200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268
Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268
₺74,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Volkswagen Passat B8 2016 sonrası ön cam muz silecek çeşitleri, farklı model yılına sahip araçlar ile uyumludur. 2016 yılı sonrasında üretilen silecekler, kaliteli yapısıyla kullanıcılarını memnun eder. Pratik ve basit bir şekilde montajı yapılan bu ürünler yolcu ve sürücü tarafı için iki farklı seçenek sunar.

Stokta
₺74,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268

Zamanla sileceklerin kauçukları yırtılabilir ve deforme olabilir. Eskiyen silecekleri kullanmak sürüş güvenliğini tehlikeye sokabilir. Aşınan ve yırtılan sileceklerin belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Araçların ön camlarında kullanılan silecekler sağ ve sol olmak üzere iki parçadan oluşur. Birbiri ile uyumlu çalışan bu ürünler, ön camında görüşü engelleyen buhar ve suyu temizler. Her aracın cam genişliği farklıdır. Muz silecek seçimi yaparken ürünlerin araç marka ve modelleri ile uyumlu olması önemlidir. Pratik bir şekilde araçlara takılan muz sileceklerin tasarımları klasik ürünlere göre farklıdır. Muz sileceklerde iskelet yerine çelik teller ve kauçuklar kullanılır. Ön camın altında bulunan soketlere kolayca monte edilen Volkswagen Passat ile uyumlu silecekler, kaliteli malzeme özellikleri ile maksimum performans gösterir. 

Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268 Modelleri ve Özellikleri  

Güvenli bir sürüş deneyimi için sileceklerin kusursuz çalışması önemlidir. Zamanla araç üzerindeki silecekler eskiyebilir ve istenilen performansı göstermez. Her araç modelinde kullanılan sileceklerin tasarımı ve ölçüleri farklıdır. Volkswagen Passat B8 2016 sonrası ön cam muz silecek 06268 çeşidi sağ ve sol parçaları içerir. 2016 yılı sonrası üretilen Passat model araçların ön camları ile uyumlu olan muz silecekler, kaliteli malzemelerden üretilir.  

  

  • Muz sileceklerin ergonomik tasarımı sayesinde özel bir işlem ve alet gerektirmeden monte edebilirsiniz.  

  • Sağ ve sol muz silecekler, ön camın boyutu ile uyumlu ölçülere sahiptir.  

  • 2016 yılı sonrasında üretilen Volkswagen Passat model araçlar ile uyum sağlar.  

  • Sürücü taraf ölçüsü 650 mm belirtilen sileceklerin yolcu taraf ölçüsü 480 mm’dir.

  • Esnek çelik tel ve kauçuk malzemelerin kullanıldığı muz silecekler, camı çizmez.  

  • Darbelere karşı dayanıklı olan bu ürünler, sert hava koşullarında kullanım imkanı sağlar. 

  • Montajda kullanılan soket genişliği, standart tasarımıyla 2016 yılı ve sonrasındaki araçlarda kullanım için uygundur.  

  • Maxtel kalitesiyle üretilen muz silecekler TUV belgesine sahiptir.  

  • Aşınmalara karşı dayanıklı boyalar ile üretilen muz silecekler, ergonomik tasarımı ile montaj sırasında kullanıcılara kolaylık sağlar.  

Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268 Fiyatları

Muz silecekler, modern tasarımı ve kolay montajı ile araç sahiplerini sıklıkla tercih ettiği çeşitler arasında yer alır. Araba modeline göre farklı boyutlarda üretilen silecekler, farklı fiyatlardan satışa sunulur. Volkswagen Passat 2016 sonrası üretilen modellerle uyumlu muz silecekler uygun fiyatlarıyla bütçeleri sarsmaz. Standart ölçülerin kullanıldığı bu ürünleri pratik bir şekilde eskisi ile değiştirebilirsiniz. İki parçadan oluşan muz silecekler sağ ve sol cam kısımlarına yerleştirilir. Kalite ve uygun fiyatları birleştiren muz silecekler, Maxtel kalitesinin güvencesindedir. Silecek fiyatları malzeme çeşitlerine göre değişir. Markalarda satış fiyatlarının belirlenmesinde etkili rol oynar. Her bütçeye uygun bu ürünler, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. 

Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?  

Silecekler, kullanıma bağlı olarak deforme olabilir. Belirli aralıklarla değiştirilmesi gereken bu ekipmanların seçimini yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Araç modellerine göre muz sileceklerin tasarımları ve ölçüleri farklılık gösterir. Marka ve model özelliklerine uygun silecek çeşitlerini tercih etmek, ürünlerin kusursuz çalışmasını sağlar. Farklı genişliklerde üretilen sileceklerin montajını elle kısa sürede yapabilirsiniz. Montaj sırasında sileceklerin yönlerine dikkat etmelisiniz. Ön ve arka cam için tasarlanan çeşitlerden ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Uzun ömürlü bir kullanım için seçiminizi kaliteli malzemelerden üretilen muz sileceklerden yana yapabilirsiniz.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-SILECEK060