200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Volkswagen Golf 7 2013-2017 Ön Cam Muz Silecek 06267
Volkswagen Golf 7 2013-2017 Ön Cam Muz Silecek 06267
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Volkswagen Golf 7 2013-2017 Ön Cam Muz Silecek 06267

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Otomobillerin ön cam silecekleri sürücüler için en az fren sistemi kadar önem taşır. Ön camın geniş ölçekte temiz bir bakış açısı sağlaması açısından sileceklerin düzgün çalışması gerekir. Muz tipi ve telli olarak ikiye ayrılan silecekler teknik işlevleri ve üretim materyalleriyle birbirinden ayrılır. Muz tipi silecekleri araç modeline göre özel üretilir.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Volkswagen Golf 7 2013-2017 Ön Cam Muz Silecek 06267

Binek araçları, güvenli sürüş ve performans açısından çeşitli donanımlara sahiptir. Bu donanımlardan çoğunun yedek parça ve ekipmanlarını birçok markanın ürün yelpazesinde bulmak mümkündür. Araba silecekleri ön camın temizliğinden sorumludur ve araçların görüşünü doğrudan etkiler. Temel işlevinin yanı sıra gelişen teknoloji ve materyal çeşitliliği ile birlikte yeni silecek modeller ortaya çıkar. Geçmişten bugüne yaygın olarak kullanılan telli sileceklere bir alternatif olarak bugünlerde muz tipi silecekler ön plandadır. Cama güçlü tutunma ve yüzeyi kapsamlı olarak temizlemesinin yanında muz silecekler araçların modellerine özel olarak üretilir. Bu sayede araçlar için farklı bütçe aralıklarında birçok silecek modeli bulunur.

Volkswagen Golf 7 2013-2017 Ön Cam Muz Silecek 06267 Modelleri

Kişisel araçlar, başta şehir içi ulaşım olmak üzere şehir dışı ulaşımlarda da en az toplu taşıma ağı kadar sık kullanılır. Gün içerisinde yoğun kullanıma sahip otomobillerin zaman içerisinde bazı yedek ekipman ihtiyacı doğar. Bu tür yedek parçalar genelde fren sistemi, şanzıman ve ön cam gibi bölgelerin gereksinimlerinden dolayı ortaya çıkar. Silecekler, ön cam bölümünün düzenli olarak temiz kalmasını sağlarken yağışlı havalarda kişilerin görüş açısını korumasına da yardımcı olur. Telli ve muz tipi olmak üzere iki ana silecek türü bulunur. Muz tipi silecekler özellikleri itibariyle kullanıcılara birkaç avantaj sunar:

  • Set muz tipi silecekleri içinde sağ ve sol parçalar uyumlu halde bir arada bulunur.

  • Kauçuk malzemesi sayesinde tellere oranla daha dayanıklıdır.

  • Cam yüzeyde iz bırakmadan geniş açı ile temizler.

  • Uzman markalar tarafından geliştirilen muz tipi silecekler; araçların modeline, üretim yılına ve markasına göre özel üretim parçaları olarak sayılır. 

  • Volkswagen, Peugeot ve Audi gibi başlıca otomobil markalarının her biri bünyesindeki modeller doğrultusunda bir muz tipi sileceğe uygunluk gösterir. 

Volkswagen Golf 7 ön cam muz silecek 06267 modelini rahatlıkla kullanırken diğer araçlara göre 06267 sileceklerden daha fazla verim alır. Araçların modeline göre değişen mevcut silecek modellerinin uzunlukları ortalama 450 ile 650 mm arasında bulunur.

Volkswagen Golf 7 2013-2017 Ön Cam Muz Silecek 06267 Fiyatları

Otomobillerin çeşitli ekipman ve yedek parça gereksinimleri sürüşten önce ve sonra ile sürüş esnasında ortaya çıkar. Araçların motor ve fren bölümleri gibi sürüş sırasında önem arz eden bir diğer bölüm ön camdır. Ön camın düzenli bakımı kullanıcılar ile diğer sürücüler için hayati önem taşır. Ön cam için 06267 muz tipi silecek fiyatları araç modellerine, markasına, üretim dönemine ve silecek uzunluklarına istinaden değişiklik gösterir. Yaklaşık 450 ile 750 mm arası uzunluğu olan muz tipi sileceklerin maliyetleri araç modeline göre farklı oranlara sahiptir. Araç üretim yılı ve modeli silecek fiyatlarını doğrudan etkiler.

Volkswagen Golf 7 2013-2017 Ön Cam Muz Silecek 06267 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Volkswagen Golf 7 gibi spor arabalar gibi pek çok özellik ve işlevle donatılan araç modelleri bulunur. Her modelin kendine ayrı ekipman ve yedek parçaları özel üretilir. Araçlar için ideal cam sileceklerini belirlerken birkaç hususa dikkat edilmelidir. Öncelikle söz konusu aracın modeline ve üretim yılına bakılmalıdır. Özellikle muz tipi cam sileceklerin modeli doğrudan araçların marka ve modeli ile ilişkilidir. Sonrasında sileceklerin uzunluğu ve özellikleri satın alma öncesi incelenebilir. Araç modellerine göre onlarca muz tipi silecekler ve fiyat seçenekleri bir arada yer alır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK057