200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Volkswagen Golf 6 2009-2012 Ön Cam Muz Silecek 06266
Volkswagen Golf 6 2009-2012 Ön Cam Muz Silecek 06266
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Volkswagen Golf 6 2009-2012 Ön Cam Muz Silecek 06266

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

650x450 mm ölçülerinde olan ve Volkswagen‌ ‌Golf‌ ‌6‌ aracının 2009 ile 2012 yılları arasında üretilen modellere takılabilen bu ürünün 6 farklı ek montaj aparatı, çift micro kanat yapısı ve çelikten üretilen gövdesi mevcuttur. Rüzgar basıncını kolay bir şekilde dengeleyerek camın temizlenmesini sağlayan rüzgârlık tasarımı ile ani ısı derecelerine karşı maksimum dayanıklılık gösteren bir ürün yapısı söz konusudur. Kauçuk kaplama ve tellerinin çelik yapısı sayesinde temizleme sırasında aralık bırakmadan, sessiz bir şekilde çalışmaya devam eden bir üründür.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Volkswagen Golf 6 2009-2012 Ön Cam Muz Silecek 06266

Araç camlarının farklı hava koşulları ve yağışlar sebebiyle görüş mesafeleri azalır. Bu noktada araçtaki buharı, yağışı, tozu ve farklı özellikteki maddeleri hızlıca silen ve temizleyen materyallere silecek denir. Silecekler arka ve ön olmak üzere farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilirler. Temel çalışma prensipleri araçların camlarını temizlemek ve farklı ısı derecelerinde mevcut formlarını korumaları olarak söylenebilir. Mevcut dönem içerisinde her aracın marka ve modeline özel boyutlarda üretilen bu ürünlerin sürücü ve yolcu bölümlerinde yer alan silecek boyutlarının farklı ölçülerde hazırlandığı görülür. Ayrıca her otomotiv firması kendi benzersiz üretimi olan sileceklerin isimlerini farklı şekillerde tanımlar. İsim farklılıkları ile özdeşleşen bu ürünlerin tanımları ya üretim yeri ya da teknolojisinden dolayı bu ismi alır.

Volkswagen‌ ‌Golf‌ ‌6‌ ‌2009-2012‌ ‌Ön‌ ‌Cam‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌06266‌ Modelleri ve Özellikleri

Farklı mevsimlerde değişen ısı derecelerine ve yoğun yağışlara dayanıklı ürünlerden biri olan sileceklerin camları temizleme kabiliyetleri sayesinde sürücülerin görüş mesafesi artar. Özel tasarımları olan bu ürünler teknolojik imkanların artması sebebiyle hem özelliklerinde hem de materyallerinde değişiklikler söz konusudur.‌ 

-        Volkswagen‌ ‌Golf‌ ‌6‌ markasının 2009 ve 2012 yılları arasında yer alan modelleri için özel üretilen bu sileceklerin ölçüleri 650x450 mm aralığında yer alır.

-        Kauçuk kaplama olan iki çelik tel materyaline sahip olan silecekler 1.sınıf malzemeden üretilen ürünlerdir.

-        Kullanıcısı tarafından temizlenme, bakım işlemleri oldukça kolay yapılan bu ürünün montaj işleminin de pratik bir yapısı söz konusudur.

-        Ayrıca montaj sırasında gerekli bulunması halinde kullanılabilen 6 adet yedek aparat ürün içerisinde yer alır.

-        Orijinal seri bir ürün olan ve yüksek teknolojik imkanlar ile üretilen bu silecekler ADAC ödülüne sahiptir.

-        Yaklaşık 2 dakika içinde takılan ve hızlı bir şekilde bulunduğu ortamın hava koşullarına adapte olan bu ürünün yavaş, orta ve hızlı çalışma modları mevcuttur.

-        Dayanıklı materyal kullanılarak üretilen gövdesi sayesinde -30 ile 80 derece aralıklarında aynı performansı sunabilen bir ürün yapısına sahiptir.

Sessiz çalışma mekanizması ve sert kauçuk materyali ile hem dayanıklı hem de kullanıcı memnuniyeti sunan bir üründür.

Volkswagen‌ ‌Golf‌ ‌6‌ ‌2009-2012‌ ‌Ön‌ ‌Cam‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌06266‌ Fiyatları

Üretildiği malzeme ve kullanılan materyaller ile bu ürünlerin fiyatları farklı aralıklarda piyasaya sürülür. Kullanılan teknolojisinin ürünün performansını ve yapısını etkilemesinin yanı sıra fiyatı üzerinde de etkisi söz konusudur. Ayrıca atlama yapmadan camları silen ürün tasarımı sayesinde kullanıcılar bu ürüne verdikleri fiyatın karşılığını kalitesi üzerinden rahatça alırlar. Dayanıklılığı test edilen ürünlerin sundukları performanslar sayesinde fiyatlarının üst segment bir yapıya ulaşmasına etki ettikleri görülür. Bu ürünlerin kolay monte edilmesini sağlayan akıllı adaptör yapılarına sahip olmaları da ürün fiyatlarının yükselmesini etkileyen unsurlar arasındadır. Bu ürünün hareketini sağlayan ve aralıksız kanat yapısının çift micro özelliği olması sileceklerin performansını arttırdığı gibi fiyat aralıklarının da değişmesine sebep olur. Genel olarak her hava koşulunda kullanıcısına uzun ve temiz bir görüş imkanı yaratan sileceklerin paslanmaz yapılı mekanizmalarını kullanıcılar kendi bütçelerine uygun fiyatlı seçenekleri arasından alabilirler.

Volkswagen‌ ‌Golf‌ ‌6‌ ‌2009-2012‌ ‌Ön‌ ‌Cam‌ ‌Muz‌ ‌Silecek‌ ‌06266‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanım sonrası ve zamanla aşınan, eskiyen ve değişim zamanı gelen sileceklerin doğru ölçülerde alınması önemlidir. Özellikle kullanıcıların ürün ölçülerinin kendi araçlarının marka ve modeline uygun olmasına dikkat etmeleri gerekir. Örneğin; Volkswagen‌ ‌Golf‌ ‌6‌ ‌2009-2012‌ ‌ön‌ ‌cam‌ ‌muz‌ ‌silecek‌ ‌06266 ürün ölçüleri olan 650x450 mm ile sadece Volkswagen‌ ‌Golf‌ ‌6‌ aracına uygundur. Farklı ısı derecelerine ve ani bastıran yağışlar karşısında direnç gösterebilen ve basıncı eşit dağıtan yapıda ürünlerin alınması gerekir. Soğuk ve sıcak hava dereceleri karşısında kendi yapısını koruyan ve paslanmadan kullanıcısına uzun süreli bir kullanım imkanı sunan ürünlerin alınması doğru olur. Özellikle çalışma şekli sessiz ve farklı mod ayarları olan ürünlerin alınması aracın kullanımı esnasında hem konfor hem de temiz bir görüş imkanı sağlar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK054