100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Renault Megane 2 Muz Silecek (2006-2009) Bosch Aeroeco 600x450
Renault Megane 2 Muz Silecek (2006-2009) Bosch Aeroeco 600x450
₺135,90 ₺108,72
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Renault Megane 2 Muz Silecek (2006-2009) Bosch Aeroeco 600x450

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Renault Megane modelinin 2006-2009 yıllarına özel tasarlanan ve üretilen sileceklerin 2 adet parçası bulunur. Sürücü tarafının ölçüsü 600 mm olup, yolcu tarafında kalan kısmının ölçüsü ise 450 mm’dir. Ayrıca 6 farklı ek aparatı olan bu ürünün genel olarak tüm araçlara uygun olduğu söylenebilir. 1 adet sağ ve 1 adet sol parçası olan sileceğin kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde değişen hava koşullarına uyum gösterdiği görülür.

Stokta
  • -20%
₺135,90
₺108,72 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Renault Megane 2 Muz Silecek (2006-2009) Bosch Aeroeco 600x450

Otomobiller ile uzun yollar farklı hava koşullarında yol kat eden sürücüler araçlarının aksamlarına önem verirler. Silecekler de aracın en önemli parçaları arasında yer alır. Kullanıcı için farklı hava koşullarında görüş mesafesi ve netliği önemlidir. Bu açıdan silecekler gerekli görüş netliği için destek sunan parçalardır. Zamanında ve doğru bir şekilde çalışmaları ile kullanıcı keyifli bir sürüş deneyimini tamamlamış olur. İlgili parçaların belirli periyotlarda bakımı ve değiştirilme işlemleri yapılır. Ayrıca düzenli olarak kullanıcıların silecek sularını da kontrol etmeleri gerekir. Özellikle marka ile uyumlu kaliteli parçaların kullanılması ile istenilen verimlilik sağlanmış olur. Zamanında ve yerinde kontroller ile aynı ürün mevcut kalitesini korumuş olur.

Renault‌ ‌Megane‌ ‌2‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌(2006-2009)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco‌ ‌600x450‌ Çeşitleri

Görüş mesafesinin netliğini sağlayan sağ ve sol sileceklerin farklı araçlara özel üretilmiş ürün seçenekleri geniş bir aralıkta üretilir. Hem aracın marka ve modeline özel hem de camların ölçüsüne uygun ürün modelleri arasından kullanıcılar kendi araçlarına uygun olan seçeneği alabilirler.

-Model yılı 2006-2009 olan bu ürünün sürücü tarafındaki sileceği 600 mm ve yolcu tarafındaki sileceği ise 450 mm ölçülerine sahiptir.
-1 adet sağ ve 1 adet sol silecek dışında 6 adet farklı ek montaj aparatı olan bir üründür.
-1.sınıf kaliteye sahip olan muz tipi modelinin uzun ömürlü yapısı ve genel olarak tüm araçlara uygun olması sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden biri olduğu söylenebilir.
-Kolay takılabilen ve tüm hava koşullarına dayanıklı olan bu ürün sayesinde görüş mesafesinin netliği kolay bir şekilde sağlanır.
-Güvenli yapısı, hızlı ve yerinde camları temizleyen bu ürün ile farklı hava koşullarında sağlanan kullanıcı memnuniyeti ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak mümkündür.

Renault‌ ‌Megane‌ ‌2‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌(2006-2009)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco‌ ‌600x450‌ Fiyatları

Araçların markasına ve modeline göre fiyatları belirlenen silecekler arasından kullanıcılar seçim yapma hakkına sahiptir. Renault‌ ‌Megane‌ ‌2‌ ‌muz‌ ‌silecek‌ ‌(2006-2009)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco‌ ‌600x450‌ ürününün kalitesi özellikle fiyatına doğrudan etki yapar. Farklı hava koşullarına göre 1.sınıf malzeme ile üretilen ürünlerin fiyatlarının üst segment olduğu söylenebilir. Görüş açısını rahatlatan ve zamanında çalışan sisteme sahip ürünlerin değişen ölçüleri ve fiyatları kullanıcıların seçimlerini etkilediği söylenebilir. Gelişmiş endüstri ile belirli aralıklar ile yenilenen parçaları piyasaya farklı fiyatlar ile sunulur. Kolay takılan ve uzun ömürlü bir yapıya sahip ürünlerin farklı fiyatları arasından doğru seçimler yapan kullanıcıların memnuniyetle aynı ürünü kullanmaya devam ettikleri görülür.

Renault‌ ‌Megane‌ ‌2‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌(2006-2009)‌ ‌Bosch‌ ‌Aeroeco‌ ‌600x450‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araçların yedek parçalarından biri olan sileceklerin değişen boyları arasından seçim yapılabilir. Ancak kullanıcı kendi aracının mevcut modeline uyumlu orijinal ürünleri alması gerekir. Zamanında ve tam anlamıyla işlevini yerine getiren silecekler için özellikle orjinal markaların ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ayrıca cam genişliğine göre de kontrol edilerek silecek seçimi yapmak mümkündür. Ön kaput tarafına yerleştirilen sileceklerin takıldığı bölüm ile birebir uyuşması gerekir. Bu ürünlerin malzemelerinin hem kaliteli hem de kullanışlı olmasına özellikle dikkat edilmesi durumunda istenen verim alınmış olur. Özellikle soğuk hava koşullarına dayanıklı materyal yapısına sahip ürünlerin alınması ile kullanıcılar uzun süre aynı ürünü kullanmaya devam edebilir. Ayrıca farklı montaj ve yedek parçalarının olması da kullanım sırasında veya ihtiyaç halinde kullanıcıya destek sunar. Araca uyumlu marka ve modelin ürününü alırken üretim tarihi kontrol edilebilir. Ölçüleri birbirinden farklı olan sileceklerin sürücü tarafı ve diğer tarafın araç camına uygunluğu da ölçülerine bakılarak, kontrol edilmesi oldukça kolaydır. Kaliteli ve montajı kolay ürünleri kullanıcılar kendileri istedikleri zaman takabilirler.

Renault Megane 2 Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :   2006-2009

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    600 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    450 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH083