200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101
Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Her hava koşulunda güvenli ve konforlu bir kullanım için gerekli olan silecekler mutlak kullanılması önemli yardımcı aparatlar arasında yer alır. Muz silecekler cama tam uyumlu yapısı, dayanıklı malzeme özellikleri sayesinde her koşulda en net görüş açısını sürücülere sunar. Renault Megane 3 2009- 2015 araçlara uygun ölçü ve özellikleri sayesinde kolayca kullanıma hazır olur. 

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101

Hem yağışlı hava koşullarında net ve güvenli bir sürüş hem de araç camlarının temizliği için silecekler otomotiv sektörünün önemli yardımcı ürünleri arasında yer alır. Araç model ve cam temizliğine uygun yapıda silecek çeşitleri güvenli ve konforlu bir sürüş sağlar. Cam yüzeyleri kusursuz bir şekilde temizlemeye yardımcı olan muz silecekler, her türlü araç model ve özelliğine uygun seçenekler sunar. Kolay monte edilebilen aparat özellikleri sayesinde hızla değiştirmeye uygun olur. Kaliteli malzeme yapısı sayesinde iz bırakmadan temizlik yaparken aynı zamanda yaz kış uzun ömürlü kullanım sağlar. Araçlarda kullanılacak silecekler kullanılacak cama göre farklı özellik ve ölçüde seçenekler sunar. Otomobilinizin marka ve modeline uygun seçimler yaparak en iyi seçenekleri alabilirsiniz.

Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101 Modelleri 

Araba markalarının sunduğu otomobil aksesuarları markanın serisi, modeli, üretim yılı gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Yenilikçi teknolojiler arasında yer alan muz silecek çeşitleri cam temizliğine en uygun malzemelerden üretilir. En zorlu hava şartlarında dahi sizin yolculuğunuzu daha güvenli bir hale getiren sileceklerin modelleri oldukça geniştir. Bunlardan biri de Renault Megane 3’e uygun olarak hazırlanan silecek çeşitleridir. Bu ürünün üretimi sırasında kullanılan materyalden çalışma sistemine kadar her detayı özenle hazırlanır. 

-Özel yapısı sayesinde Renault Megane 3 2009-2015 ön cam muz silecek 04101 camına birebir uyum sağlar. 
-Ön cam silecek ölçüsü 600 mm ebatlara sahiptir. 
-Yıpranmalara karşı oldukça dayanıklı olup sessiz çalışır. 
-Belirtilen araç modeline tam uyumlu olduğu için ekstra monte aparatı gerektirmez.
-Muz silecekler, metal içermeyen özel kavisli yapısı sayesinde kolayca temizleme işlemi gerçekleştirir. 
-Net ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlar. 
-Özel kavisli yapısı cama tam oturur ve soğuk hava koşullarında bile sertleşme yapmadan kullanıma uygun olur. 

Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecek seçimi yaparken en önemli unsurların başında araç modeline uygun özellikte olması gelir. Ön, arka ve yan yolcu camı ebatları farklı olduğu için seçim yaparken ölçü detayları dikkate alınır. Markaların silecek özellikleri araçların model serisine göre farklılık gösterir. Seçim yaparken aracınız model ve üretim yılına uygun özellikte seçim yapmak silecekleri otomobile tam uyumlu olmasını sağlar. Camda iz bırakmayacak ve kolay temizlik yapan malzemeden silecek kullanımı pırıl pırıl bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bu sayede güvenli bir görüş açısı sağlar. Yağışlı hava koşullarına uygun malzeme kalitesi yıpranmaların önüne geçer. 

Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101 Fiyatları

Silecek fiyatları, kullanılan üretim malzemesine göre farklı seçenekler sunar. Metal veya kauçuk gibi farklı malzeme içeriği fiyatlara yansır. Araç marka ve  modellerinin özellikleri de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alır. Muz araç camı silecekleri genel olarak her bütçeye hitap edecek ekonomik seçenekler sunar. Ürünlerin fiyat skalası silecek ölçü ve kullanım özelliklerine göre geniş fiyat skalasında yer alır. Muz silecekler, kaliteli malzeme ve cama uygun özel yapısı sayesinde uzun süre kullanım avantajı sunar. Başta ayıracağınız bütçeye oranla deforme ve yıpranma gibi nedenlerle sürekli değiştirme gereksinimlerin önüne geçmeye yardımcı olur. Araç modellerine uygun özellikte silecek çeşitleri her araca özel seçim yapılmasına olanak sunar. Bu sayede araç ile tam uyumlu bir kullanım sağlar.

Maxtel Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek

 
Sürücü Taraf Ölçüsü    :    600 mm.  
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    400 mm.    
 
Üstün Maxtel kalitesi ile üretilmiştir. TUV Belgelidir.
Eski sileceği yerinden çıkararak yenisini kolaylıkla monte edebilirsiniz.
 
Aracınıza uygun olarak özel üretilmiştir.  
 
Paket İçeriği:
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolaylıkla monte edilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) set fiyatıdır.
 
LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK028