200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Renault Megane 3 Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400
Renault Megane 3 Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400
₺132,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Renault Megane 3 Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bosch markası muz tipi sileceklerde güçlendirilmiş teller üzerine kaliteli kauçuk malzeme kullanır. Ürünlerin yüzeyleri yumuşak olduğu için sessiz ve izsiz temizleme olanağı tanır. Her araç için farklı boyut özelliklerine sahip ürünlerin aracın modeline göre seçilmesi sağlıklı ve güvenli kullanım sağlar.

Stokta yok
₺132,90
Vergi dahil

Renault Megane 3 Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400

Bosch markasına ait ürünler, otomotiv sektöründe birçok işleve sahiptir. Fazlaca ürün çeşitliliği bulunan markanın ürünleri kaliteli malzemelerden üretilmiş olup dayanıklılıkları yüksektir. Markada her kullanıcın ihtiyacını ve beklentisini karşılar nitelikte ürün alternatifi vardır. Araçların markasına ve modeline göre iç ve dış tasarımları farklı özelliktedir. Kullanılan aksesuar parçalarının da araç ile uyumlu seçilmesi gerekir. Silecekler araçlarda kullanımdan en çok etkilenen ve aracın emniyetli sürüşü için olmazsa olmaz aksesuar parçalarından biridir. Sileceklerin yapıları geçmişten günümüze kadar teknoloji ile birlikte geliştirilmiş ve yenilenmiştir. Eski tip sileceklerde silecek kollarına takılan metal düzenek üzerine yerleştirilmiş silgi yüzeylerine yer verilmiştir. Muz tipi sileceklerin tasarımında ise metal parça kullanılmamış olup direk silecek kollarına monte edilerek kullanıma uygun üretilmiştir. Muz silecekler yeni çıkan araba modellerinde sıklıkla kullanıldığı görülür. Eski model araçlardaki düz tip sileceklerin yerini zamanla daha net görüş açıları yaratan muz tipi silecekler almaya başlamıştır.

Renault Megane 3 Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400 Çeşitleri

Araçlarda kullanılan silecek takımları, zaman içerisinde kullanımdan kaynaklı veya olumsuz hava şartları sebebiyle deformasyona uğrayarak işlevini yitirebilir. Sileceklerin tam performans ile çalışıyor olması ise trafikte güvenli araç kullanımı için oldukça öneme sahiptir. Silecek modelleri farklı tasarımlara ve özelliklere sahip ürünlerdir. Düz, metal ve muz tipi silecek modellerini piyasada bulmak mümkündür. Bosch markasında bütün araç modelleri ile uyumlu silecek modelleri mevcuttur. Bosch markasında yer alan silecek çeşitleri arasında düz, metal silecekler ve yeni teknoloji ile üretilmiş iki farklı seride muz tipi silecekler bulunur.

  • Muz tipi silecek çeşitlerinden Bosch Aeroeco serisi silecek çeşitleri içerisinde 6 farklı takma aparatı yer alır ve yaklaşık olarak piyasada yer alan araçların %97’si ile uyumludur.

  • Muz sileceklerin üretiminde kauçuk malzeme tercih edilmiştir.

  • Düz ve metal sileceklere göre daha uzun ömürlü kullanım yapılarak tasarruf sağlanabilir.

  • Kauçuk yüzeye sahip ürünler tam kapasite çalışırken bile sessizdir.

  • Temizleme esnasında herhangi bir iz bırakmadan net görüş alanı yaratır.

Renault Megane 3 Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400 Fiyatları

Silecek modelleri, araçların markasına ve modeline göre özel olarak tasarlanan ve üretilen aksesuar parçalarındandır. Düz ve metal düzenekli silecek modelleri daha ekonomik olurken ileri teknolojilerin kullanıldığı muz silecekler biraz daha maliyetli olabilir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünlerin kullanımı sık parça değişimini gerektirmez ve bütçeden tasarruf sağlar. Bosch markasında Aeroeco ve Aerotwin serilerinde muz silecek modelleri yer alır. Ürünlerin serilerine göre fiyatları değişkendir. Sileceklerin uyumlu olduğu araçlara göre fiyatları farklı olabilir. Renault Megane 3 muz silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400 fiyatları her bütçeye uygun olup uzun süreli kullanıma uygundur.

Renault Megane 3 Muz Silecek (2010-2014) Bosch Aeroeco 600x400 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecekler hızlı bozulabilen yapıya sahip ürünlerden seçildiğinde sıklıkla tahribat meydana gelebilir ve değiştirilmesi gerekir. Muz silecekler güçlendirilmiş teller üzerine kauçuk malzeme kaplanarak üretildiği için zorlu hava koşullarında bile tam performans ile çalışabilir. Muz sileceklerin tercih edilmesi ileriye dönük dönemde bütçeden tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca kavisli yapısı ve yumuşak olması sebebi ile cam yüzeyine tam olarak tutunur. Düz silecek modellerine göre daha fazla noktadan cama temas ederek yüzeyin daha iyi temizlenmesini sağlar. Muz sileceklerin montajı oldukça kolaydır. Ancak alınan ürünlerin aracın markası, modeli ve model yılı ile uyumlu olması gerekir. Silecek modelleri her araç için farklı ölçülere sahip ürünlerdir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH004

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Renault Megane 2 Muz...

Renault Megane 2 Muz Silecek (2006-2009) Bosch Aeroeco...

Fiyat ₺135,90
Renault Megane 3 2009-2015...

Renault Megane 3 2009-2015 Ön Cam Muz Silecek 04101

Fiyat ₺74,90
Renault Megane 4 2015...

Renault Megane 4 2015 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 04102

Fiyat ₺74,90