • Kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler, esnekliği ile sert kış şartlarına uyum sağlar.  
  • TUV Belgesine sahip ürünler Maxtel kalitesinin özelliklerini taşır. 

 

Renault Megane 2 2002-2009 Ön Cam Muz Silecek 04102 Fiyatları 

Sürüş sırasında konfor sağlayan muz silecekler, ürün çeşitliliği sayesinde farklı marka ve model araç ile kusursuz çalışır. Her araç modelinin özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanan bu ürünler, kaliteli malzeme özellikleri ile kullanıcılarını memnun eder. Özel kauçuk plastiğin kullanıldığı ürünler, cam üzerinde etkili bir temizlik yapar. Yağmur sensörü ile uyumlu çalışan muz silecekler, fiyat olarak daha da üst segmentte yer alır. Her bütçeye uygun fiyatlara sahip muz silecekler, sağ ve sol silecek çeşidine sahiptir. Megane model 2002 ile 2009 yıllarında üretilen araçlarla uyum sağlayan bu ürünleri, kendi başına monte edebilirsiniz. Malzeme özelliklerine çeşitlerine göre farklı fiyatlandırılan ürünler, bütçe dostu fiyatları ile herkese hitap eder.  

 

Renault Megane 2 2002-2009 Ön Cam Muz Silecek 04102 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yağışlı havalarda güvenli bir sürüş deneyimi için araç sileceklerin kusursuz çalışması gerekir. Zamanla sileceklerin kauçukları yırtılabilir ve verimli çalışmayabilir. Bu durumda sileceklerinin yenilenmesi gerekir. Muz silecekleri araçlarda en sık kullanılan silecek çeşitleri arasında yer alır. Sağladığı konfor ve pratik montaj özellikleriyle araç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler satın alırken araç marka ve model özelliklerine göre seçim yapmanız gerekir. Her araç modelinde farklı ürün soketleri kullanılır. Ürünlerin sorunsuz çalışması için model ve marka özelliklerinin uyumlu olması gerekir. Özel bir alet gerektirmeden montajı yapılan muz sileceklerin kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması dikkat edilecek durumlar arasında yer alır. Malzeme özellikleri ve tasarımları ürünlerin sağladığı performansı doğrudan etkiler. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK031