200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Volkswagen Passat Muz Silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470
Volkswagen Passat Muz Silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470
₺136,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Volkswagen Passat Muz Silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bosch markası, üretim yaptığı her alanda kaliteli hammaddeleri kullanmayı tercih eder. Otomotiv sektöründe ürün çeşitliliği ile tercih edilen markalar arasındadır. Muz sileceklerde ise farklı fiyat aralıklarına sahip birçok ürün serisi kullanıcılara sunulmuştur. Ürünlerin kullanımları konforlu ve takılmaları oldukça pratiktir.

Stokta yok
₺136,90
Vergi dahil

Volkswagen Passat Muz Silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470

Otomotiv sektörü, her geçen gün daha fazla gelişir ve yenilenebilir. Yeni model araçlarda son teknoloji ile üretilmiş ürünler kullanılmıştır. Sonradan takılan ve orjinalinde kullanılan aksesuar parçaları da günümüzün teknolojik özelliklerine uygun niteliktedir. Silecekler, gündelik hayatta trafiğe çıkıldığında en sık kullanılan araç aksesuar çeşitlerindendir. Silecekler, her türlü hava koşulunda kullanılan aksesuar parçaları arasındadır. Daha eski modeldeki araçlarda metal düzenekli düz silecek modelleri kullanılmıştır. Muz tipi silecekler ise yeni model araçların orjinal aksesuar parçalarından biri olmuştur. Bosch markası tarafından üretilen muz silecek çeşitleri ise eski model araçlara da uyarlanabilir yapıdadır. Hemen her modelde ve markada ki araç için kullanımı mümkündür. Silecekler silecek kollarına monte edilerek kullanılabilir. Silecek kollarındaki bağlantı aparatları farklı yapılardadır. Bosch muz silecek serileri, uygun ek montaj aparatları ile kullanılabildiği gibi üzerinde yer alan monte aparatı ile de uyumlu silecekler kollarında kullanılanılabilir. Bosch Aeroeco silecek serisi, muz silecek takımlarının içinde diğer serilerden farklı olarak 6 ayrı monte aparatı bulunur.

Volkswagen Passat Muz Silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470 Çeşitleri

Zorlu hava koşullarında tam performans ile çalışan silecek modelleri emniyetli sürüş olanağı tanır. Silecekler, farklı tasarımlarda ve farklı malzemelerden üretilmiştir. Düz sileceklerde metal düzenekler kullanılmıştır. Muz silecekler ise direk silecek koluna monte edilerek kullanıma uygun yapıdadır. Bosch markası, kaliteli malzemelerden ürettiği silecek modelleri ile tercih edilen markalardan biridir. Farklı serilerde üretilen muz silecek modelleri aracın modeline, markasına ve model yılına uygun ölçülerdedir. Volkswagen Passat 2015 - 2018 yılları arasındaki araç modelleri ile uyumlu muz silecekler ön cam sol tarafta 650 mm, yolcu tarafında ise 470 mm ölçüye sahiptir. 

  • Kavisli yapıya sahip üründe kauçuk malzeme kullanılmıştır.

  • Yumuşak kauçuk silecek camın yüzeyine farklı birçok noktadan temas eder ve fazla yağışlı havalarda bile tam temizlik sağlanır.

  • Güçlendirilmiş teller üzerine kaplama yapılan kauçuk malzeme sebebiyle düz sileceklere göre daha uzun ömürlüdür.

  • Araca uygun özelliklerde tercih edilen silecekler tam kapasite çalıştığı durumlarda dahi motoru yormayan yapıdadır. 

  • Muz sileceklerin monte edilmesi zaman almaz ve oldukça kolaydır.

Volkswagen Passat Muz Silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470 Fiyatları

Silecekler farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilen ürünlerdir. Otomotiv sektöründe değiştirme sıklığı en fazla olan dış aksesuar ürünleri arasında yer alır. Silecek fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişir. Eski tip silecekler daha uygun fiyatlı olurken muz silecekler daha yüksek fiyatlıdır. Bosch markasında birçok seride ve özellikte muz silecek modelleri bulunur. Serilerde yer alan ürünlerin fiyatları kendi aralarında değişken olabildiği gibi aracın markasına, modeline ve model yılına göre özellikleri farklı olan ürünlerin fiyatları da değişkendir. Volkswagen Passat muz silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470 mm ölçülerine sahip ürünün fiyatları her bütçeden kullanıcının ulaşabileceği seviyelerdedir. 

Volkswagen Passat Muz Silecek (2015-2018) Bosch Aeroeco 650x470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silecek modelleri, araçların markasına, modeline ve model yılına uygun özelliklerde her araç için özel olarak üretilir. Muz silecekler, diğer silecek modellerine göre yaklaşık %30 daha uzun ömürlüdür. Ürün tercihi yapılırken tam model ölçülerine göre ürünler temin edilmesi gerekir. Aracın silecek kolu muz silecek ile uyumlu değilse içerisinden 6 farklı monte aparatı çıkan Bosch Aeroeco muz silecek serisindeki ürünlerden biri tercih edilebilir. Muz sileceklerin kauçuk yüzeye sahip olması sebebi ile daha temiz yüzeyler elde edilebilir. Araca uygun muz silecekler çalışma esnasında ses yapmadan temizleme sağlar ve iz bırakmayan özelliktedir.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-BOSCH019

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Volkswagen Passat Muz...

Volkswagen Passat Muz Silecek (2006-2010) Bosch Aeroeco...

Fiyat ₺134,90
Volkswagen Passat B8 2016...

Volkswagen Passat B8 2016 Sonrası Ön Cam Muz Silecek 06268

Fiyat ₺74,90
Volkswagen Passat B6...

Volkswagen Passat B6 2005-2010 Ön Cam Muz Silecek 06254

Fiyat ₺74,90