200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Volkswagen Golf 6 Muz Silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470
Volkswagen Golf 6 Muz Silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470
₺134,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Volkswagen Golf 6 Muz Silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Güvenli bir sürüş için gerekli olan silecekler her daim kullanıma hazır olmalıdır. Muz silecekler üstün tutuş ve temizleme özellikleri sayesinde ihtiyaç duyulan her anda istenilen etkiyi sağlar. Bosch Aeroeco muz silecekler Volkswagen araçlara tam uyum sağlayarak pratik ve konforlu bir kullanım sunar. Net görüş açısı sunarak güvenlik sağlar. 

Stokta yok
₺134,90
Vergi dahil

Volkswagen Golf 6 Muz Silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470

Sert hava koşulları ve araç camlarının temizliği için vazgeçilmez olan silecekler, güvenli bir sürüş için kullanıcılara yardımcı olur. Otomotiv sektöründe gelişen yenilikler ile birlikte silecek gibi araç aksesuarları çok çeşitli özellikte seçenekler sunar. Kullanılan malzeme ve kullanım özellikleri araç modeline göre değişen muz silecekler, camlara uyumlu yapısı ile konforlu bir kullanım sunar. Esnek yapısı sayesinde cama tam tutunan muz silecekler iz bırakmadan temizlik yapar. Özellikle yağışlı havalarda sürücüler için güvenli bir görüş açısı sağlar. Araçların model ve üretim yılına uygun özellikte seçenekler sunan muz silecekler, bu sayede her araçla uyumlu olur. Bosch markasının ürettiği muz tipi silecekler kaliteli yapısı ile dayanıklılık sağlar.

Volkswagen Golf 6 Muz Silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470 Modelleri

Markanın muz silecek modelleri birçok araç modeli için uygun seçenekler sunar. Volkswagen markasına özel muz silecek modelleri bu tip araç camları ile tam uyumlu olur. Volkswagen Golf 6 muz silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470 çeşitleri ön, arka ve yolcu camı için farklı özellikte seçenekler sunar. Bosch tarafından kaliteli bir şekilde üretilen bu modelin kullanıcıya sağladığı avantaj oldukça fazladır. Bu avantajların gerçekleşmesini sağlayan sayısız özelliği de mevcuttur. 

-Golf 6 Bosch Aeroeco muz silecekler, ön cam için 600 mm yolcu tarafı camlar için 470 mm ölçülere sahiptir.
-Sağ ve sol silecekler, ek bir aparat gerektirmeden belirtilen modelde arabaya kolayca monte edilir. 
-Muz sileceklere özel kavisli yapısı cama kolayca tutunur ve kusursuz bir silme işlemi gerçekleştirir. 
-Farklı araç modellerine uyum sağlaması altı farklı monte aparatı silecek içerisinde yer alır. 
-Bosch Aeroeco muz silecekler, sert hava koşullarında bile istenilen görüş açısını sağlar. Sessiz ve iz bırakmadan çalışır. Konforlu ve pratik bir kullanım sunar.

Volkswagen Golf 6 Muz Silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Golf 6 araçlar için muz silecek seçerken aracın üretim yılı özelliklerine uygun özellikte seçimler yapmak önem taşır. Bosch Aeroeco silecek çeşitleri birçok araç ile uyum sağlar. Seçim yaparken arka veya ön cama uygun olacak ölçülere dikkat edilmesi gerekir. Sileceklerde en önemli detaylardan birisi iz ve leke bırakmadan pürüzsüz bir temizlik sağlamasıdır. Muz silecekler cam yüzeylere en uygun malzeme yapısı ile damlacık bırakmadan temizlik sağlar. Aracınıza uygun ebat ve özellikte ürün seçmek maksimum fayda sağlayan bir kullanım sunar. Pratik bir kullanım için sileceklerin kolay monte edilmesi kolaylık sağlar. Muz silecekler kısa sürede takılabilir özellikleri sayesinde hemen kullanıma hazır olur. Uzun süreli yıpranmadan kullanım için kaliteli malzeme seçimi önem taşır.

Volkswagen Golf 6 Muz Silecek (2009-2012) Bosch Aeroeco 600x470 Fiyatları

Bosch Aeroeco fiyatları sileceklerin özellik ve ölçülerine göre seçenekler sunar. Kaliteli malzemeden imal edilen markanın silecekleri genel olara her bütçeye hitap eder. Özellikle yağışlı mevsimlerde daha sık kullanılan sileceklerin dayanıklı olması uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu detay, ürün fiyatlarının üst segmentte yer almasına neden olur. Markanın modelleri yıpranmalara karşı yapısı ile sık değiştirme ihtiyaçlarının önüne geçer. Kullanım boyunca camlarda istenilen görüş açısını sürücülere sağlar. Ürünlerin araç modellerine göre değişen teknik özellikleri, ekstra bağlantı aparatı gibi detayları fiyatlara yansır. Ürün seçenekleri arasından hem araç hem de bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Markanın kaliteli muz silecek çeşitleri yaz kış kullanıma uygun uzun ömürlü seçenekler sunar.

Volkswagen Golf 6 Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :   2009-2012

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    600 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    470 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH096